Şimdi Ara

Sakarya Üniversitesi Öğrenci Bilgi Platformu (238. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.367
Cevap
53
Favori
292.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Onur öğrencisi belgeleri ne zaman veriliyor? Var mı bilen?
  • Okul bitti :) Diplomamı ver sayın rektör Ben kaçar size kolay gele
  • Arkadaşlar Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi okumak istiyorum. Büyük ihtimalle İkinci Öğretim gelir. Üniversite ve şehir hakkında bilgi verecek olabilen varsa çok mutlu olurum. Bölümde okuyan varsa yardımcı olabilecek birisi çıkarsa daha da mutlu olurum tabii. Şimdiden teşekkürler.
  • Arkadaşlar sıralamam 199 k ben ybs veya uluslararası ticaretten başlayarak işletmeye kadar bölümleri yazmayı düşünüyorum ama uluslararası ticareti tutturma şansım var mı son kontenjanlardan ? bu bölümlere yazan sıralamadan daha düşük girenler var mı
  • selam kolay gelsin ben bilgisayar mühendisliği(teknoloji fakultesini)sorucakdım senin ve diğer arkadaşların bilgisi varsa yazabilirlermi rica etsem
  • Üniversitenizin son durumu ne arkadaşlar. ikinci öğretim özellikle
  • merhaba arkadaşlar bilgisayar mühendisliği iö düşünüyorum.eğitim ve teknoloji fakültesi hakkında bilgilendirirseniz çpk sevinirim
  • İşletme fakültesi hakkında bilgiye ihtiyacım var arkadaşlar, eğitim düzeyi,kampüs ortamı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayar mühendisliği ikinci öğretimde okuyan bi arkadaş bana ulaşabilir mi?
    Ayrıyetten açıktanda bi iki soru sorayım
    Servisle istanbul sakarya ikinci öğretim olayı nasıl olur?
    Şehir nasıl bi yer kız arkadaşımda gelecek barzo falan var mı?
    Üniversitenin spor salonu var mı?
  • Selamun Aleyküm

Bu sene açılan Uluslararası Ticaret ve Lojistik bölümünü tercih etmeyi düşünüyorum ama sizinde fikrinizi almak istiyorum.

?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömer boğa

İşletme fakültesi hakkında bilgiye ihtiyacım var arkadaşlar, eğitim düzeyi,kampüs ortamı...

Dostum işletme fakültesi işletme okuyorum. Buraya dgs ile geldim. Geldiğim üniversite akdeniz...

Şehir olarak başlayayım eğer büyük beklentilerin yoksa 1-2 disco, bar olsun öğrencilerin takıldığı cafeler bol olsun dersen bunlar var fakat öğrencilere yönelik farklı aktiviteler yok. Kışın belediye ücretsiz treking geziler yapıyor okuldan da servis kaldırılıyor. Günübirlik güzel bir etkinlik oluyor. Kampüse yakın evler ve apartlar bolca var. Erkek devlet yurdu ise kampüs içerisinde bulunuyor yarı ücretli şekilde odaları 3 kişilik ve 1000 kişi kapasiteli ayrıca iş bankası, tırsan gibi yurtlar da var fakat bu yurtlarda yemek olayı yok burada kalanlar yemek işinin okulun yemekhanesinden hallediyorlar 2 adet okul yemekhanesi mevcut birisi merkez yemekhane diğeri ise yurtlar bölgesinde olan yemekhane. Yurtlar bölgesindeki yurtlar sapanca gölüne bakıyor manzarası güzel diyebiliriz. Kampüs biraz eğimli bir arazi üzerinde kurulu ama düzlük sayılır yine de fakülteler birbirine yakındır hatta fakülteler birbirine yakın olduğu için birkaç fakültenin öğrencileri işletme fakültesinin kantinine gelir kantinde oturacak yer bulamazsın. Eğitim olarak ise pek bir şey diyemeyeceğim ama ben hocalara karşı sıcak kanlıyım bana iyi geldiler fakat öğrenciler pek ipe sapa gelmeyecek türden gibiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.Winchester

Bilgisayar mühendisliği ikinci öğretimde okuyan bi arkadaş bana ulaşabilir mi?
    Ayrıyetten açıktanda bi iki soru sorayım
    Servisle istanbul sakarya ikinci öğretim olayı nasıl olur?
    Şehir nasıl bi yer kız arkadaşımda gelecek barzo falan var mı?
    Üniversitenin spor salonu var mı?

Servisle istanbul - sakarya / kocaeli - sakarya yapanlar var fakat yorucu olduğunu düşünüyorum. Bi arkadaşım istanbul - sakarya (sanırım tuzla civarı) yapıyor kampüste bir yer sorsan bilmez servisten derse dersten de servise gidiyor ayrıca yorulduğunu da belirtiyor.

