Şimdi Ara

Sakarya İçi 91 Lv Nuker [_SaWYeR_]SaTıLıkTıR.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LÜTFEN RESİM EKLEYİNİZ

İyi GünLer aRKadaşLar. ben sakaryadanım ve elden char satışı yapmak istiyorum.Acc 91 Lv FuLL İnt olup FF Tir. 90 Cold 90 Light 90 Fire 30 bicheon olmak üzere skill ayarlıdır. 3 drees ölü pet süresi bitmiş devil spirit gibi itemler mevcuttur.

itemler +2 +5+4 gibi olmasına rağmen BLue özellikleri öyle demiyor:).zaten elden alıcılar bunu göreceklerdir.resim eklemeyi bilmediğimden dolayı ekleyemiyorum.ilgili arkadaşlar mail adresimi eklerlerse talepleri üzerine oyuna girip charı gösterebilirim.

charın fiyatı ucuz olmasının sebebi itemler yada başkabirşey değildir. benim psp sevdamdır:). dileyen arkadaşlar 2. el fat psp ile takas edebiliriz sorun olmaz sonuçta elden olacaktır.

Account Fiyatı : 250 TL Olarak belirledim.en fazla ineceğim 50 tl olacaktır.buda bir noktadır.

mail: wegotrhymess@hotmail.com bu adresten ulaşım sağlayabiliriz sorunsuz olacağına inanıyorum. kesinlikle sakarya dışı arkadaşlar eklemesin ptt ile yollamaları için yalvarıyoruz sanki. elden olacaktır.

NOT: Char sorunsuzdur. tekrar tekrar belirtirim zaten müşteri ile yan yana inceleyeceğiz oda görecektir.

Herkese iyi kasmalar iyi Satışlar iyi eğlenceler dilerim saygılarımla:).
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.