DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Sakal Konusu-Sakalın Gürleşmesi İçin...(Hergün Durumu Güncelleyeceğim)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
66
Cevap
1
Favori
47.755
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Sakal Konusu-Sakalın Gürleşmesi İçin...(Hergün Durumu Güncelleyeceğim)
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 sonraki >>>
Giriş
      4265 Mesaj
      26 Mart 2011 16:16:45
      Arkadaşlar benim biraz sakalım var fakat çene,favori ve bıyık çevresinde.Yanak Kısmı Pek Gür Değildi.başka bir forumdan öğrendiğim kadarıyla minoxil forte %5 adlı solüsyon sakalların çıkmasında ya da gürleşmesinde çok etkiliymiş.Ben bugün eczaneden 52 tl'ye aldım.Forumda bazen sakal konusu açılıyor.Bu konu ana konu olsun hergün sizi durumdan haberdar edeceğim gelişmeleri etkileri vs.Çünkü artık 21 yaşında insan sakalları aslan yelesi gibi olsun istiyor bir süre sonra.O forumdan bazı Kişilerin ilk ve şimdiki hallerini de ekleyim ben gerçekten şok oldum.Baya baya tüy çıkmayan adamın bildiğin sakalları çıkmış.Şimdi bir yanağıma 5 fıs,diğer yanağıma 5 fıs sıktım.hafif bir yanma ve kaşınma var forumda öğrendiğim kadarıyla herkesde oluyormuş bu ve iyi birşeymiş.Alta da ss leri ekledim gerçekten baya etki ediyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmR_3153 -- 26 Mart 2011; 16:25:51 >

• Binbaşı
      1486 Mesaj
      26 Mart 2011 16:19:19
      minoxil forte türkiye temsilcisi misin?

• Teğmen
      142 Mesaj
      26 Mart 2011 16:21:13
      mesajım bulunsun

• Yarbay
      4265 Mesaj
      26 Mart 2011 16:21:14

quote:

Orijinalden alıntı: flat

minoxil forte türkiye temsilcisi misin?

hayır ya sadece ben de bu dertten muzdariptim,bazı arkadaşların da sıkıntısı forumda gelişmeleri birlikte takip ederiz faydası olur diye düşündüm.öyle birşey olsa ikinci el bölümüne satış ilanı açarım.ben bugün eczaneden 52,31 tl'ye aldım.ayrıca ticaretle uğraşmıyorum öğrenciyim

• Uzaklaştırılmış 7 gün cezanın, 6 gün 21 saat 9 dakika kadarı kaldı.
      26 Mart 2011 16:23:49
      Minoxidil çok etkili uzun süreli kullanımlarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi promise89 -- 26 Mart 2011; 16:26:33 >

• Yarbay
      3305 Mesaj
      26 Mart 2011 16:25:31
      Kullanmadan önce iyi araştırsaydın ben bi yerde okudum ne kadar doğru bilemiyorum ama ilacı kullanmayı kesince sakallar eskisi gibi çıkmıyormuş..

αηєѕтнєѕια| คՈ૯ς੮Һ૯ςɿค | αɴeѕтнeѕια | ⓐⓝⓔⓢⓣⓗⓔⓢⓘⓐ | ΛИƐSƬĤƐSĪΛ | ąŋεşŧɧεşïą | αɳҽʂƚԋҽʂια

>> - Anesthesia` - <<
    • Yarbay
      4265 Mesaj
      26 Mart 2011 16:26:35
      ben 2-3 ay kullanmayı düşünüyorum bakalım etkisi ne olacak.zaten az çok bir sakalım var ama yanaklar da tüy gibi.jilet de vursam çok yavaş çıkıyor.artık canıma tak etti ya baktım forumda da zarar gören yok milletin öyle bir sakalları çıkmış ki oha dedim resmen.eczaneye de sordum zararı olmaz dedi.sanmıyorum bir yan etkisi olacağını.hafif bir kaşıntı oldu ilk dakikalarda sonra şimdi gayet normal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmR_3153 -- 26 Mart 2011; 16:28:44 >

• Binbaşı
      1197 Mesaj
      26 Mart 2011 16:32:13
      Her gün sakal traşı olmaktan sıkıldım.

• Yarbay
      3348 Mesaj
      26 Mart 2011 16:32:42

quote:

Orijinalden alıntı: EmR_3153

ben 2-3 ay kullanmayı düşünüyorum bakalım etkisi ne olacak.zaten az çok bir sakalım var ama yanaklar da tüy gibi.jilet de vursam çok yavaş çıkıyor.artık canıma tak etti ya baktım forumda da zarar gören yok milletin öyle bir sakalları çıkmış ki oha dedim resmen.eczaneye de sordum zararı olmaz dedi.sanmıyorum bir yan etkisi olacağını.hafif bir kaşıntı oldu ilk dakikalarda sonra şimdi gayet normal

Sende işe yararsa bende alırım.

