Şimdi Ara

Sakarya Üniversitesi Öğrenci Bilgi Platformu (313. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.367
Cevap
53
Favori
293.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2. öğretim makina mühendisligi nasildir acaba ?
  • arkadaşlar merkez kampüs e en yakın myo hangisi acaba ? minibüs ile aralarında kaç dakika mesafe vardır
  • Arkadaşlar sakarya üniversitesi makine mühendisliği hakkında bilgilendirir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GANN1CUS kullanıcısına yanıt
    En yakın myo, Adapazarı MYO'dur.
    Minibüsle kampüsten 15dk, çarşıdan da 10Dk sürer genellikle. Otogara 5dk mesafededir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gebzeinonu

Minibüsle kampüsten 15dk, çarşıdan da 10Dk sürer genellikle. Otogara 5dk mesafededir.

Adapazarın'dan sonraki hangi myo daha yakın hocam ? Adapazarın'da geçiş yapacağım bölüm yok.
  • GANN1CUS kullanıcısına yanıt
    Maalesef bilgim yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

quote:

Orijinalden alıntı: gebzeinonu

Adapazarın'dan sonraki hangi myo daha yakın hocam ? Adapazarın'da geçiş yapacağım bölüm yok.

ADA MYO Uzaktan eğitimdir. Sakarya MYO ise çarşıda idi. Ama bu sene orası da taşınacak.

Sakarya MYO çarşıya 20 dakika uzakta olacak.
    Sapanca MYO çarşıya 15 dakika falan uzakta.
    Hendek MYO çarşıya 40 dakika falan uzakta.

burayı çok fazla takşp edemiyorum.http://www.saukampus.com/forum/konu-sakarya-universitesi-2016-ogrenci-destek-konusu.html buradan sorularınızı sorarsanız direkt öğrenciler cevap verecektir.

• Kampüsaray ve imren house yurtları hakkında bilgisi olan var mı odalar ve fiyatları nasıl?

• Lukunk_u L kullanıcısına yanıt
    kampüssaray kapandı daha dogrusu kyk kıraladı orasını aynı sekılde erteri de oyle ama erter kız yurduydu zaten. Suan durumu nedir seneye ne olur bilemiyorum. Ilk sene İmrende kalmıstım pmden ıstedıgını sorabılırsın.
  • Sakarya işletme fakültesi hakkında sorularınızı cevaplayabilirim. Bu sene mezun oldum.

Ayrıca kyk'de 3 sene geçirdim. Kyk yurdu hakkında da sorularınızı cevaplayabilirim.
  • Kampüsaray güzele benziyodu.kyk yurdu çıkması zor oluyo

• Merhabalar ,

Öncelikle herkese hayırlı forumlar diliyorum. Şöyle ki bu sene ösym nin düzenlediği ygs lys sınavlarının sonucu olarak 70.vsvs bininci bulunmaktayım. Hedefim hep makine mühendisliğiydi ne yazık ki itü odtü olmadı. Ama seneye kalarak zaman kaybetmek istemedim ve tercihlerimde istanbul dışında sakarya kocaeli ve uludağ ı tercih ettim ama önceliğim memleketim sakarya oldu (istanbul da ikamet ediyorum.). sakarya nın sıralamasının düşük olduğunu gördüm ve tabi ki düşündüm kocaeli varken neden sakarya sonrasında şunu farkettim insanların çoğu gerçekten okumak için değil de hani alem olsun biraz eğlenelim sosyalleşelim amacıyla çevre vesaire üniversiteyi beğenmiyorlar. benim gözlemlediğim bu ve sanırım sakarya çoğu imkan cihetiyle vesaire kocaelinden daha iyi durumda yani çoğu üniversiteden daha iyi durumda özellikle erasmus konusu beni daha çok celbetti. neyse daha üst sıralarda yer verdiğim için de sakarya büyük ihtimalle çıkacak. öncelikle bilgisi üst dönemler veya mezunların yardımcı olmasını umut ederekten sorularıma geçiyorum.

