Şimdi Ara

Sakarya Üniversitesi Öğrenci Bilgi Platformu (296. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.367
Cevap
53
Favori
293.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Herkese hayırlı olsun tekrardan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bérk Kızık

Elektrik elektronik mühendisliği İ.O

Herkese hayırlı olsun tekrardan

Hayırlı olsun hoşgeldin bölüme
  • Hazır bölümler belli olmuş, mavi durakta kalıyoruz bu sene 1. sınıf olucaz hazırlık okuduk 3+1 eve 3. kişiyi arıyoruz ev eşyalı detayları konuşuruz yazarsanız. Arkadaşım yönetim bilişim sistemlerinde, ben bilişim sistemleri mühendisliğinde okuyorum
  • Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sisimores

quote:

Orijinalden alıntı: ad1qee

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İÖ) geldi...

Tebrik Ederim, Hayırlı olsun

Tebrik ederim şimdiden günlerce ödev yapmaya hazirlan hayirli olsun
  • Turizm işletmeciliği ikinci ogretim kazandım bilgi verebilecek olan var mı ?
  • Sau MYO olan varsa alintilasin ikinci öğretim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PatrickJne

Herhalde bu sayfada 5.kez yazıyorum. Arkadaşlar 3.sınıf a geçtim. Endüstri mühendisliği okuyorum. Şehirle , üniversite ile ilgi her türlü sorunuzu sorabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım :D

Hangi yurdu önerirsiniz ?
  • İÖ dersleri kaçta başlıyor acaba arkadaşlar EE-Teknoliji Fak. 17:00 'de işten çıkıyorum da
  • quote:

Orijinalden alıntı: Desmond Hume

İÖ dersleri kaçta başlıyor acaba arkadaşlar EE-Teknoliji Fak. 17:00 'de işten çıkıyorum da

Derslerde 17.00 da başlar genelde.Bazı günler 6 da 7 de başladığıda oluyor tabi ama 1. sınıfta hep 5 olur genelde.
  • Yurt olarak kampüs sarayı önerirm ama fiyatı bitaz pahalı ama cidden kaliteli sonra irem erkek öğ yurdunu ve uni yurdu araştırın tavsiyem wc banyo odada olan yurt bulun onun dısında faturalar dahil 800 1000 tl lik 2+1 3+1 (1100 olabilir 3+1) evleride düşünebilirsiniz hazırlık öğrendiğim kadarıyla artık müh lik te zorunlu ...degilse bile okuyun o senenizi ing ceye ayırın özellikle hazırlık okumayıp ingilizceden cok sorun çeken meslegiile ilgili cogu şeyi yapmıs ama sırf dil yüzünden kaliteli işleri kqçıran son sınıf veya mezun var hazırlıgı okur veya muafiyetten 70 alırsanız her dönem bölüme göre belli sayıda dersi ingilizce olarak alıyorsunuz şehir çok kötü degil ama marmara bölgesinin en kötü şehri diyebilirim yani kocaeli ile arasında fark var ama bu fark 3 5 seneye daha da azlacak gittikçe azalıyor çark serdivan arabanız varsa göl etrafında güzel vakit geçireceginiz yerler var çark ve serdivanda kafeler mevcut kampüs etrafında salaşta olsa herkesin genelde sevdigi havana ve kalyan cafe var umarım güzel bir 4 5 yıl geçirirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi öğrencidiz -- 24 Temmuz 2015; 16:43:04 >

• öğrencidiz Ö kullanıcısına yanıt
    Kampüssaray'ın fiyatı hakkında bir bilginiz var mı acaba ?
  • Gençler merhaba, her şey gönlünüzce olsun.
    Sorum oğlum Sakarya Üniv. Turizm İşletmeciliğini kazandı, sizce nasıldır. (mutlaka kendisi araştırmıştır ama, malum ana-baba hassasiyeti!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmldrs -- 24 Temmuz 2015; 22:48:50 >
  • konu güncelliğini kaybetti devralmak için başvurmuştum ama cevap çıkmadı. ilk mesajı kastediyorum
  • kayitlar tam olarak nasil olcak yardimci olur musunuz

Edit: sitede yazıyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi make.believe -- 25 Temmuz 2015; 0:12:36 >
  • sakarya bil iö tuttu.hazırlık zorunlumu,muafiyet sınavı mı var,isteğemi bağlı bilen birisi beni aydınlatabilir mi?
  • Arkadaşlar hazırlık hakkında bilgisi olan varsa konuşabilir miyiz ? Sizce hazırlık sınıfı nasıl ? Bize ingilizceyi gerçekten öğretiyor mu ? Boşuna 1 yıl kaybetmeyelim. Hazırlık kötü derseniz okul okurken ing kursuna falan gidicem. Lütfen yardımcı olun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zvjezdan

Arkadaşlar hazırlık hakkında bilgisi olan varsa konuşabilir miyiz ? Sizce hazırlık sınıfı nasıl ? Bize ingilizceyi gerçekten öğretiyor mu ? Boşuna 1 yıl kaybetmeyelim. Hazırlık kötü derseniz okul okurken ing kursuna falan gidicem. Lütfen yardımcı olun.

5-10 mesaj üstte açıklamıştım başka soruların varsa mesaj atabilirsin
  • EnderGelişenOsasunaAtağı kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim. Cevabınızı okudum fakat şunu sorayım ; Şu an tek kelimeyle ingilizceyi iyi biliyorum, hakimim diyebiliyor musunuz ? :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zvjezdan

Hocam teşekkür ederim. Cevabınızı okudum fakat şunu sorayım ; Şu an tek kelimeyle ingilizceyi iyi biliyorum, hakimim diyebiliyor musunuz ? :)

ne yazık ki tek kelimeyle hakimim gibi bir cümle kuramam. bu olay kişinin kendisinde bitiyor. sene başındaki düzey belirleme sınavıyla birlikte en üst sınıfa yerleştim, hazırlık insanı pek zorlamadığı için haliyle tembelleştim ders çalışmadım. buna rağmen ingilizcemin üstüne epey bir şeyler koyabildim örneğin geçen yaz okuduklarımı anlayamıyorken bu sene üst düzey şeyler hariç anlayabiliyorum. üst sınıf olduğumuzdan dolayı müfredat rahattı bu yüzden sanıyorum öğretilmeyen tense-yapı kalmadı. hatta günlük konuşma içerisinde konuşulan epey bir kalıp da gösterildi, ingilizce altyazılı filmler izletildi vs vs.

özetle: ben hazırlık okuduğum için pişman değilim. ileride yurt dışına çıkabilirsem gerekli altyapıyı sağladığımı düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.