Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Sakın bu tuzağa düşmeyin!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
249
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Knight Online >> KO Genel >> Sakın bu tuzağa düşmeyin!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    661 Mesaj
    olimpiada olanlar için soluyorum
    jtem adında bi mage transformation scrolla seekingden stone golemlere cekiyo
    ve yanındada transformation scrollu bi rezzer var adını hatırlayamıyorum
    oda sizi taşa kaldırıyor bu mage e dikkat edin onun yuzunden %5 im gitti
    ve benden once orda olan No Tolerance clanından adamlar da vardı...

Bence bu iş canavarların transformation scrollu olan adamlara saldırmasıyla cozulebilir..

Yorumları bekliyorum

|
    |
    aynı adamlar cypher da da kol geziyodu bi mage paso adam çekiyo büyük ihtimal karusların işi olucak bunlar
    |
    |
    benm şerefsizin kokusunu alırım. dün arkadaş öğle tatilinde seeking açmıştı party yapayım bari diyerek. birinden party geldi. girer girmez anladım. adam 1 kişiydi partyde. çık lan çık partyden dedim çocuk niye falan afalladı böyle. tam disband etti adam çekti bunu flame rocklara ama flmae rock biraz ilerlemişti. bu koşa koşa kaçtı. flame rock da vurmadı buna. nerden bildin lan falan oldu. ben kokusunu alırım
    |
    |
    Harabelerden dört dünya yaratıldı. Bizim için ve menschler için dünyalar: Gök, Ateş, Taş, Su. Her dünyayı bir diğerine dört Kapı bağlar: Arianus'u Pryan'a, Abarrach'a, Chelestra'ya. Düşmanlarımız için bir ıslahevi yapıldı: Labirent. Labirent diğer dünyalara Beşinci Kapı ile bağlanır: Nexus. Altıncı Kapı ortadadır, giriş sağlar: Vorteks. Ve her şey Yedinci Kapı aracılığı ile yapıldı.
    Son, başlangıçtı...
  • ben onu cz de partye aldım mal beni orc lara çekiyodu saolsunlar temizlediler
    |
    |
    genelde 3 kişi fln oluyolar zaten bende bi kere girdim böle bi partye ve giren arkadaşlara sölüyoru ölünce disbanda vermeyin başkalarının da canı yanmasın adam belki 3-4 kişi nin yattını görünce hmn çıkar partyden ? bi şans
    |
    |
    aslında bu yolla ıı parakasılır bı mage ve 1 prıest rez aç zengınsın
    |
    |
    |
    |
    assasin sen stealthı bascaksın seeking partiden önce istediği yere çeksin mage yaratıklar sana dokunamaz

çünkü görünmez oluyosun

ama tabi bu assasinler için geçerli
    |
    |
1
Reklamlar
Masal
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,259
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.