Şimdi Ara

sakaryada yaşayanlar 5 dakika bakarmısınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler öncelikle ricam siyaset veya milliyetçilik yapmayalim bu başlıkta tamamen hayıra vesile olmak için açtım.

mahallemize yaşadığımız sokağas Suriyeliler taşınmış ve eski derme çatma 1+1 dairede çatı katı yazın sıcagı 4 çocuk 3 yetişkin kaliyor. fakat asıl problem evlerinde buzdolabı bulunmuyor yemekleri bozulup attıklarını demişler soğuk suları yok şu ramazan ayında sakaryada yaşayıp elinde eski ve kullanılmayan buzdolabı olan varsa iletişime geçerse benimle çok sevinirim şimdiden teşekkürler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tmm

Eksiler buradan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoltukArkasındakisümük -- 2 Temmuz 2015; 16:23:24 >
  • up

• ohoo sakarya hendekte ali inci çingenlere bakıyor orada niye bakan yok adam herkese altın vermişti bir ara
  • Sizin şu arap ve suriyeli sevdanızdan bıktık artık.Sokakta türkten çok suriyeli görmeye başladım nerden geldilerse oraya gitsinler.
  • mesele sevda değil bende rahatsizim sokaktkilerden bende gitmelerini istiyorum fakat insanlikta ölmedi. Milleti dini ırkı ne olursa olsun hepimiz insaniz.

• istemiyoruz ulan suriyeli
  • bozulan yemekleri atıyorlar, demekki yemekleri var

vurun suriyeliye
  • Burada bir Suriyeli olarak değilde bir garibana yardım olarak bakmalı Suriye insanına bende karşıyım ama bunun altında yatan çok sebeb var Ama insanlığımı zı yitirmeyelim o mahalle arasında para biriktirip bir buzdolabı alınabilir hatta bir hesap numarası açarlarsa garibana bizimde yardımımız olur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.