Şimdi Ara

Sakarya Üniversitesi Öğrenci Bilgi Platformu (236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.366
Cevap
53
Favori
293.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MusanınAsası

Nefret ettim bu üniversiteden de hocalarından da..

Bu ne ya kafalarına göre not veriyorlar..Sinirim bozuldu gece gece

deme la öyle gelmeyi düşünüyorum(makine i.ö.)
  • makine mühendisliği ikinci öğretim ders saatlerini yazabilir misiniz bulamadım nette ?
  • pazartesi 5 salı 5 çarşamba 5 perşembe 3 cuma 3
  • emonetti E kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • Belki aramizda da boyle insanlar oldugu icin yaziyorum. Kutuphanede ders calistiktan sonra herhangi bir copunuz varsa (musvette kagit, su sisesi veya yiyecek poseti) bu copu lutfen cop kovasina atiniz. Ders calistiktan sonra ayrildiginizda arkanizda biraktiginiz copleri toplayacak usaginiz yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaar butler ne zaman 16-20 haziran mı

• quote:

Orijinalden alıntı: webconn

Arkadaar butler ne zaman 16-20 haziran mı

23-28 arasi

• quote:

Orijinalden alıntı: Huseyinn31

quote:

23-28 arasi

Hem size hemde genel bir soru sormak istiyorum myo öğrencisiyim ticaret hukuku dersin ortalaması 15.9 bu sene derse fazla gidemedim sadece bu sıkıntılı hocaylada sohbettim muhabbet az biraz ailemi filan tanır uzunca yeri geldiğinde evine kadar birlikte yürüdük sohbet ettik.

salı günü sınav var 50 ile mi 40 ile mi geçirir bilmiyorum.

1.59 ortalama biraz sıkıntı az bucuk bir şeyler biliyorum baskam aaaa tmm bumuymuş diyebilirim.

korkum tatile gidiyor olmam bütünlemeye kalırsam o kadar uçak parası otel parası boş boşuna gidicek ben 16-20 arası zannetim değilmiş.

Daha sonra 2 temmuzda tek ders sınavına girebilirmiyim ? Kimler girebiliyor.

• Sakarya hukukla ilgili düşünceleriniz neler? Ayrıca istanbula kaç saat mesafede?

• quote:

quote:

quote:

23-28 arasi

Hem size hemde genel bir soru sormak istiyorum myo öğrencisiyim ticaret hukuku dersin ortalaması 15.9 bu sene derse fazla gidemedim sadece bu sıkıntılı hocaylada sohbettim muhabbet az biraz ailemi filan tanır uzunca yeri geldiğinde evine kadar birlikte yürüdük sohbet ettik.

salı günü sınav var 50 ile mi 40 ile mi geçirir bilmiyorum.

1.59 ortalama biraz sıkıntı az bucuk bir şeyler biliyorum baskam aaaa tmm bumuymuş diyebilirim.

korkum tatile gidiyor olmam bütünlemeye kalırsam o kadar uçak parası otel parası boş boşuna gidicek ben 16-20 arası zannetim değilmiş.

Daha sonra 2 temmuzda tek ders sınavına girebilirmiyim ? Kimler girebiliyor.

Bu durumu net bilmemekle birlikte o dersi gecebilmen icin hocanin belirledigi gecme notunu ve sistemin belirledigi gecme notunu gecmen gerekiyor.Hocan kac olarak belirler gecme notunu bilemiyorum ama eger vize/quiz/odev/ final ortalaman 40 in altinda olursa sistem seni direk ff ile birakiyor. Mezun olmak icin de 2.00 in ustunde ortalamaya sahip ve tum dersleri gecmis olman gerekiyor. Sadece bu dersin kalirsa heralde tek ders sinavina girebilirsin diye dusunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: aslideveci

Sakarya hukukla ilgili düşünceleriniz neler? Ayrıca istanbula kaç saat mesafede?

Hukuk egitimi nasildir bilemeyecegim ama fakulteniz iibf ile ortak bina da yanina bi bina daha yapilacak gibi. iibf, isletme ve hukuk biraz asagida saglik yuksek okulu, gsf var bu kadar fakultenin ogrencisi varken bir de muhendis beylerimiz iibf kantine gelirler onlarin da gelmesi ile birlikte iibf kantin ogrenci patlamasi yasar, oturacak yer bulamazsin hatta bazen merkez kafeteryadan bile yuksek ogrenci barindirabilir bu kantin. Kampus yerleskesi sehrin tepesinde bir yerdedir aksamlari guzel bir manzara cikiyor ortaya, ogrencilerin takildigi mekanlar bellidir. Yurt ve apart cesitliligi boldur.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aslideveci

Sakarya hukukla ilgili düşünceleriniz neler? Ayrıca istanbula kaç saat mesafede?

