Şimdi Ara

'Şaka Makinesi' dediğiniz ucuz arabalar hangisi? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
2
Favori
12.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    zamanında şahin parasına ucuza alan arabadan anlamayan tipler yüzünden de temizi bulunmaz... temiz olduğunu iddia eden de dünyanın parasını ister...
  • mitsubishi colt 1.5 instyle

0-100 9.8 sn

hem otomatik hem makul fiyat 30-35 bin tl hemde full (sunroof,6 airbag,esp,koltuk ısıtma,deri koltuk vs vs )
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCandlesss

mitsubishi colt 1.5 instyle

0-100 9.8 sn

hem otomatik hem makul fiyat 30-35 bin tl hemde full (sunroof,6 airbag,esp,koltuk ısıtma,deri koltuk vs vs )
    O araba bana çok tipsiz geliyor
  • Valla benim gözümde bir sürü şaka makinası var ama aralarında 1 numaraya koyacağım araç, C5 2.0 HDI Exclusive paket. Havalı süspansiyondan, hafızalı koltuklara, düşük yakıt tüketimi, performansı, genişliği, aklına gelecek donanımların neredeyse hepsinin olması vs araç tam bir efsane bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StByErdeM

Valla benim gözümde bir sürü şaka makinası var ama aralarında 1 numaraya koyacağım araç, C5 2.0 HDI Exclusive paket. Havalı süspansiyondan, hafızalı koltuklara, düşük yakıt tüketimi, performansı, genişliği, aklına gelecek donanımların neredeyse hepsinin olması vs araç tam bir efsane bence.
    Direksiyonun ortası dönmüyor ya illet oluyorum ona
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nyanko Sensei

O araba bana çok tipsiz geliyor

Alıntıları Göster
    Tam bir şaka makinesi işte 😊

Tip olarak önden çok agresif ama arka gerçekten tipsiz ona lafım yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCandlesss

Tam bir şaka makinesi işte 😊

Tip olarak önden çok agresif ama arka gerçekten tipsiz ona lafım yok.

Alıntıları Göster
    Aynen arkası olmasa güzel araç. İçi de fena sayılmaz. Ama o arka taraf neyse :D
  • TahaKaradeniz kullanıcısına yanıt
    Cruze 2.0 dizel bu konuda bayağı iyi chip tuning ile oldukça verim aliniyor. HB olanlarin yol tutusunun da iyi olduğunu duydum. Bir cok 3-5.20D c-e220d gibi araclarin ara hizlanmada canini alır.

Ancak vites aralıkları handikap. 220hp 400nm bir dizel motorun son dislide 200' yapınca ancak kisa mesafede uzamaya yariyor. Sehirler arasinda felaket.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codeThoreau -- 17 Ağustos 2018; 14:3:5 >
  • clio rs ve megane rs, civic vti ve 1.6 motorlu gariban araçların 2 litrelik versiyonları.

• Megane 2 sedan 2.0
  • 1.8 T-sport corolla.

Dışarıdan aile aracı, hiç bir farkı yok, köpek gibi asılıyor.
  • https://forum.donanimhaber.com/performans-odakli-f-p-araci-tavsiyesi--134186499

Açtığım konuda sıralı tam liste var. Cruze 2.0 Dizel hariç. Cruze listemde olmamasına rağmen bir kaç haftadır ciddi ciddi düşünüyorum. 2 tane alınabilir araç buldum ama kendi aracım o ara ilanda olmadığı için satar alırım düşüncesindeydim. Fakat her iki araçta beklediğimden erken satıldı. Hatta biri epey uygun fiyattan gitti. Konuma Cruze dışında kafama yatan öneri gelmedi.

Birde listemde olmayan Fiat Punto 1.4 T-Jet 120 HP var. 206 NM tork ve 1170 kg ağırlığında. Seri bir araç. Peugeot 207 ve Citröen C3 ün 1.6 VTİ 120 HP versiyonları var ama atmosferik motor olduğu için torku düşük.(160 Nm) ve 207 nin kasası ağır. 1240 civarı. Bunlarda alınabilir fakat Punto kadar seri değiller. 0-100 son hız her anlamda punto daha iyi.

Şaka makinesinin hakkını veren bildiğim bir araç var aslında. Volvo S40 I 1.9 T4 200 HP. 300 NM tork ve 1300 kg civarı ağırlığıyla kafa tutamayacağı premium araç yok. Ekstrem araçlar hariç. Bu motoru neden S40 II ye koymamışlar anlayamıyorum. S40 II de bu motor olsa hiç düşünmeden alırdım.

• ford cmax scti 1.6 182 bg
    0/100 : 8.5 sn
    dışardan kocaman aile aracı ama içerde aslan yatıyor
  • 155lik ya da 170lik mito da olabilir.

• Ibiza Cupra tabi ki fiyat etiketi 92 Bindi en son tabi kurla kaç olmuştur bilmiyorum ama spor araba olarak geçen en ucuz araba oydu.

1.8 TSI 192 beygir ona yazılım filtre turbo yaptırcan olcak 300 küsür beygir al sana tam şaka makinesi.

• "Şaka Makinesi" dediğiniz ucuz arabalar hangisi?

Citroen c4 vts

• Panda cross 4*4 karlı bölgelerde güzel şaka yapar gibi geliyor. Lastik tabanları dar olduğundan yüksek yüzey basıncı + 4*4 ile millet bu araba hareket etmez derken kalkar gider.

• fiat siena 1.6 16v. 0-100 9.7 saniye.

fiat tempra 2.0 16v 148hp 0-100 8.5 saniye.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.