Şimdi Ara

Sakal Çıkarma Yöntemleri??? (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
322
Cevap
15
Favori
548.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bakın size kesin çözüm söylüyorum. Keçi kakasini alıyorsun. Havanda ezip dolapta iki gün bekletiyorsuz. Sonra sarımsak atıp bir yol ağzına koyuyorsun. Üç gün orada durduktan sonra bir mağara bulup mağarada bir hafta bekletiyorsun. Ondan sonra mağara bir mum yakıp "çık sakalım çık" diye Tan'ın bilir mi? Şarkısının cıngılinda söylüyorsun. Sonra gece tam 12.00 de karışımı alip evin damına koyuyorsun. Üç gün oradada bekledi mi, saf suyla yıkıyorsun. Içine 3 Normal Hcl ekliyorsun. Sonra santirüjledin mi santifugat var ya ışte onu almıyorsun. Çökeltiyi alıyorsun. Bir gün de yatağının başında beklettin mi tamamdir. Sonuç; Yalnızlık kötü birşey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kılı İyi Birşey Sanıyorlar Liseliler
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan6894

Sağolasın kardeş
    Bunun yanında önerebileceğiniz değişik yollar varmıdır acaba???

eşşek sidiği sür hocam cidden söylüyorum gerçek ve en etkili yöntemdir
  • kirli sakal için sakalı üsten hafif kırıklarını almak istiyorum, önerebileceğiniz bir traş makinası varmı ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

kirli sakal için sakalı üsten hafif kırıklarını almak istiyorum, önerebileceğiniz bir traş makinası varmı ??

Saç sakal kesme makinası satılan sitelere bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SanaL Crew

quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

kirli sakal için sakalı üsten hafif kırıklarını almak istiyorum, önerebileceğiniz bir traş makinası varmı ??

Saç sakal kesme makinası satılan sitelere bak.

tmm biliyorum o siteleri ama marka model olarak tavsiye edebileceğiz bir cihaz varsa yazın, çünkü piyasada onlarca cihaz var...
  • kardeşim sana deneyen olarak kesin çözüm söylüyeyim. yüzüne jilet vur. ama sakın ters vurma ters vurursan büyüyünce her tıraş oldugunda yüzün kanlar içinde olur. düz bi şekilde jilet vur. ardından dövülmüş sarımsağı sakalın cıkmasını istedigin kısma sür. sonra yüzünü yıka. 1-2 haftada değişikliği göreceksin. yok sarımsak kökü yakıyomuş falan dinleme hikaye. haftada bir yap bunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haliljo06 -- 10 Aralık 2011; 19:47:16 >
  • Kökleri yakıyo tabi. Kendimden biliyorum ilk sürdüğümde yüzüm cayır cayır yandı . Sabah kalktığımda aynaya bi baktım yüzüm hep su toplamıştı. Tabi kökler yandımı yanmadımı onu bilmem. "Sen en iyisi Günde 2 Defa Tam sarımsak yut. Ama istersen ezipte yiyebilirsin yada bıçakla dilimlere ayırıpta yiyebilirsin. Sarımsağın kokusunu ağzında bırakmak istemiyosan ve tadından iğreniyosan tam at. Midende Eriyecektir." Sarımsak sakalı çıkaran hormonun salgılanmasını hızlandırıyomuş.. Ve daha bir sürü hastalığa iyi geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ananni

quote:

Orijinalden alıntı: orhan6894

Sağolasın kardeş
    Bunun yanında önerebileceğiniz değişik yollar varmıdır acaba???

eşşek sidiği sür hocam cidden söylüyorum gerçek ve en etkili yöntemdir

Hiç gerek yok. Şimdi her gün uzayan sakalım için kendime küfür ediyorum. Boş işler uğraşmayın bişey geçmiyor elinize sakalı çıkartınca.

