Şimdi Ara

Sakal Çıkarma Yardımmm!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle şunu belirtiyim sakalı napıcaksın, askere git çıkar, eziyet gibi şeyler söylemeyin. 25 yaşındayım sakalım seyrek ve iyi çıkmasını istiyorum. Forumda da baya araştırdım bazı tavsiyeler var ama deneyipde olumlu sonuç alan kişi yöntemi söyleyebilir mi? yada ne tavsiye eder ?

• kardeşim oluruna bırak be sakında saçma sapan maddeler kullanma
  • sakalı napıcaksın askere git çıkar tısstıstıssssss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heisenbergus -- 20 Ekim 2015; 16:13:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren656656

kardeşim oluruna bırak be sakında saçma sapan maddeler kullanma

Hocam mesaj başnda ne yazdım rica ederim 25 yaşında çocuk gibi gözükmek ne demek biliyomusun millet beni ciddiye almıyo ayıptır söylemesi bebek gibi yüz var :D
  • yokmu arkadaşlar başka önerisi olan ?
  • Ben 15 yasindayım çene ve altında gür bi sakal var haftada 2 defa makine ile sıfırlıyorum

Muhtemelen 18 gibi her tarafım dolar yani senin bu yaşta böyleyse köselik vardır çıkmaz ne yaparsan yap

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip yaş 19 gidişat aynı bu eleman

• Yaş 16.. Sakalım tamamlanmaya yakın
    Hiç jilet vurmadım.. Bıyıklar çıktığından beri makineyle

• Eğer çıkarsa bidaha çıkmaması için dua edeceksin
  • istanbulun fethinden once fatih asker topluyormus.. kose bi cocuk beni de askere alin demis. fatih yok sen daha ufaksın baksana sakalın yok hehe yapmis. sonra da cocuk simsir taragi yanagina gecirmis hertaraf kan revan.. fatih de oki bari gel gor .benin annesini demis cocuk da fetih sirasinda savasinrken olmus.. bu da tarih ogretminimizin anlattigi bir aniydi..

not benim de gur degil ama iyi ki de degil.. is yerinde hergun tras olmam gerek yok.. ise baslayinca anlarsiniz..
  • 13 yasında çıktı nasıl pismanim çıkınca ne yapacaksınız sabah kestim daha şuan yine çıktı biraz kes kes biktim şimdiden

• Serum

• Benim kardeşimin 13 yaşında çıktı hayattan bezdi şuanda asosyal bir çocuk oldu arkadaşlar onla alay ediyormuş o kadarda üzülme bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cybercis

yokmu arkadaşlar başka önerisi olan ?

Sakalı jiletle kesip sarımsaklı su sür.

• forward 1905 kullanıcısına yanıt
    Bu kadar mesajın içinde özellikle belirtmeme rağmen bir tek sizinki çözüm üzerineydi. Sarımsak denedim bazı tüylenmeler oldu ama bazı yerleri de yaktı oralarda hiç çıkmamaya başladı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.