Şimdi Ara

Sakın MacOS 11.3'e Güncelleme YAPMAYINIZ!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • M1 işlemcili cihazlar için diyorum bunu...

Birçok iOS uygulamasını yüklemeyi engellemişler bu güncelleme ile !!!!

Yükleyemiyorsunuz uygulamaları, iPA ile bile yüklenmiyor...

Ne YouTube ne Google Photos ne Mi Home hiç bir uygulama ne çalışıyor ne yedeklemeden yüklediğim halde yükleniyor!!!

2 Yenilik diye görselleştirme getirip var olan güzel özellikleri engellemeyi hiç anlamıyorum... Güvenlik adı altında bahaneleri de hazır... iOS'lar için de öyle gerçi...

Ben yaptım pişman oldum şimdi bir şekilde kurtarmaya çalışıyorum, çok pişman olursunuz çünkü istisnasız tüm iOS programlarını yükleyebiliyorduk, sırf onun için almıştım M1 cihazı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theologist -- 30 Nisan 2021; 8:18:25 >

• Nasıl kurtarabiliriz? Ben de yedim o haltı...🤬🤬🤬

• quote:

Orijinalden alıntı: Kobele

Nasıl kurtarabiliriz? Ben de yedim o haltı...🤬🤬🤬

Bu şekilde kurtardım... İmzalar kapanmadan siz de acele edin. Bu siteden 11.2.3 sürümünü indirip çift tıklayıp yükleyin.

https://mrmacintosh.com/macos-big-sur-full-installer-database-download-directly-from-apple//

• Teşekkürler dostum. Geri dönüşte, yüklemiş olduğunuz programlarda herhangi bir kayıp oldu mu? Yani yeniden yükleme yapmak gerekiyor mu? Zira bende logic pro full yüklü 50 küsü gb, onu tekrardan download etmek istemem...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kobele

Teşekkürler dostum. Geri dönüşte, yüklemiş olduğunuz programlarda herhangi bir kayıp oldu mu? Yani yeniden yükleme yapmak gerekiyor mu? Zira bende logic pro full yüklü 50 küsü gb, onu tekrardan download etmek istemem...

Rica ederim, herhangi bir kayıp olmadı, güncelleme gibi yükledi dosyayı. Şimdilik sıkıntı yok, tüm iOS programlarını da çalıştırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

Bu şekilde kurtardım... İmzalar kapanmadan siz de acele edin. Bu siteden 11.2.3 sürümünü indirip çift tıklayıp yükleyin.

https://mrmacintosh.com/macos-big-sur-full-installer-database-download-directly-from-apple//

Alıntıları Göster

Forumdaki en faydalı konu olmuş sabit konu yapılmalı. Teşekkürler hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: quadorian

Forumdaki en faydalı konu olmuş sabit konu yapılmalı. Teşekkürler hocam.

Alıntıları Göster
    Rica ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.