• quote:

Orijinalden alıntı: Torr

Bakın size kesin çözüm söylüyorum. Keçi kakasini alıyorsun. Havanda ezip dolapta iki gün bekletiyorsuz. Sonra sarımsak atıp bir yol ağzına koyuyorsun. Üç gün orada durduktan sonra bir mağara bulup mağarada bir hafta bekletiyorsun. Ondan sonra mağara bir mum yakıp "çık sakalım çık" diye Tan'ın bilir mi? Şarkısının cıngılinda söylüyorsun. Sonra gece tam 12.00 de karışımı alip evin damına koyuyorsun. Üç gün oradada bekledi mi, saf suyla yıkıyorsun. Içine 3 Normal Hcl ekliyorsun. Sonra santirüjledin mi santifugat var ya ışte onu almıyorsun. Çökeltiyi alıyorsun. Bir gün de yatağının başında beklettin mi tamamdir. Sonuç; Yalnızlık kötü birşey.

İşsiz misin ?

• Ee ne durumda sakallar ?
  • Düzenli seks hayatı olmuyosa düzenli masturbasyon yap bak nasıl çıkıyo, sonra sivilce kremi tavsiyesi istersen yazabilirim
  • Askere gidince görürsünüz ebenizin sakalını.
    Allahın her günü traş olduğunuzda o buz gibi suya, soğuk helada geçireceğiniz 5..6 dakikaya
    yüz kesiklerine, kıpkırmızı olan boğaz bölgesine, yüz yanmalarına hazırlıklı olun.
    Sakal çok hızlı büyüyorsa veya su sık sık kesiliyorsa artık yerine göre yüzlerce insanın içinde
    komutan dayaklarına veya azarlamalarını da unutmamak lazım.

Tabi bunun bir de askerlik sonrası iş hayatına atıltıktan sonraki versiyonu da var.
    30..40 yıllık bir süreç bu.

Yüzü bayan yüzü gibi olan arkadaşlar gayet mutlular.
    1..2 sene yüzünde iki tane kıl gözükecek diye boşuna kasmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaguar19 -- 31 Aralık 2011; 12:28:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Scaletta

büyükbaş hayvanların dışkılarını sür,yüzünü kükürtlü sabunla yıka..yüzünün bi kısmını jiletle bi kısmını makina ile traş ettikten sonra beklemeye başka

benim yorunlamam bu kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Torr

Bakın size kesin çözüm söylüyorum. Keçi kakasini alıyorsun. Havanda ezip dolapta iki gün bekletiyorsuz. Sonra sarımsak atıp bir yol ağzına koyuyorsun. Üç gün orada durduktan sonra bir mağara bulup mağarada bir hafta bekletiyorsun. Ondan sonra mağara bir mum yakıp "çık sakalım çık" diye Tan'ın bilir mi? Şarkısının cıngılinda söylüyorsun. Sonra gece tam 12.00 de karışımı alip evin damına koyuyorsun. Üç gün oradada bekledi mi, saf suyla yıkıyorsun. Içine 3 Normal Hcl ekliyorsun. Sonra santirüjledin mi santifugat var ya ışte onu almıyorsun. Çökeltiyi alıyorsun. Bir gün de yatağının başında beklettin mi tamamdir. Sonuç; Yalnızlık kötü birşey.

abi yerlerdeyım ya nerden buldun bunu

• 3 yılın ardından çıktı mı lan sakalların bari?
  • Yav yaş 20.Şimdi sakallar çıkıyor hani tüy tüyde değil baya sert çıkıyor ama kara kara değil.Ben kumralım ama biraz sarışınlık var ondan mıdır acaba Adam gibi uzayıp kararmıyorda.Benim istediğim uzun kara kara sakallar.Fena uzatıcam yoksa ama çıkmıyor lan
  • arkadaslar yaşım 17 bi kaç ay sonra 18 e gircem ama sadece çenemde sakal çıktı jilet vurmaya başladım ne zamana kadar çıkar sizce ? bide badem yağı ne kadar etkili olur
  • arkadaşlar sarımsakla sakal çıkarmış bakarmısınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karahan1987 -- 9 Eylül 2014; 4:18:51 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.