Şimdi Ara

Sakal Düzeltme ve Şekillendirme İçin Traş Makineleri Tavsiyesi Tek Başlık

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
9
Favori
86.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar ben araştırdım ancak genellikle sinek kaydı traş için traş makineleri önerilmiş yada eleştirilmiş.

Ben kirli sakalda haftada 1-2 kere düzeltme, şekillendirme amaçlı bir makine düşünüyorum siz traş/sakal kesme makinesi olarak ne tavsiye edesiniz
    ilgilendiğiniz için teşekkürler..

Ek: Mümkün mertebe tüm makineler hakkındaki kullanıcı görüşleri burda toplanabilse kıyaslama açısından daha yardımcı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi as_hasan -- 16 Mart 2014; 22:41:22 >

• braun cruzer 3 tavsiye olunur
  • Benim de düşündüğüm modellerden biriydi ancak bazı kullanıcıların kirli sakal düzeltme kısaltma konusunda olumsuz görüşeleri beni düşündürdü açıkçası! Bu alet haftada 1 - 2 kullanımda da faydalı olur mu ? Yada boyun altını alamıyor şeklinde sorun yaşayan çok kararsızım?
    cruzer3 yorumlar
    ilgilendiğiniz için teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi as_hasan -- 9 Ağustos 2006; 2:55:08 >
  • Traş makinelerinin hepsi aynı aslında ama braunlar 1 adım önde
  • Arkadaşlar peki 50 - 80 lira arası kirli sakal için bir tavsiyeniz varmı.Bu makine sizce nasıl fiyat/performans cruzer3 ile kıyaslayınca tıklayın

• philips
  • arkadaşlar kimseden çıt yok

daha almadım ama resimdeki aleti alıcam sanırım cruzer 3 pahalı

yorumlarınızı bekliorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: as_hasan

arkadaşlar kimseden çıt yok

daha almadım ama resimdeki aleti alıcam sanırım cruzer 3 pahalı

yorumlarınızı bekliorum

kardes aldın mı bu makinayı..
    peki bu makinenin markası ne?
  • quote:

Orjinalden alıntı: doors

philips

Daha bişey almadım ama braun cruzer a da o kadar para sırf kirli sakal için mantıklı gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi as_hasan -- 11 Eylül 2006; 23:55:37 >
  • evet gecen berberim de öle diodu.. al bi tane uyduruk bişi düzelt sakalları yeter diodu
  • quote:

Orjinalden alıntı: FeLiKS

evet gecen berberim de öle diodu.. al bi tane uyduruk bişi düzelt sakalları yeter diodu

simtel'in 10-13 ytl ye saç kesme makineleri var onlar uyduruk

ama üstteki philps kullanmadım ama uyduruk mal üreteceğini sanmam

• nasıl memnunmusun ya ??
    işe yarıyo mu?
  • quote:

nasıl memnunmusun ya ??
    işe yarıyo mu?

dostum üst mesajda yazdığım gibi kullanmadım bana işini görür dediler bilmiyorum acil olmadığı için askıya aldım araştırmadayım sende diğer bir koladan araştır bilgilerimizi diğer arkadaşlarla paylaşırız burda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi as_hasan -- 18 Eylül 2006; 17:13:59 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: as_hasan

quote:

nasıl memnunmusun ya ??
    işe yarıyo mu?

dostum üst mesajda yazdığım gibi kullanmadım bana işini görür dediler bilmiyorum acil olmadığı için askıya aldım araştırmadayım sende diğer bir koladan araştır bilgilerimizi diğer arkadaşlarla paylaşırız burda.

peki
  • bu arada kastteddiğim 10-13 ytl lik simtel in modeli alaskaydı sanırım belirtmek istedim
  • bende bi ara alicaktim ama biturlu alamadim su makinalardan,,kullanmadan anliysmiyorsunki esde dostdada yok,,satilan yerde denesen deniyemezsinde ,,aldinmi elde patlama durumuda oluyo,,,dedemin eski makinayi aldim bende tarak kismi isimi goruyo kirli sakal icin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gael -- 20 Eylül 2006; 20:10:55 >
  • braun ve philips bu alanın en iyileri ama illaki biri olacaksa philips.
  • braun traş makinasında bir adım daha önde açıkçası, ama resimdeki philips de iş görür bir alet, çok sattım bundan sattıklarım da hep memnun şu ana kadar. Ona alternatif olarak Braun da Ep100'ü önerebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.COOK -- 5 Ekim 2006; 23:42:53 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: erhane

braun traş makinasında bir adım daha önde açıkçası, ama resimdeki philips de iş görür bir alet, çok sattım bundan sattıklarım da hep memnun şu ana kadar. Ona alternatif olarak Braun da Ep100'ü önerebilirim.

hocam sen de reklamın alasını yapmısın beah
  • Arkadaşlar benim de ucuz bir sakal düzeltme makinesine ihtiyacım var.
    PHILIPS PHILISPHAVE TURBOVAC QG 3020 ŞARJLI VAKUMLU SAKAL-BIYIK DÜZELME MAKİNESİ benim de aklımda.
    Yalnız ben saç kesme makinesi de istiyorum.
    SINBO SHC-4307 SAÇ KESME MAKİNESİ ve PREMIER PSH-523 SAÇ KESME MAKİNESİ hepsiburada'da çok satanlar arasında. Acaba bunların da performansı nasıldır? Saçı 3e 5e vurulabilir mi ,en uzunu 20mm=2cm den ne kadar olur ? Ayrıca becerebilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MicroCube -- 10 Ekim 2006; 22:34:14 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.