Şimdi Ara

Sakallarımın Kalınlaşmama Durumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhabalar arkadaşlar öncelikle. Ben 24 yaşında, yüzünün her kısmında sakalları olan biriyim. Benim sorunum yüzümün bazı yerlerinde olan sakalların ince, cansız ve kalın olmaması. Bu bahsettiğim sakalların birçoğunda 3 4 milim uzayıp durma durumu söz konusu. Yani jiletle tıraş olduğum zaman bu sakallar bir yere kadar uzayıp duruyor ve daha ince cansızlar. Başka bir sorunum ise jiletle tıraş olduktan sonra tam olarak çıkmış sakallarımın bir önceki cümlede bahsettiğim gibi 3 4 milim kalma durumu. Kafalarına göre takılıyorlar bazen tam uzayıp bazen kısa kalmaları yani. Bundan birkaç yıl öncesinde kan tahlili verdiğimde dht tahlilide yaptırmıştım bir sorun yoktu. Şimdi sizden isteğim benim gibi bu sorunları yaşayan arkadaşlar var mı? Varsa durumu düzeltenler nasıl düzeltti. Minoxil, eeose tarzı şeyler kullanmak istemiyorum ama artık sakallarımın bu durumu cidden canımı sıkıyor. Lütfen sakalı ne yapacaksın, böyle daha iyi, boşver tarzında yorum yapacak arkadaşlar uzak dursunlar konudan çünkü yardıma ihtiyacım var. Forumda da yüzlerce konu var evet ama benim gibi sorunu olan ve bunu çözen arkadaşlardan yardım istiyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.