Şimdi Ara

Salak, Sinirli İnsanlar vs Motorcular - 2017 Türkiye'de Yaşanan Motorsiklet Olayları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Youtube'da denk geldin çok güzel bir içerik girişimi beğenerek videolarını bekliyorum..

[link=]https://www.youtube.com/watch?v=CykshEdALOA

• Bu günlerde acayip bir şekilde motor hevesi aldı beni 6 km'lik yolu trafiğe bağlı olarak 1-1.5 saatte gidiyorum (toplu taşıma ile sabah-akşam 3 saati buluyor) ama bu denli kazalar çok düşündürüyor ve soğutuyor adamı.
  • Üstat 15 yıldır motor kullanıyorum. Aslında sorun birazda motorcular da, her aralıktan geçebileceğini zannedenler ve kendini yaya olarak görenler yüzünden bu kadar problem oluşuyor. Bence sorunu birazda kendimizde aramalıyız. Sayısız olaya şahit oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: U6

Üstat 15 yıldır motor kullanıyorum. Aslında sorun birazda motorcular da, her aralıktan geçebileceğini zannedenler ve kendini yaya olarak görenler yüzünden bu kadar problem oluşuyor. Bence sorunu birazda kendimizde aramalıyız. Sayısız olaya şahit oldum.

Hocam özeleştirine saygı duydum.

ben de kasım 2016da ehliyet aldım. ondan sonra araba kullanırken daha bir dikkat etmeye başladım motorculara. %70-80 kadarı aslında yolu ve trafiği paylaşma konusunda saygılı kişiler. geri kalanların arasında maalesef çok sorunlu tipler var.

• U6 kullanıcısına yanıt
    15 yılda hiç kaza yaptınız mı?

şu aralar çok heves ediyorum motora.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ortak kaza yapmaktan korkma dikkatsizlikten kork. Kendini dikkati dagilan dalgin goruyorsaniz bence hic bulasmayin artci olun daha keyifli. Emin degilseniz bilmiyosaniz 125cc veya alti baslangic motoru edinip kendinizi deneyin. Emin olun 50kmh ustu her kmh bir fazla kemik kirigi demek. Tekerleriniz hep duz bassin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel seriydi. Trafikte ne tür canlılarla karşı karşıya olduğumuzu görüyorduk. Ama telif nedeniyle silinmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuyuduzu

15 yılda hiç kaza yaptınız mı?

şu aralar çok heves ediyorum motora.

Çok saçma nedenlerden ötürü 2 defa yaptım. Kısaca şöyle anlatayım; İstanbul'daysanız bilirsiniz, Üsküdar Selamsız yokuşuna :) yağ sebebi bilinmeyen nedenle dökmüşlerdi. Orada kayıp yan yatmıştım. Şükür bir şey olmadı.

12 - 13 yıl kadar önce birde temde ufak bir şey yaşamıştım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.