Şimdi Ara

Sakarya Üniversitesi Öğrenci Bilgi Platformu (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.367
Cevap
53
Favori
293.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Skiin Bird

ikinci dönem ne zaman başlıyo??

28 ocak diye biliyoum yanlışım varsa düzeltsinler bende kendim 1 hafta koyarım tamamdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webconn -- 8 Ocak 2012; 21:13:02 >
  • arkadaşım an itibariyle 7 tane FF aldı
  • yaz okuluna müşteri topluyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

yaz okuluna müşteri topluyorlar

hocam inan bir çok arkadaşım 1 puan 2 puanla kalıyor hiç puan vermiyorlar kanaat kullanmamışlar hiç
  • quote:

Orijinalden alıntı: webconn

quote:

hocam inan bir çok arkadaşım 1 puan 2 puanla kalıyor hiç puan vermiyorlar kanaat kullanmamışlar hiç

1 puanla bende kaldım cemaatçi veya siyasi değilim diye olabilir büt gelsede kurtulsak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skiin Bird

ikinci dönem ne zaman başlıyo??

30 Ocak 2012 resmi başlangıç tarihi.
  • quote:

quote:

quote:

1 puanla bende kaldım cemaatçi veya siyasi değilim diye olabilir büt gelsede kurtulsak

peki hocam arkadaşımın 7 tane ve nasıl kurtarmalı yaz okuluna giderse 5 haftada kurtarabilirmi myo okuyor kendisi yaz okuluna kalmadan 2.dönem kurtarma şansı olabilirmi yanlış hatırlamıyorsam sağdan soldan 2.dönem bir iki ders tekrar 2.dönem görebiliriz

• tren seferleri kalktı mı? bilgisi olan var mı acaba?
    bi öğrenci belgesi almak için sakarya'ya gidip gelicem bu yüzden sevmiyorum şu sakarya'yı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galois_

tren seferleri kalktı mı? bilgisi olan var mı acaba?
    bi öğrenci belgesi almak için sakarya'ya gidip gelicem bu yüzden sevmiyorum şu sakarya'yı.

Bildiğim kadarıyla 10:00 ile 15:00 saatleri arasında çalışmıyor trenler. Diğer seferler normal diye biliyorum. Fakat alternatif olarak Harem'den Sakarya Sev Turizm'i de deneyebilirsin. Hem 10.5 TL hem de kampuse servisi var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mühendislik fakültesi M-7 Blok hangisi bilen varmı Cumartesi orda sınava giricemde. Uzaktan eğitim olduğu için her gittiğimde tarif üzerine buluyorum sınava giriceğim yeri :D

Ayrıca bir sorum daha olacak. 3 dersten sınava giricem DD olan dersleri yükseltmek için giriyorum not ortalaması mezun olmak için yetmiyor çünkü eğer ortalamayı tutturabilirsem yarı dönemde mezun olabiliyormuyum yoksa 1 dönem daha mı aldıracaklar mecburen ?
  • bu sene tercih listemde sakarya üni iibf işletme yazmayı dusunuyorumda nasıldır? Sakarya nasıldır sosyal imkan olarak arkadaş ortamı olarak şimdi istanbuldan gelecegim sıkılmayalım 4 sene yasayacagız kazanırsam.Bilgilendirirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: moral83

quote:

Bildiğim kadarıyla 10:00 ile 15:00 saatleri arasında çalışmıyor trenler. Diğer seferler normal diye biliyorum. Fakat alternatif olarak Harem'den Sakarya Sev Turizm'i de deneyebilirsin. Hem 10.5 TL hem de kampuse servisi var.

sabah trenle giderim dönüşte otobüsle en mantıklısı. 15'e kadar kim bekleyecek şimdi sakarya'da:)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

peki hocam arkadaşımın 7 tane ve nasıl kurtarmalı yaz okuluna giderse 5 haftada kurtarabilirmi myo okuyor kendisi yaz okuluna kalmadan 2.dönem kurtarma şansı olabilirmi yanlış hatırlamıyorsam sağdan soldan 2.dönem bir iki ders tekrar 2.dönem görebiliriz

yaz okuluna giderse kurtarır hocanın vericeği çalışma sorularının aynısı çıkıyor parayı yatırsın yeter

Yaz okuluna gitmedende kurtarabilir ama okul bir dönem uzar güz döneminden bıraktığın dersi bahar döneminde alamıyorsun diye biliyorum bu yüzden bir sonraki güz dönemi beklemeniz gerek

bu arada hangi myo

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: moral83

quote:

sabah trenle giderim dönüşte otobüsle en mantıklısı. 15'e kadar kim bekleyecek şimdi sakarya'da:)

Bence de öyle Ben treni bir türlü sevemedim zaten

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yaz okuluna giderse kurtarır hocanın vericeği çalışma sorularının aynısı çıkıyor parayı yatırsın yeter

Yaz okuluna gitmedende kurtarabilir ama okul bir dönem uzar güz döneminden bıraktığın dersi bahar döneminde alamıyorsun diye biliyorum bu yüzden bir sonraki güz dönemi beklemeniz gerek

bu arada hangi myo

pamukova myo

• bugün birisini aramışlar xxx öğrencio okuldan atılmıştır diye size haber verdimi diye anneside hayır haber vermedi dediği zaman karşıdaki gülmüş arkadaşa pek inandırıcı gelmedi böyle birşey olması söz konusumu acaba ?

1) okul tatil resmi bir kişinin araması saçma
    2) okul çaık olsa bile pazar günü okulda kimse olmaz

içimize kurt düştü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webconn -- 15 Ocak 2012; 19:38:25 >
  • Kayıt yenileme, para yatırma v.s hakkında bilgi alabileceğim link var mı?
  • quote:

bugün birisini aramışlar xxx öğrencio okuldan atılmıştır diye size haber verdimi diye anneside hayır haber vermedi dediği zaman karşıdaki gülmüş arkadaşa pek inandırıcı gelmedi böyle birşey olması söz konusumu acaba ?

1) okul tatil resmi bir kişinin araması saçma
    2) okul çaık olsa bile pazar günü okulda kimse olmaz

içimize kurt düştü

Lise mi hocam burası ? 18 yaşının üstündeyse kimsenin ailesini bu şekilde arayacaklarını düşünmüyorum..........
  • arkadaşlar benim sorularım olacak;

-ilk dönemden 1.80 ortalamayı yakalayamadık diyelim ikinci dönem ders seçemiyor muyum? yani kalıyor muyum ?

-harç tarihleri belli oldu mu?

-birde şu transkript zımbırtısını biri anlatsın nedir arkadaş bu

teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zamazingo mühendisi

arkadaşlar benim sorularım olacak;

-ilk dönemden 1.80 ortalamayı yakalayamadık diyelim ikinci dönem ders seçemiyor muyum? yani kalıyor muyum ?

-harç tarihleri belli oldu mu?

-birde şu transkript zımbırtısını biri anlatsın nedir arkadaş bu

teşekkürler...

hayır kalmıyorsun. eğer 2. sınıfın sonunda genel ortalaman 1.80 ve üzeri olmazsa 3.sınıftan ders alamıyorsun.
    16-27 ocak.
    herşey açık hocam nesini anlamadın? :D
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.