Şimdi Ara

Sakın bu oyuna başlamayın (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
8.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hero online dedin mi bundan 6 sene öncesine gitmek lazım USA cbt ve new obt ile birlikte hayatımda zevkli bir pvp ve leveling'e doyduğum oyundur. Hala USA'de ve TR'de kullanmadığım karakterlerim var arakare girer boss kesip keyfini yaşarım. Anılarımı tazelerim sonra çıkarım oyundan. 61 lvl 2 karakter kasmış adama sorarım. Sen hiç ESA yapmak için günlerini harcadın mı ? Hadi ESA'yı bastın zorluklarla o ESA'yı kullanıp Drac düşürdün mü ?
    Bunların hiçbirini denemeden bu keyfi almış olduğunu iddia eden biri mümkünse HERO - ONLİNE hakkında yorum yapmasın. Zevk ve renk meselesidir. Başlamayın diyerek bunu üstelemenin manası nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhiteRider

Hero online dedin mi bundan 6 sene öncesine gitmek lazım USA cbt ve new obt ile birlikte hayatımda zevkli bir pvp ve leveling'e doyduğum oyundur. Hala USA'de ve TR'de kullanmadığım karakterlerim var arakare girer boss kesip keyfini yaşarım. Anılarımı tazelerim sonra çıkarım oyundan. 61 lvl 2 karakter kasmış adama sorarım. Sen hiç ESA yapmak için günlerini harcadın mı ? Hadi ESA'yı bastın zorluklarla o ESA'yı kullanıp Drac düşürdün mü ?
    Bunların hiçbirini denemeden bu keyfi almış olduğunu iddia eden biri mümkünse HERO - ONLİNE hakkında yorum yapmasın. Zevk ve renk meselesidir. Başlamayın diyerek bunu üstelemenin manası nedir ?

+1 Hocam

Bende ESA basacağım şu aralar

• bu oyunun sitesine girebilen indirebilen var mı şu anda
  • quote:

Orijinalden alıntı: aero1

bu oyunun sitesine girebilen indirebilen var mı şu anda

Site bakımdaymış
  • bencede işe yaramaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlfaMT

bencede işe yaramaz

Vurgulayalım

Sence işe yaramaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man!me

quote:

Site bakımdaymış

e nereden indireceğiz bu oyunu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Man!me

quote:

Site bakımdaymış

e nereden indireceğiz bu oyunu

Bir link bulmuştum.Bulduktan sonra yazarım.

• türkiye sürümü kaldırılmış oyunun arkadaşlar :)

oyunun sayfasına ulaşılmıyor
    serverlarda büyük ihtimalle anlaşma bittiği zaman kapanacaktır halen oynayan varsa haberi olsun :)
  • quote:

türkiye sürümü kaldırılmış oyunun arkadaşlar :)

oyunun sayfasına ulaşılmıyor
    serverlarda büyük ihtimalle anlaşma bittiği zaman kapanacaktır halen oynayan varsa haberi olsun :)

Kaldırılmadı.Kapanmayacak.Anlaşma 2016 yılında bitiyordu.

http://www.facebook.com/group.php?gid=113048331136 bu adresten takip edebilirsiniz.
  • Kötü grafikleri olan bir oyun ... şahsen beni sarmıyor grafikleri hoşuma gitmediği için ...
  • oyun açılsa ne olcak yönetim berbat herkes bırıbırının adamı...

böle bi yonetım olduğu sürece bu oyundan cacık olmaz

türkiyedekı en kötü ve en işbirlikçi yonetım bu oyunda uzak durun benden demesı...

oyuna sözüm yok oyun güzel ama bu yonetımle bu oyun berbat gıdın hero usa oynayın daha mantıklı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: PEGASUS...

oyun açılsa ne olcak yönetim berbat herkes bırıbırının adamı...

böle bi yonetım olduğu sürece bu oyundan cacık olmaz

türkiyedekı en kötü ve en işbirlikçi yonetım bu oyunda uzak durun benden demesı...

oyuna sözüm yok oyun güzel ama bu yonetımle bu oyun berbat gıdın hero usa oynayın daha mantıklı...

O kadar çar kastık olmuyor

Yoksa usa oynayacağım
  • Sizce başlayayım mı? Başlarsam TR mi USA mı?
  • hevesli değilim zaten :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kim Yoo Shin

Sizce başlayayım mı? Başlarsam TR mi USA mı?

kesinlikle başlamalısın bi çok oyunu denemiş biri olarak bence en zevkli online oyun. tr mi usa mi dersen tabiki usa sadece görevler inglizce bilmiosan zorlanırsn ama nette bütn görevlerin açıklaması var
  • lineage2 tavsıye ederım bende hero oynadım belli bir zaman sonra boka sariyor oyun adamlar 3-4 gun sonra geliyor ve oyunda 1. oluyor sacma bir oyun lineage2 yi 7senedir oynarim ve cok guzeldir pc si kaldirana tabi kaldirmiyosa Dota oynayin ;)
  • Aaah hero aah. Çarım soyulmasaydı hala oynıyabilirdim.
  • Hero Online zaman kaybıdır özellikle tr server'ı hiç patch falan geldiği de yok...
  • Artık eski gm FlameDragon döndüğüne göre başlamayı düşünenler başlayabilir.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.