Şimdi Ara

Sakalsız erkeklere bakılmaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
4.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sakalsızlık yüzünden etrafımdakilere göre küçük gösteriyorum.
    20 yaşındayım boyum 180 ve hafif yapılıyım ama hiç sakal olmadığı için 16-18 gibi gösteriyorum ve herkes beni küçümsüyor.bildiğin kızlar sakal olmadığı için bakmıyor.bunu bizzat yakın olduğum birkaç kızdan duydum.

Yaşımı soran herkes (çocuklar bile dahil) 20 dediğimde biraz durup ciddi misin tarzı tekrar soruyor.

Geçenlerde kizlarsoruyorda sakalsız erkekle çıkar mısınız diye anket açmıştım büyük çoğunluğu hayır cevabı vermişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kawhi -- 19 Ağustos 2017; 16:6:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gerçekten hayat çok garip.

21 yaşındayım bendede sert kalın ve hızlı bir şekilde sakal çıkıyor. Bende sakalı sevmiyorum hayat çok garip.

2 Günde bir traş olurum benim için bir erkeğin düzenli traş olması demek temiz bakımlı olması demek.
    Hayatımda bir kez 5 gün sakalımı kesmemiştim aynaya bakmaya utanıyordum gerçekten bildiğin doğu ortadoğu gibi yerlerdeki sakallı hanzolara dönmüştüm.
  • Tam olarak aynisi ya. 15 yasindaki veletler bile kucuk gosteriyosun diyo. Gecen bi tanesi akran sandi direk ismimle hitap edip konusmaya falan calisti. 20yasinda adamim liseli gibi gosteriyorum. Universite biticek neredeyse hala velet muamelesi goruyoruz sakal yok diye. Atasozlerimiz gercekten hayati cok guzel anlatiyor. Sakalimiz yok ki anlatalim

• aynı durum ama 18 yaşındayım umarım 20 de sizin gibi olmam
  • 18 yaşındayım sakal uzunken 24 sanan oldu. Kısayken 20 civarı zannediyorlar. Öyle çok gür sakalım olmamasına rağmen değiştiriyor genede.

• Kıro Türk kızı kıro görünen erkekten hoşlanacak tabii. Sakallı olup da kıro görünmeyen de var ama Türkiye'deki sakallarının %99'u kıro tipler.
  • 23 yaşındayım , hiç sakalım yok , 17-18 yaşında sanıyor dışardan gören. kimilerine göre ileride avantaj olacağı söylense de şu an için herhangi bir artısını gördüm sayılmaz. sayılmaz diyorum çünkü illa ki az da olsa yararı var.

şöyle bir problem de var , sakalı olmayan bireye , kendisinden küçükler abi demeye yeriniyor. 16 yaşında çocuk sakalın yok diye sana abi demek istemiyor , böyle sıkıntılar da mevcut. meslek açısından ise her meslek kendine özgü değişkenlere sahip bu konuda. bizim meslekte sakalsız daha temiz yüzlü gözükmek başlangıçta tecrübesizliğe alametken insanların temiz yüzlü bireye daha kolay güvenebilme potansiyeli sayesinde avantaj sağlıyor.
  • 25 yaşındayım yanak tarafımda lazer tedavisi gördüğüm için sakal çıkmaz sarışınım. bıyık çene vs iyi uzar keçi. bi kız vardı adını vermicem sitenin orda tanıştık sohbet iyice koyu ve derine kaydı gece kız kıllı erkek sevmiyomuş attım buna flan böyle böyle kızı havada ters öpmüşler 18 yaşında. bende havada düz öptüm renkli gözlü göçmenlere benzeyen bi kızdı efsaneydi. her şey sakal makal değil biraz tip biraz konuşmayı bilin gençlik
  • ben de 20 yaşındayım boy 190 82 kiloyum hafif yapılıyım omuzlarım falan. Amma gel gör ki 15 yaşında gibi gösteriyorum. Geçen trafikte birine hareket çektim arkamdan selektör yaptı geldi küfretti yanımda en çok koyan lafı senin ehliyetin var mı oldu. Kızlar zaten hiç bakmıyor sakal yok diye. Bi ara bi kızı randevuya davet ettim sakalım yok diye reddetti. Daha sonra sakallı biriyle beraber gördüm.
  • Genç göstermek daha iyi. Evet sakalın yoksa yasitin kizla çıkman çok zor ama yasitin kizla cikma gibi bir zorunluluğun yok. 20 yaşındaki kız için küçük olabilirsin 17 18 için değilsin.

• Yakışıklı görünmüyorsan niye baksın ?
  • iyi giyimli mağara adamı gibi olmak lazım çok seviyolar o zaman

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • off şu dandik sert kıllar topluluğu insana ne gibi güzellik katıyor ya bendede var bir top sakal keşke hiç çıkmasa
  • Vay anasını eyvallah beyler bende sakalımı kesecektim sağolun

Haa bu arada 19 a gireceğim arada 25likler abi felan diyor hoşuma gitmiyor değil hani

• iyide milletin sakalı var ama çoğu seyrek.ben yarım yamalak diye kesiyorum.Az da olsa bırakmalı miyiz yani?

• quote:

Orijinalden alıntı: svenusta

iyide milletin sakalı var ama çoğu seyrek.ben yarım yamalak diye kesiyorum.Az da olsa bırakmalı miyiz yani?

Düzgün değilse uzatmayın, kesin. Inanın öyle yarım yamalak olunca daha kötü duruyor.

• Gerçekten hayat çok garip.

21 yaşındayım bendede sert kalın ve hızlı bir şekilde sakal çıkıyor. Bende sakalı sevmiyorum hayat çok garip.

2 Günde bir traş olurum benim için bir erkeğin düzenli traş olması demek temiz bakımlı olması demek.
    Hayatımda bir kez 5 gün sakalımı kesmemiştim aynaya bakmaya utanıyordum gerçekten bildiğin doğu ortadoğu gibi yerlerdeki sakallı hanzolara dönmüştüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Little Savage

Kıro Türk kızı kıro görünen erkekten hoşlanacak tabii. Sakallı olup da kıro görünmeyen de var ama Türkiye'deki sakallarının %99'u kıro tipler.

Buraya ağla

\__________/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Punk -- 19 Ağustos 2017; 17:59:8 >
  • Ne çok benden varmış ben de aynı durumdayım 18 yaş yapılı da değilim boy da uzun 15 yaşında gibiyim benden küçükler birader diye sesleniyo hani egoistlikten fln değil de koyuyo be abi :((

• Bence sakalsız daha güzel linç etmeyin de :d
  • bırak bakmasınlar. öyle kızlar sakallılara bakar, sonra parayı gördümü başkasına bakar. hormonlarını tatmin etmek için kendini maymuna çevirme, hiç imkan yoksa parayla da bu işler olur.

önemli olan senin karakterine duygularına düşüncelerine önem veren kızı bulmandır gerisi zaman kaybı.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.