Hukuk egitimi nasildir bilemeyecegim ama fakulteniz iibf ile ortak bina da yanina bi bina daha yapilacak gibi. iibf, isletme ve hukuk biraz asagida saglik yuksek okulu, gsf var bu kadar fakultenin ogrencisi varken bir de muhendis beylerimiz iibf kantine gelirler onlarin da gelmesi ile birlikte iibf kantin ogrenci patlamasi yasar, oturacak yer bulamazsin hatta bazen merkez kafeteryadan bile yuksek ogrenci barindirabilir bu kantin. Kampus yerleskesi sehrin tepesinde bir yerdedir aksamlari guzel bir manzara cikiyor ortaya, ogrencilerin takildigi mekanlar bellidir. Yurt ve apart cesitliligi boldur.

Arabayla trafik olmazsa 1 saatte bile gidersin İstanbul'dan, otobüsle 1.5 saat Sakarya terminale varması ama ordan kampüse bi yarım saat daha dersen 2-2.30 saat ediyor. Bu arada saü hukukla ilgili ben de araştırmada bulundum kadro daha yeni malumunuz, mezun da vermedi o yüzden yorum bulmak zor biraz

• Hacılar bizim üniversitede %10 'a girme şartları nedir ? Öğrenci işlerinin sayfasında şöyle bir açıklama buldum

Bulundugu sinifin tüm derslerini almis olmak ve sinif mevcudunun %10'una girmek kaydiyla genel agirlikli ortalama en yüksekten baslayarak siralanir. Yaz Okulunda alinan dersler %10 basari ortalamasini degistirmez. %10'a girenler web sayfasinda ilan edilir.

Tüm dersleri aldık fakat 3. dönemden 1 tane ff var bu sorun olur mu ?

Genel ağırlıklı ortalama dediği tüm dönemlerin ortalaması mı yoksa okuduğumuz dönemin ortalaması mı ? Genel ağırlıklı ortalamayı ben tüm dönemlerin ortalaması diye biliyorum.
  • Huseyinn31 H kullanıcısına yanıt
    Okuduğun dönemin ağırlıklı ortalamasına göre değerlendiriliyor, diğer dönemler etkilemiyor. Oraya niye genel ağırlık yazmışlar anlamadım, doğru olan okuduğun yarıyıldaki başarın, çünkü %10a girmen sadece 1 yarıyılını etkiliyor harç parası olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zendagi Migzara

Okuduğun dönemin ağırlıklı ortalamasına göre değerlendiriliyor, diğer dönemler etkilemiyor. Oraya niye genel ağırlık yazmışlar anlamadım, doğru olan okuduğun yarıyıldaki başarın, çünkü %10a girmen sadece 1 yarıyılını etkiliyor harç parası olarak.

Hacı valla bende anlamadım ama 1 tane de FF var geçmiş dönemden bu FF etkiler mi ? Bu dönem gelecek ortalama en az 2.50 - 2.60 olur bu ortalamayla da muhakkak girerim diye düşünüyorum.
  • Huseyinn31 H kullanıcısına yanıt
    FF etkilemez merak etme :) İnşallah girersin.
  • Beyler ilk seneden 1. dönemden 3, ikinci dönemden 3 (bütlerde vermeye çalışıcam) ders alttan aldım. Alışma süreci bayağı zor geldi. Bunları seneye rahatça verirmiyim (dersleri anladım sadece hafife aldığım için ve hocalarla tanışma sürecim sıkıntılı olduğu için böyle oldu) yoksa 3. sınıfa falan mı bıraksam? Bölüm İngilizce öğretmenliği
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zendagi Migzara

FF etkilemez merak etme :) İnşallah girersin.

Fakulteye gittim.biraz once bu soruyu sormayi unuttum Insallah dedigin gibi etkilemiyordur dostum. 2.50 ile isletme icin muhakkak gireriz gecen donem sozel dersler daha coktu 2.39 civarinda kapandi.

• quote:

Orijinalden alıntı: iwanthidan

Beyler ilk seneden 1. dönemden 3, ikinci dönemden 3 (bütlerde vermeye çalışıcam) ders alttan aldım. Alışma süreci bayağı zor geldi. Bunları seneye rahatça verirmiyim (dersleri anladım sadece hafife aldığım için ve hocalarla tanışma sürecim sıkıntılı olduğu için böyle oldu) yoksa 3. sınıfa falan mı bıraksam? Bölüm İngilizce öğretmenliği

Haci son haftaya birakmazsan calismayi ve dersleri de takip edersen yaparsin. Calisinca oluyor...

Bu arada ingilizceyi biz nasil ogrenecegiz ya

• sakarya teknoloji fakültesinde okuyan arkadaşlar varsa yazabilirler mi danışmak istediğim konular var.Teknoloji makine okuyan varsa daha fazla yardımcı olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.