Şimdi Ara

Sakaryalılar bi bakabilirmi? Sakarya hakkında sorum var. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
5.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 17 yildir sakaryali biri olarak (dogma-buyume) : gelme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5-6 aydır Sakarya'da yaşıyorum.

ÖZET: Gelme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MusanınAsası

Gel hafız sen gel,gece kent parkta bali çekeriz çekirdek çıtlarız,çarkta gızlara bakarız oyş vızır vızır kezban la böyle nefes alan cinsinden.İnşaatlarda yatarız jöleni,dar paçalı çakma eşofmanını da al gel.

Ciddi oluyorum şimdi;

Gardaş şimdi burası öyle bir yer ki lazları,kürtleri,cınganları,bu sıralar da zencileri toplamışlar böyle salmışlar,Allah'ınızdan bulun demişler.Karma karışık.Ne bok olduğu belli değil yani,geceleri dershaneden eve dönerken çarşıda insan yok o derece sakin.He dersen ben zaten sakinliği severim , senin için güzel olur bence.

Sorsan dindar halk yaşar ama Ramazan ayları dahil camiler dolmaz,herkes kendini şehrin kralı sanar ama alayı fos.Tatangalar diye bi taraftarı var,takım iyi giderse tüm şehir olarak bi rahatlıyoruz,küme falan düştü mü toplanıp hep birlikte şampiyon olan galatasaraylıları dövüyoruz öyle yani.Anlam veremedim ben bu şehire.

Özetle sıradanın bi altı model.

+135792468 umarım henüz gelmemişsindir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Properties

17 yildir sakaryali biri olarak (dogma-buyume) : gelme

9 yıldır yaşıyorum gel ama beklintini yüksek tutma birde maddi durum varsa bir araba al yoksa çok canın sıkılır
  • Akyazı'yı ziyaret edebilirsin.

Şehir İzmit'e göre ufak gelecektir. Çark caddesi tek mekan mı dersen evet. Apaçisi bol.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doğduğumdan beri sakaryadayım gelme... ama bisiklet sürmek için süper yerler var
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.