Şimdi Ara

Sakarya Üniversitesi Öğrenci Bilgi Platformu (291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.367
Cevap
53
Favori
293.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü
  • Selamlar.

2+1 mavi durak, zorlu civarı tavsiye ettiginiz her şey dahil apart var mi acaba?

Kampus civari istemiyoruz.

1000 liraya kadar cikabiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shift41

Selamlar.

2+1 mavi durak, zorlu civarı tavsiye ettiginiz her şey dahil apart var mi acaba?

mavi duraktaki metro yazıhanesinin yanındaki sokağın hemen girişinde yeni yapılan bir yer var trend house diye. apart araştırırken sormuştum 1000-1100 lira civarı diye aklımda kalmış isterseniz bakın hocam. her şey dahil apartlarda yazın evde olmasak bile faturalarıın parasını vermiş olacağımız için çamlıcayı tuttuk biz arkadaşla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

quote:

Selamlar.

mavi duraktaki metro yazıhanesinin yanındaki sokağın hemen girişinde yeni yapılan bir yer var trend house diye. apart araştırırken sormuştum 1000-1100 lira civarı diye aklımda kalmış isterseniz bakın hocam. her şey dahil apartlarda yazın evde olmasak bile faturalarıın parasını vermiş olacağımız için çamlıcayı tuttuk biz arkadaşla.

Anladım hocam. Biz de 12 ay para vermek istemiyoruz zaten. Sizin tuttugunuz yer nasil? Fotograflari falan var mi internette?

• quote:

quote:

quote:

Selamlar.

Anladım hocam. Biz de 12 ay para vermek istemiyoruz zaten. Sizin tuttugunuz yer nasil? Fotograflari falan var mi internette?

yurtlar hariç 10 ay üzerinden kiralayabileceğimiz yer aradık fakat hem apart hem de evlerden hiç bulamadık hep yaz ayları da sözleşmeye dahil ediliyor maalesef. inşallah siz bulursunuz. siteyi pmden gönderdim hocam bizim aklımıza yattı tutarken. gayet güzel daireler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnderGelişenOsasunaAtağı -- 24 Mayıs 2015; 22:54:37 >

• Merhaba arkadaşlar.

Finaller kol gibi girdi.

İyi akşamlar..
  • Merhaba. Üniversitenizin sosyal hizmet bölümüne yatay geçiş için başvurmayı planlıyorum bu yaz. Fakat az önce öğrendiğim kadarıyla bölümde İngilizce hazırlık var.
    Bakınız:http://www.shizmet.sakarya.edu.tr/tr/6911/ebs_bolum_lisans

Bu İngilizce hazırlık zorunlu mudur? İstemezsek okumama gibi bir şansımız var mı hazırlığı? Eğer zorunluysa bile şu anki okulumda da hazırlık okudum bir dönem(yarım yıl). Burda okuduğum hazırlığı Sakarya Üniversitesinde sayarlar mı? Çünkühttp://www.shizmet.sakarya.edu.tr/tr/6911/ebs_bolum_lisans sayfasına baktığımda hazırlık için 60 kredi diyor. Şimdiki okulumda da hazırlığın kredisiyle ilgili birşey yazmıyor. Normalde hazırlığın kredisi yok diye biliyorum yani hiç böyle birşey duymadım ben daha önce. Kafam karıştı açıkçası. Bilen biri varsa lütfen cevaplasın.

• Arkadaş saçma sapan iş yapıyorlar gene, 8 anlarımda ayın 9(salı) unu ertelemek nedir.9-11-12 haziranda bütünlemelerim var.Stajım 15inde başlıyor bütünleme 16sına ertelendi ne yapacağım şimdi ben ,mecbur sakaryada olmam gerektiği için 15-16 sına gidemeyeğim bu 2 günü nasıl telafi edeceğim ? 2gün ekstradan yapacaksam tüm belgelerin değişmesi mi gerekiyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi incubus77 -- 2 Haziran 2015; 19:40:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: incubus77

Arkadaş saçma sapan iş yapıyorlar gene, 8 anlarımda ayın 9(salı) unu ertelemek nedir.9-11-12 haziranda bütünlemelerim var.Stajım 15inde başlıyor bütünleme 16sına ertelendi ne yapacağım şimdi ben ,mecbur sakaryada olmam gerektiği için 15-16 sına gidemeyeğim bu 2 günü nasıl telafi edeceğim ? 2gün ekstradan yapacaksam tüm belgelerin değişmesi mi gerekiyor ?

