Şimdi Ara

Sailor Moon (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
14.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sano kullanıcısına yanıt
     Sailor Moon

Evet, dediğin gibiymiş. Uzun zaman önce aklımda One piece movie lerden birinde Nami' yi seslendiren kişi diye kalmış... Neyse Nami ile bir alakası var :)

Sailor Moon mangaka' sı Naoko Takeuchi... Evlendiği ve kendisine, ailesine zaman ayırmak istediği için Sailor Moon'a devam etmeyi bırakmıştı. Dönerse süper olur tabii..
     Sailor Moon

Merkür çok sıradan görünüyor. Tipik kitap kurdu havası var. Japonları bilmem ama Mars' ın türkiyede bir numara olacağından eminim :)

• Başladı yenisi,müdavimlere duyrulur.
  • pek hoşuma gitmemişti halada gitmiyor
  • Çocuklar için yapılmış gibi geldi. Isınamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen akşam küçük yiğenler ile kidz kanalını izlerken birde ne göreyim tanıdık bir müzik tanıdık tanıdık yüzler animenin ismini bile unutmuşum trt 1 ve atv de iken izlerdim.Araştırdım baktım ay savaşçısı imiş ismi (sailor moon).Hey gidi hey çocukluğumun eski ve tozlu anıları canlandı gözümde duygulandım

Buldum bir siteden şöyle 3-4 bölüm izledim tabii o zaman tr dublajlı izlerdik dedim bu sefer orjinal dilinde izleyeyim ama gel gör ki usagiyi seslendiren bayanın sesi resmen kulak tırmalıyor hani o çırtlak ses olmasa daha izlenebilir olucak.Ama yinede güzel bu yaşımda izlememe rağmen yinede hoşuma gitti eskiler nedense daha bir güzel...

Ayrıca 20. yılına özel yeni serisi başlamış bunu bitirebilirsem onuda izleyeyim

• 2001 yılında trt 2 yada Trt 1 de izlerdim saat 4 gibi yayınlanırdı baya sarardı o zamanlar vay be 14 yıl olmuş
    ekleme:Çizimleri güncel One piece'den iyi olan anime
  • Erkekler bildigin kadin gibi ciziliyor..

http://sailormoonnews.com/wp-content/uploads/2014/12/sailor_moon_crystal_episode_12_the_shitennou-1024x276.jpg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • artık ilgimi çekmesede bir zamanlar hastasıydım
  • Sailor Moon Another Story oyunun japonca oynanış videosunu yükleyen amerikalıyı nerden bulabilirim? Sailor Moon
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.