Şimdi Ara

SAKIN HA...ANKARA OSTİM...AHMET ÖZBEK (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
10.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: skyclad

haklı bile olsan isim vermen yanlış
    yarın bunu delil olarak kullanır mahkemelik olursun haberin olsun
    kaldıki burdaki herşey goggle a işleniyor.

bilmeden konuşma istersen ne delili ne mahkemesi şikayetvar ı bi oku istersen iyide yapmış hakkını arıyor ayrıca o adam delil olarak kullanamaz yazılanlar doğru ise burası açık bir platformdur ayrıca burdaki herşeyin google da işlendiğini herkes biliyorda ne alaka yani Allah Allah bu arada konuyu açan arkadaşada geçmiş olsun
  • Arkadaşlar hepinize samimi dilekleriniz için teşekkür ederim. Kazanın Ankara içerisinde olduğunu zanneden arkadaşlarım var . Kaza tam olarak Sivrihisar' a 9 km kala oldu. Ankaraya 140 km. Kaskoyu aradım, bana Sivrihisar'dan anlaşmalı çekici gönderdiler. Kazanın olduğu il sınırları dışarısına götürmek istediğim için fark ödeyerek Ankara'ya götürdük.Ondan sonrasını zaten biliyorsunuz. Normalde ben de titizlenen, sonrasını düşünerek hareket eden birisiyimdir. Ancak o anda hiç bir şeyi planlayamıyorsunuz. Anın verdiği psikolojiyle hareket ediyorsunuz. Yazdığım şeylerin doğru olup olmadığı hakkında şüphe duyan arkadaşlrım olabilir, maalesef yazdığım şeylerin hepsi doğru. Birçok yere konu açmaya gelince. Farklı başlıkları ( model başlıklarını) okuyan arkadaşlara da ulaşmak istedim. Özelliklede Ankara'da yaşayanlara. Birçok arkadaş kendine göre bazı tecrübeler edinebilir diye düşündüm. İş mahkemelik olmaya giderse de elimde kendimin çektiği kaza görüntüler var. Araba hala o kasabın yaptığı gibi duruyor. Aldığım birkaç parçanın da faturası var. Bir de bu kadar art niyetin birarada olabileceğini de düşünemezdim. Ben bunları harfiyyen yaşadım. Sizler daha dikkatli olun. Saygılarımla.

• Hocam isim vermenin sakıncası yok. Ayrıca tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.
  • dedikleriniz doğruysa (ki doğru olduğuna inanıyorum) tam bir rezalet öncelikle sinirlerinizin yatışmasını bekleyin daha sonra sakin kafayla ne yapabileceğinizi düşünün ostimde edindiğim izlenimlerse iyi ustalar olduğu gibi fırsatçılar da var özellikle çıkmacılar
  • böyle durumlarda kasko varsa ne işim var dandik sanayide yetkili servis yapsın aracımı adam gibi
  • kardeş öncelikle geçmiş olsun
    bazı arkadaşlar isim verme demişler
    ama iyikivermişsin
    olaki bizim gibi ankarada bulunanlar bu tip
    sahtekarlaradan uzak durur
    bu forumun ama cı da bu değil mi ???
    nasıl iyi marka ve modelleri birbirimize öneriyoruz
    bu tip ,,,,,, çocuklarınıda bu platfoırmda açıklamak gerekir.....
    tekrar geçmiş olsun,,,,,,,,,,
  • Tazyikli suyla çıkan boyayı ilk defa duydum.Bizim buralarda alaşehir boyası diye birşey var eski arabası olupta satmaya niyetli olanlar 3-5 fazlasına satmak için 200-300 liraya arabayı komple boyatır.Mağdur arkadaşımızın arabasına yapılan boya bundan da adi.
  • Amacaımda zaten özellikle Ankaralı arkadaşları ve herkesi uyarmak. Her yerde bu kasaplara rastlamak mümkün.

quote:

