DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Sakarya Üni Akyazı/Geyve MYO Var Mı ?
3
Cevap
0
Favori
701
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Üniversite Eğitimi ve Yüksek Lisans, Doktora >> Sakarya Üni Akyazı/Geyve MYO Var Mı ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      5115 Mesaj
      05 Haziran 2011 19:31:43 Konu Sahibi
      Arkadaşlar sakarya üniversitesinin akyazı veya geyve myo'da okuyan var mı dış ticaret bölümü için birkaç sorum varda..

|
      |

• Yarbay
      4957 Mesaj
      06 Haziran 2011 22:09:31
      Hangi şehirde okursanız okuyun, ilçeler daima öğrenciye hitap etmeyen bir yapıya sahiptir. Yine de sormak istediğiniz soru varsa sorabilirsiniz.
      |
      |

• Yüzbaşı
      592 Mesaj
      06 Haziran 2011 22:18:12
      razer arkadasa katılmakla beraber bır sakaryalı olarak geyve ve akyazıyı bılıyorum yapacağınız tek sey oturup ders calısıp fazla sıkılmadan okulu bıtırıp gıtmektır öğrencıye dısardan gelenlere ozellıkle pek ıyı bakılmaz yerlı halk kafa yapısı olarak gelısmedığı ıcın cesıtlı sorunlar ıle karsılasılabılınır. ama efendı olanlar hıc kımse bır sey yapmaz sessız sakın gıder gelırsınız kafe tarzı yerler cok azdır gece saat 9 dan sonra hayat bıter öğretmenlerı gereksız yere oğrencılerı kasar ...
      |
      |

• Onbaşı
      17 Mesaj
      15 Ağustos 2011 18:34:06
      aman kardeş hiç tavsiye etmem akyazıyı sakın diyorum çok sıkıcı ve bunaltıcı bi yer bende ordan mezun oldum bihassa bi çok öğretmeni berbat 5 para etmez hepsi değil tabi bi kaç tanecik iyi var okadar gerisi fasa fiso
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
modasor
SEO
izmir havalimanı transfer
ses yalıtımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.