1- Okulun fitness salonu nasıl bir şey ihtiyacı karşılıyor mu?
    2- Hazırlık sınavında 70 ve üzeri alabilmek için iyi bir lise eğitimi ve biraz da kişisel gelişim yeterli midir? Yani günlük konuşma ve grammar dan mi oluşuyor sınav?
    3- ev veya yurt fiyatları ve önerileriniz nelerdir? (Kafama en çok takılan bu yani kayıtlardan sonra hızlı davranmam gerekiyor.)
    4- okuldaki yemek fiyatları ve durumu nedir?
    5- makine mühendisliği -hani evet itü odtü değil ama - sağlam bir eğitim sunuyor mu
    6- serdivan ve çevresinde ya da ne bileyim çarşı da işte ingilizcedir , autocad ,solidworks gibi donanımları elde edebileceğim uygun fiyatlı kurslar mevcut mudur?
    7- yurtlardaki internet hızı durumları nasıldır?
    8- okulda öğrenci klüpleri elbet vardır ve ne gibi klüpler mevcut? (müziktir dağcılık olur trekking ne bileyim anime :) vs)
    9- ayrıca bazı yerlerde gördüm ingilizce muaf olmayın mı desem kredi diğer derslerden alınır gibisinden . durum tam olarak nedir?
    10- ayrıca aylık en az ya da ortalama ne kadar para gidiyor hayatımızı idame ettirebilmek için?

Şimdiden teşekkürler.

• inşaat mühendisliği geçme notu ve çan eğrisi var mı bilen varsa yardımcı olabilir mi ?
  • Arkadaşlar merhaba. Benim şöyle bir sorunum var ikinci dönem stajım var ikinci dönem de 6 şubatta başlıyor. Yalnız ben bunu gözardı ederek 10 şubat ve 17 şubat arasına bir seyahat ayarladım staj da ikinci dönemle aynı anda başlıyormuş sanırım. Nasıl bir çözüm önerebilirsiniz seyahati iptal etmek haricinde? Örneğin staj yaptığım yerden 1 hafta izin isteyebilir miyim veya okulum stajımı 2 hafta geç başlatmama izin verir mi?
  • Yurtlar hakkında bilgi sahibi olan biri bana ulaşabilir mi ?
  • Sakarya Makine Mühendisligi kazandim arkadaslar.Kendi memleketim hem çok iyi oldu.Hayirlisi bakalim
  • Bana da sakarya bilgisayar mühendisliği (iö) geldi. Kyk yurtları hakkında kısaca bilgi alabilir miyim özellikle yeme içme olayı var mıdır yemekhanesi falan. Yoksa okulun kendi yemekhanesi nasıldır? kyk yurt sonuçları ne zaman belli olur ona göre yurt bakmam gerek o olmazsa
  • Okulumuzu kazanmış olan kardeşlerimizin hepsine hoşgeldin diyorum, bende sakaryayı kazanmadan önce forumdan insanlardan bilgi almış bir arkadaşınızım. Şuanda 4.sınıfa geçtim endüstri mühendisliği okuyorum , her sene oldugu gibi bu sene de istediğiniz her şeyi bana sorabilirsiniz. Bütün bölümler hakkında, kalacak yurtlar, okul toplulukları, klüpler, sakaryada okul dışında nerelerde kendinizi nasıl geliştireceğiniz gibi aklınıza ne gelirse sorabilirsiniz.
    Bu sene bana buradan daha rahat ulaşabilirsiniz ;
    https://www.facebook.com/AbdullahCanTutar
  • ilk yil kampussarayda kaldim kesinlikle en iyisiydi(AYHAN MÜDÜRE SEVGILER) simdi vadi54 e kaldık vadi54 e gelin takiliriz

• bilgisayar iö yurt tavsiyelri bölüm tavsiyeleri olan arkadaşlar yazarsa sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.