Şirketi ara sor dostum durumlar böyle böyle de.. Benim staj yapacağım yer 15 ve 16 sında oryantasyon eğitimi verecek bu eğitime katılmayanlar staja başlatılmayacaktır diye de şart koşmuşlar.

Bu arada tamı tamına 4 ay tatil var böyle bir şey olabilir mi ya okuldan soğutacaklar insanı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Huseyinn31

quote:

Arkadaş saçma sapan iş yapıyorlar gene, 8 anlarımda ayın 9(salı) unu ertelemek nedir.9-11-12 haziranda bütünlemelerim var.Stajım 15inde başlıyor bütünleme 16sına ertelendi ne yapacağım şimdi ben ,mecbur sakaryada olmam gerektiği için 15-16 sına gidemeyeğim bu 2 günü nasıl telafi edeceğim ? 2gün ekstradan yapacaksam tüm belgelerin değişmesi mi gerekiyor ?

Şirketi ara sor dostum durumlar böyle böyle de.. Benim staj yapacağım yer 15 ve 16 sında oryantasyon eğitimi verecek bu eğitime katılmayanlar staja başlatılmayacaktır diye de şart koşmuşlar.

Bu arada tamı tamına 4 ay tatil var böyle bir şey olabilir mi ya okuldan soğutacaklar insanı.

hocam bu tatiller diğer üniversitelerde de böyle mi? sömestr tatili 40 gün civarındaydı yaz tatili de 4 ay

• quote:

Orijinalden alıntı: .Butters.

Sakarya meslek yuksek okulundayim okul üstümüze yikilmazsa iyidir.

hocam bu sene bende en kötü meslek yükseğe geleceğim yer ortam nasıl cidden ?
  • Herkese merhaba arkadaşlar size 2 tane sorum olacak.

1- Atatürk ilkeleri ve inkilap tarihi,ingilizce ve türk dili ortak ders uzaktan eğitim alıyordum.Sistemde ders notları videoları gözükmüyor.Silindi mi yoksa sistemsel sorun mu var ?

2- Yaz okulu yok malum istanbul'da alabilirmiyim ? Mesela 2011 myo girişliyim babamı kaybettiğim için okula ara vermek istedim.Bu senede ortalamam tutmayacak gibi yaz okulunda yükseltme yapmak istiyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Huseyinn31

quote:

hocam bu tatiller diğer üniversitelerde de böyle mi? sömestr tatili 40 gün civarındaydı yaz tatili de 4 ay

Yok dostum her üniversitenin tatil sistemi farklı oluyor. Küçük bir yerdeyim staj yapacağım diğer günler de çalışıyorum ama harbiden zor olacak.

• Arkadaşlar staj yapacağım fabrika transkript istiyor,şimdi ben öğrenci bilgi sistemindeki AKTS transkript sayfasnın çıktısını mı alıcam?

Emin olamadım,yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matt Jeevas

Arkadaşlar staj yapacağım fabrika transkript istiyor,şimdi ben öğrenci bilgi sistemindeki AKTS transkript sayfasnın çıktısını mı alıcam?

Aynen öyle.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Matt Jeevas

Arkadaşlar staj yapacağım fabrika transkript istiyor,şimdi ben öğrenci bilgi sistemindeki AKTS transkript sayfasnın çıktısını mı alıcam?

Aynen öyle.

Teşekkür ederim.

Of ya gözükecek şimdi notlar.
  • Matt Jeevas kullanıcısına yanıt
    Öğrenci işleri binasında da direk transkript belgeni veriyorlar. Hala Sakarya'da isen oradan da alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polynkies

Öğrenci işleri binasında da direk transkript belgeni veriyorlar. Hala Sakarya'da isen oradan da alabilirsin.

Sakaryadayım ama kampüse çıkmaya üşenirim şimdi ben.

Sabisten direkt çıktı alınıyorsa sıkıntı yok.
  • Arkadaşlar final sınavına girmedim sabiste Gr yazıyor not toplam 0 yazıyor ve bütünleme kutusu çıkmıyor GR ile bütünlemeye giremiyormuyduk ?
  • Sakarya'da hangi ingilizce kursunu tavsiye edersiniz arkadaşlar ?

Aramızda okuduktan sonra Sakarya'da iş bulup kalanınız oldu mu veya tanıdığınız filan ?
  • 
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.