Şimdi Ara

Sakarya Üniversitesi Öğrenci Bilgi Platformu (295. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.367
Cevap
53
Favori
293.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: juckle

Kesinlikle bulaşma dediğiniz yurt var mıdır

isim vermiyorum üniversitenin giriş kapısına en yakın olan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

quote:

isim vermiyorum üniversitenin giriş kapısına en yakın olan.

Henüz sakaryaya gitmedim pm atarsanız işimi kolaylaştırmış olursunuz. Eleme sürecim hızlanır

• turizm işletmeciliği okuyan var mı. Yüksek ihtimal o gelecek bilgi almak istiyorum nedir ne değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zvjezdan

Teknoloji fakültesi nasıldır ? Mühendislik fakültesine giren hocalarla farklı mı ? Teknolojinin eğitimi nasıl ? Teşekkürler.

teknoloji fakültesi ile mühendislik fakültesinin hocaları farklı tabikide.Eğitime gelecek olursak mühendisliktekine mühendislik iyi teknolojidekine teknoloji daha iyi geliyor :) bana sorarsan mühendislik iyi yani
  • quote:

Yurtlar hakkında karar veremezsen özelden ulaş yardımcı olurum
  • juckle kullanıcısına yanıt
    Adatepe kesinlikle bulaşma derim Vadi54 kötü diye duydum ama araştırman iyi olur ben 1 sene Üniyurtta kaldım yurt güzel fakat yönetimi gerçekten kötü özellikle müdür orada işini yapan tek kişi Sabahat abladır.Onun dışında yardımcı olmaya çalışırım sorunuz varsa bu sene mezun oldum.
  • izmitde oturup saüde okuyan arkaşları araçımla alabilirim ikinci öğretimim.Mazot parasına ortak arıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.GhostNetwork

Adatepe kesinlikle bulaşma derim Vadi54 kötü diye duydum ama araştırman iyi olur ben 1 sene Üniyurtta kaldım yurt güzel fakat yönetimi gerçekten kötü özellikle müdür orada işini yapan tek kişi Sabahat abladır.Onun dışında yardımcı olmaya çalışırım sorunuz varsa bu sene mezun oldum.

Vadi54 ten memnun olmayanlar seneye bir daha kalıcaklar Vadi güzeldir

• Sakarya da kyk yurtları nasıl bilenler biraz anlatabilir mi ?

• SAKARYA ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İÖ) geldi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ad1qee

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İÖ) geldi...

Tebrik Ederim, Hayırlı olsun
  • Sakarya sosyal hizmet :D yalnız hazırlık konusunda bilgi verebilrmisiniz
  • sakarya elektrik elektronik müh. hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BahadırCLKL

Sakarya sosyal hizmet :D yalnız hazırlık konusunda bilgi verebilrmisiniz

hazırlık okudum. eğer present simple tense, past simple,present perfect vs. gibi tenselere hakimsen okumanı tavsiye ederim belli bir ingilizce birikimin varsa daha çok üstüne koyuyorsun. kısacası lisede ingilizceyi boş geçirmemiş olanlar okusun ama renkleri, basit tenseleri bilmiyorsan o iş yaş biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnderGelişenOsasunaAtağı -- 24 Temmuz 2015; 1:40:44 >
  • teşekkürler. lisede ingilzcem gayet iyiydi. hazırlık anladığım kadarıyla zorunlu değil isteğe bağlı
  • Bilişim Sistemleri Mühendisliği

• Herhalde bu sayfada 5.kez yazıyorum. Arkadaşlar 3.sınıf a geçtim. Endüstri mühendisliği okuyorum. Şehirle , üniversite ile ilgi her türlü sorunuzu sorabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım :D
  • Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği(Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Fakültesi) geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ensaruyk

sakarya elektrik elektronik müh. hayırlısı

Hoşgeldin bölüme
  • Kazanan arkadaşlara hayırlı olsun umarım memnun kalırlar. Endüstri mühendisliğinden bu sene mezun oldum. Bölüm, şehir, yurt hakkında sorularınız varsa sorabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.