Şimdi Ara

Sakalda Jilet Kullanamaz Raporu olur mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlık saçma gelebilir ama keloid isminde bir rahatsızlıgım var. Vücudun cesitli yerlerinde oluşan yaralardan sonra aşırı iyileşme hastalıgı olan keloid ile sert bir KALICI ize dönüsüyor. Omuzlarımda ilkokulda oldugum aşı ve lisedeki sivilcelerden sonra oluşmuş bol miktarda var. Ayrica lisede jiletle sakal traşı olurken en ufak bir kesikten/çizikten sonra favori ve yanakta da minik minik oluştu erken mudahale ile biraz kuculdu ama izi var.. Saha sonra makine ile tras oldum hep ama makine ile de kirli sakal gibi kalıyor sıfır alamıyorum..

Bu konuda jilet kullanmamam icin ne yapayım cilt doktoruna gitsem nasıl bir rapor vermeli ? Yardımlarınızı,fikirlerinizi bekliyorum..

Bkz : Keloid

https://www.google.com.tr/search?client=ms-android-om-lge&tbm=isch&q=keloid&chips=q:keloid,online_chips:keloid+scars&sa=X&ved=0ahUKEwj-k7z0y8DbAhXMEVAKHUC0CCUQ4lYIOigD&biw=360&bih=511&dpr=3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaman_rölesi -- 7 Haziran 2018; 6:22:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Makinenin zararı yoksa onu kullanırsın askerde illa jilet kullanacaksın diye bir kaide yok.

Bir şey olursa da viziteye çıkarsın ordaki doktor hastaneye sevkeder, hastaneden raporu getirirsin sakal istirahati alırsın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.