Orjinalden alıntı: ilker3838

kardeş öncelikle geçmiş olsun
    bazı arkadaşlar isim verme demişler
    ama iyikivermişsin
    olaki bizim gibi ankarada bulunanlar bu tip
    sahtekarlaradan uzak durur
    bu forumun ama cı da bu değil mi ???
    nasıl iyi marka ve modelleri birbirimize öneriyoruz
    bu tip ,,,,,, çocuklarınıda bu platfoırmda açıklamak gerekir.....
    tekrar geçmiş olsun,,,,,,,,,,
  • çekiciler anlaşmalı servis neresi bilmezler. onu siz bileceksiniz. sigorta şirketinin anlaşmalı çekicisi gelir ve size arabayı nereye çektirmek istediğinizi sorar. kaza anında bunu sigorta şirketiyle yapılan telefon görüşmesinde de belirtebilirsiniz. fakat siz çekiciye nereye gideceğinizi söylemezseniz o da kendi bildiğini yapar. ne de olsa her çekicinin anlaştığı bir tamirci vardır... sonrasında gelişen olaylar içinse bence hemen dava açın ve hakkınızı arayın (sonra da başınız daha çok derde girsin burası türkiye maalesef)
  • bence eninde sonunda bu tamirci olacak haramzade, bi şekilde çekecektir cezasını..
    bu dünyada olmazsa ahirette kesin canı yanacak...
    alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste....
  • isim verse ne olacakmış.Diyelim adını google da arattı buldu ve bu yazıları okudu.Ne yapacak gidip mahkemeyemi verecek.Mehkeme demeyecekmi nasıl oldu gelin anlatın diye.
    Tokat gibi suratına çarpmayacaklarmı eninde sonunda.
    Haklı var haksız var.
    Çöple samanı karıştırmaz hiç kimse merak etmeyin.
  • Arkadaşlar cesareti varsa ve yüzü tutuyorsa mahkemeye gider inşallah. WarSaw'ın dediği gibi tokat gibi yüzüne çarparım yediği haltları. Herşeyin ispatı hala duruyor.
  • mahkemeye gidemez tabii ki, isim verme konusunda bana göre de sakınca yok zira "şu servis iyi gidilebilir" denildiği gibi şu servis kötü de denilebilir, kişisel zıtlaşma veya anlaşmazlık kaynaklı haksız yere suçlama ihtimali söz konusu olabilir.-bu konu için söylemiyorum tabi ki-. şikayet var sitesinde de isim belirtilerek şikayette bulunuluyor sonuçta. suçlanan tarafın kendini savunma hakkı yok gibi bu durumda ama arkadaşın sıkıntısından görünen bir kastı olmadığı. tabi kimse de bu servise gitmemek zorunda değil. isteyen yine de gider.
  • arkadaşım burası otomotiv genel
    ticari genel değil
    bence yanlış yerde bu mevzu
  • Ne mahkemesi ya?Arkadaşımız arabasına yapılan tamiri beğenmemiş bizide oraya gitmeyin diye uyarıyor.Ne var ki bunda?
  • yazılanlar doğruysa, ki öyle görünüyor... ASLINDA HEPİMİZ YAZMALIYIZ BU TÜR ŞEYLERİ, KAMUOYU BUDUR... BENCE ÇOKTA GÜZEL YAZMIŞ, HERKES ELİNİ DE VİCDANINA KOYUP YAZMALI... AMAN UZAK DURALIM A.ÖZBEKTEN
  • geçmiş olsun arkadsaş bilgilendirme için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: skyclad

haklı bile olsan isim vermen yanlış
    yarın bunu delil olarak kullanır mahkemelik olursun haberin olsun
    kaldıki burdaki herşey goggle a işleniyor.

Ahmet usta geldi beyler.
  • durup durup bu konular neden hortlatılır ki?
  • ben bunun benzerini 2001 yılın da İstanbul cevizlideki TOFAŞ-FİAT yetkili servisi EVSAN da yaşamıştım, (gerçi ahım tuttu şimdi yerlerin de yeller esiyor)

özetle her yetkili servis güvenilir değil.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.