Barzo her şehirde vardır Sakaryada çok abartı bir giyim şekli olmadığı sürece sevgilinin sorun çıkmaz diye düşünüyorum (mini, dekolte filan tabi böyle olunca başka şehirlerde de bakıyorlar)

Üniversitede spor salonu olarak sadece vücut geliştirme var. Basket filan yapıyorlardı ama besyo dışında kullanıma açık olur mu bilmiyorum. Havuz filan yok yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naples

Üniversitenizin son durumu ne arkadaşlar. ikinci öğretim özellikle

Ne tür konularda kardeş ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huseyinn31

quote:

ikinci öğretimler nasıl pek ders işlenmiyo deniyor?
  • D.Winchester kullanıcısına yanıt
    Hocam servis olayı sıkıntı. Anadolu tarafında oturuyorsan belki gidilebilir Avrupa tarafı ise çok zor. İlk sene sonunda yurt veya eve geçmek istersin büyük ihtimalle.

Bu arada Endüstri Müh. hakkında sorusu olan varsa sorabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polynkies

Hocam servis olayı sıkıntı. Anadolu tarafında oturuyorsan belki gidilebilir Avrupa tarafı ise çok zor. İlk sene sonunda yurt veya eve geçmek istersin büyük ihtimalle.

Biraz da ben sorsam hocam sana. Yurtların durumu nedir? Özel yurtlar ne kadar mesela 2 kişilik oda olarak, okula yakın mı? İkinci öğretim sıkıntı yaratıyor mu derslerin geç olmsaı dışında. Tren açılırsa okulun istasyona uzaklığı çok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cegaunist

quote:

Biraz da ben sorsam hocam sana. Yurtların durumu nedir? Özel yurtlar ne kadar mesela 2 kişilik oda olarak, okula yakın mı? İkinci öğretim sıkıntı yaratıyor mu derslerin geç olmsaı dışında. Tren açılırsa okulun istasyona uzaklığı çok mu?

Ben Kyk yurdunda kalıyorum. Yarı özel yurt odalar 3 kişi her odanın banyosu tuvaleti var. Kampüs içinde aylık 156 TL. Özel yurt konusunda alternatif var baya. Şu an fiyatları net bilmiyorum 3000 TL den başlayan yurtlar var 5000-6000'e kadar gider heralde. Odanın kapasitesine, servis durumuna, yemeklere göre fiyat değişiyor. Kampüs yolu üstünde yurtlar var okula yakın olan. Kampüsaray yurdu var baya iyi bir yurt fiyatı yüksek ama. Kampüs içinde İş Bankası, Tırsan yurtları var bunların fiyatını bilmiyorum.

II.Öğretimlerin çok sıkıntısı olmuyor bence. En geç biten ders 22:00 genelde. Çoğu yurtta II.Öğretimler için ayrı yemek saati de oluyor.

Tren ben 1.sınıftayken kapandı hala açılmasını bekliyoruz . 1.sınıftayken kullanıyordum fiyat olarak çok uygundu kampüsten yarım saate merkeze iniyorsun ordan binebiliyorsun direk. Açılırsa çok işe yarar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cegaunist

quote:

Ben Kyk yurdunda kalıyorum. Yarı özel yurt odalar 3 kişi her odanın banyosu tuvaleti var. Kampüs içinde aylık 156 TL. Özel yurt konusunda alternatif var baya. Şu an fiyatları net bilmiyorum 3000 TL den başlayan yurtlar var 5000-6000'e kadar gider heralde. Odanın kapasitesine, servis durumuna, yemeklere göre fiyat değişiyor. Kampüs yolu üstünde yurtlar var okula yakın olan. Kampüsaray yurdu var baya iyi bir yurt fiyatı yüksek ama. Kampüs içinde İş Bankası, Tırsan yurtları var bunların fiyatını bilmiyorum.

II.Öğretimlerin çok sıkıntısı olmuyor bence. En geç biten ders 22:00 genelde. Çoğu yurtta II.Öğretimler için ayrı yemek saati de oluyor.

Tren ben 1.sınıftayken kapandı hala açılmasını bekliyoruz . 1.sınıftayken kullanıyordum fiyat olarak çok uygundu kampüsten yarım saate merkeze iniyorsun ordan binebiliyorsun direk. Açılırsa çok işe yarar.

Yakında açılacak diyorlar hem de hızlı olacağı için daha bi güzel olur sanırsam.

Anladım hocam. Okulun sizce piyasadaki etiketi nasıl? Teknokenti işe yarıyor mu? Erasmus ve yurt dışı bağlantıları falan nasıl?
  • quote:

quote:

quote:

Dersler boş geçiyor diyebilirim,genelde hocalar boş bırakırlar bahçede top oynarsınız canınız sıkılmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michu

quote:

quote:

quote:

Dersler boş geçiyor diyebilirim,genelde hocalar boş bırakırlar bahçede top oynarsınız canınız sıkılmaz.

hocam io tercih etmek mantıksız o zaman teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.