Şimdi Ara

Sakarya Üniversitesi Nasıl Bir Yer? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: HenüzÖlmedik

Hergüne gitgel yapamazsın ayrıca karasuda kışın çok sıkılırsın yazlık yer kışın bomboş + Toto'n donan çok soğuk olur

Arabayla 40 dk sürer

Kalıcagim yer karasudaydi 3+1 ev.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlkokulu orda okumuştum. gecen gittim ilkokuldaki kantinci abla hala ordaydı. (üni ile ilkokulun kantini aynı.) Bir de gıcık bir mudur vardı ben okurken oğlu bize küfür ederdi bizde müdürün odasına gidip şikayet ederdik oğlunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LePortaBim -- 21 Ekim 2014; 23:31:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay çene

Kardeş az çok demografik yapıdan haberdar olsan bu soruyu sormazdın ben Sakarya, Kocaeli taraflardan başka şehre gittim okumaya kafamda rahat ne beklediğine bağlı.

Eğlence bakımından istanbuldaki unilerle kıyasla mesela nasıldır.

• quote:

Orijinalden alıntı: HungryBody

quote:

Orijinalden alıntı: Bay çene

Kardeş az çok demografik yapıdan haberdar olsan bu soruyu sormazdın ben Sakarya, Kocaeli taraflardan başka şehre gittim okumaya kafamda rahat ne beklediğine bağlı.

Eğlence bakımından istanbuldaki unilerle kıyasla mesela nasıldır.

Ferrari / İş çıkış saatinde metrobüs
  • quote:

Orijinalden alıntı: HenüzÖlmedik

Ortam yok diyenın kendi ortamı yoktur

Ortam=para/çokomel paran varsa ortamın vardır

Geçen hafta Üniversitesi açılış partisi vardı 3 tane hatumda tanıştım 29unda tuğbayurt doğkran manço geliyor şimdiden ona gidiyorum,

Arkadaşların söylediğinin aksine çarşı ve 3-4 olan gece klübü cuma Cumartesi çok daha aktif oluyor,

Zannedersin istanbulda olanlar her hafta dışarıdalar bu şehirde aktivitede var ortamda paran varmı sen ondan haber ver,

3. Sınıf olan arkadaşım var götürdüğüm yerleri gördüğünde böyle bir yer olduğunu bilmiyordum diyor,

Burnumuzun dibinde Sapanca var tramvaylar bile gidebilirsin paran olmasına gerek yok bütün İstanbul hafta sonu buraya kahvaltıya geliyor adam merak edip hiç gitmemiş sonra kalkıp burası küçük şehir diyor

Istanbula gitse barzo dolu diyor hiç bi şeyi beğenmeyen ekşisözlük gibi oldunuz iyice

bu haftasonuda es es gezisi varmış
  • karasudan git gel yapamazsin yolda gecirecegin zaman + yakit ucreti yerine merkezde kirada kalsan daha iyi
  • O zaman SAÜ ye gitmemin anlamı kalmaz 40 dk dedi arkadaş

• gidin puanınız bukadar düşükse karabük gaziantep çukur ova gibi ünilerde adam gibi yüzde yüz ingilizce egitim görün okul bir balon sadece 1 2 müh fakultesindeki oddtü lü itü lü hocalar sayesinde oda biraz iyi egitim var ama puanı düşük olmasına ragmen cukur ova gazi antep buraya bin basar hele iibf kazandıysanız giidn işkura kayıt yaptırn mallar işsiz kalcaklarını bile bile nasıl okuyorlar bursnının iibf sii yazcagınıza gidin 2 yıllık sağlık okuyun dünya görüşü sıfır kekeo kezban iğrenç iğrenç insanlar dolu he bide tıp hukuk okunur
  • Çevresi güzel kamp yaparsın sazlıklarda sevişen çiftler vardı

• Kampüs gayet iyi. Ancak karasu-kampüs zor olabilir. 40dk doğrudur. Neden karasuya gidiyorsun ki?
    Karasudan hiç ortam bekleme. Kışın ölü olur karasu.

Asosyal foruma ortam soruyosun. Çark gündüz, serdivan gece şahane. Arkadaş ortamını yaptıktan sonra aktivite bol. Şehir hayatına tıkılıp kalma. Dağ tepe gez. En basitinden en yakında poyrazlar gölü var. Oraları gez. Sapanca var mis gibi. Haftasonu öğrenciler hep buralara kayar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anakata -- 3 Aralık 2014; 3:32:04 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu millet ne arıyor anlamıyorum? Sakarya da hiç bir şey yokmuş :) peki diğer yerlerde ne var ? Denizi olan yerler zaten çok farklı yerler. Ayrıca çark caddesinde gezer,yürürsün yada gider bir yerde eğlenirsin..

ha Sakarya üniversitesi dağın başında o ayrı mesele :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.