• Yarbay
      4265 Mesaj
      26 Mart 2011 16:32:43
      quote:

Orijinalden alıntı: darius35

17 yaşındayım çenemde 8-9 tane kıl var sadece . şu an için bi sorun teşkil etmiyor ilerde belki kullanabilirim bu ilacı eğer çıkmazsa şimdiden alsam mı acaba

bence şimdi alma 17 yaşında bende de aynıydı sonradan çene ve bıyıklar baya gürleşti ama yanaklar pek de öyle değil.zaten 20 yaşındayım benim için de pek geç değil.sen de bekle bence 20 yaşına kadar falan.ayrıca lisede çok sorun oluyor ya boşver şimdi
      hergün değişim gözlenmez sanırım konuyu haftada bir falan düşerse hortlatırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmR_3153 -- 26 Mart 2011; 16:35:54 >

• Yarbay
      4265 Mesaj
      26 Mart 2011 17:09:15
      çıktı sanki biraz

tamam şaka
      yanmalar tamamen geçti artık kaşıntı vs kalmadı

• Binbaşı
      1354 Mesaj
      26 Mart 2011 17:16:22
      Benden size tavsiye , eger bu ilaç sakal cıkartıyorsa ve sizde de sakal yoksa , askerden sonra kullanın :) bnm kuzen var 30 yasında , 3 yerinde kıl var , koltuk altı , saç ve etekaltında. diger yerlerindekileri toplasan 20 tane yi gecmez. neyse bu bnm kuzen askerdeyken 1 gün bile traş olmadı ama kuzenimin yattıgı ranzanın üstünde kalan biri varmış , günde 2 kez traş oluyormus. kaç kez tokat yemiş komutandan sakallarını kesmiyormusun diye. o cocukta 1 ilac kullanmıs sonra böyle olmus. bence askerden sonra yapın ne yapacaksanız :P

S.S. LAZIO 1900
    • Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 21 saat 4 dakika kadarı kaldı.
      26 Mart 2011 17:19:51
      Bu sakal nasıl bir şeydir ya 8. sınıftan beri tıraş oluyorum. Genetikte varsa var yoksa yok galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Teğmen
      175 Mesaj
      26 Mart 2011 17:21:02
      quote:

Orijinalden alıntı: EmR_3153

Arkadaşlar benim biraz sakalım var fakat çene,favori ve bıyık çevresinde.Yanak Kısmı Pek Gür Değildi.başka bir forumdan öğrendiğim kadarıyla minoxil forte %5 adlı solüsyon sakalların çıkmasında ya da gürleşmesinde çok etkiliymiş.Ben bugün eczaneden 52 tl'ye aldım.Forumda bazen sakal konusu açılıyor.Bu konu ana konu olsun hergün sizi durumdan haberdar edeceğim gelişmeleri etkileri vs.Çünkü artık 21 yaşında insan sakalları aslan yelesi gibi olsun istiyor bir süre sonra.O forumdan bazı Kişilerin ilk ve şimdiki hallerini de ekleyim ben gerçekten şok oldum.Baya baya tüy çıkmayan adamın bildiğin sakalları çıkmış.Şimdi bir yanağıma 5 fıs,diğer yanağıma 5 fıs sıktım.hafif bir yanma ve kaşınma var forumda öğrendiğim kadarıyla herkesde oluyormuş bu ve iyi birşeymiş.Alta da ss leri ekledim gerçekten baya etki ediyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjknefret -- 26 Mart 2011; 17:22:30 >

• Yarbay
      4265 Mesaj
      26 Mart 2011 17:23:12
      valla heves ettim artık top sakal gibi gezmek sıktı ne olacaksa olsun

• Yarbay
      2974 Mesaj
      26 Mart 2011 17:25:59

• Teğmen
      224 Mesaj
      28 Mart 2011 08:24:12
      Rezerved

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Yarbay
      3610 Mesaj
      28 Mart 2011 10:29:11
      2 gün olmuş, var mı bir gelişme?

Xperia Mini - MOTO G - Xperia E4g - ZenFone 2 Laser 5"
    • Çavuş
      48 Mesaj
      28 Mart 2011 10:53:44
      Beyler Sakal Dökücü sprey falan varmı bildiğiniz ???

Hergün traş olmaktan bıktım..2 gün tras olmasam suratımın %70 i simsiyah oluyor..

1971-1996 R.I.P
      I'm not saying I'm gonna change the world, but I guarantee that I will spark the brain that will change the world.
    • Yarbay
      7357 Mesaj
      28 Mart 2011 11:07:29

quote:

Orijinalden alıntı: raunk

Her gün sakal traşı olmaktan sıkıldım.

Aynen, ilerde pişman olacağın şeyleri yapma, zamanla kendi kendine gürleşecek zaten.

LG G3

Aynı dili konuşan değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilirler. (Hz. Mevlana)
Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.