Şimdi Ara

Sailor Moon (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
14.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kafasında ay olan 2 kedi mi var dı bir tane mi unuttum?
  • quote:

Orjinalden alıntı: hurraboy

kafasında ay olan 2 kedi mi var dı bir tane mi unuttum?

evet luna bide artemis vardı galiba :)
  • Shoujo diyip geçiyorum.Başka yoruma gerek yok. :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: KageBunshinNoJutsu

quote:

Orjinalden alıntı: hurraboy

kafasında ay olan 2 kedi mi var dı bir tane mi unuttum?

evet luna bide artemis vardı galiba :)

lunayı severdim bende
  • ya bunu tr olarak nerden bulabilirim?
  • çok güzel ilk izlediğim anime izlerken çok küçüktüm
  • vay be ne konular var aşağılarda , dimi @dombilli pis sailormoon'cu seni yakaladım
  • bende daha demin bu konudaydım görünce birden şaşırdım bu arada giray nası yakaladın beni beni mi takip ediyon anlamadım olayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dombilibili -- 27 Haziran 2008; 20:31:39 >
  • Sailormoon ve Dragonball ATV de yayınlanırken Esra Ceyhan'la ilgili fantastik düşüncelerim yeşermeye başlamıştı yavaş yavaş... Sen okuldan çık it gibi koşarak eve gel Dragonball için hop Esra hanım A'dan girmiş Z'den çıkamamış hala... Sonra dragonball iptal Esra Ceyhan sözüm sana. Çocuk yaşta sinir hastası olmamdan sen suçlusun
  • ben sailor venüse çok aşıktım yaw ama Usagide taş hea:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dewilredTR -- 29 Haziran 2008; 2:34:46 >
  • Venuz ve Jupiter favorimdi. Trt'de yayınlanırdı eminim tüm bölümlerini izleşimdir o kadar seviyordum.Hala vardır aklımda bir kaç şey o kadar net hatırlamasamda.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Leipold

Sailormoon ve Dragonball ATV de yayınlanırken Esra Ceyhan'la ilgili fantastik düşüncelerim yeşermeye başlamıştı yavaş yavaş... Sen okuldan çık it gibi koşarak eve gel Dragonball için hop Esra hanım A'dan girmiş Z'den çıkamamış hala... Sonra dragonball iptal Esra Ceyhan sözüm sana. Çocuk yaşta sinir hastası olmamdan sen suçlusun

arkadaşım tamamen aynı duyguları paylaşıyoruz
    yazıyı okuyunca anladım esra ceyhana neden bu kadar gıcık olduğumu(olayı unutmuştum çünkü) o kadar gıcığım ki yanımda olsa keserim
    aynen bende koşarak eve geldim ve esra ceyhan çıktı sonraki günlerde de çıkmaya devam etti şerefsiz karı ulan o boktan programın için gençliğimde nelerden oldum yıllar sonra ancak öğrendim serilerin devamını

• trt 1 de vardı hergün severek izlerdim
  • ne izlerdik zamanında.tek bölümlü çizgi film zamanlarımızın ilk anime dizisiydi.ardından şeker kız candyler ve türevleri çıksada modası asla eskimedi.yine rastlasam yine sıkılmadan izlerim.
  • Her ne kadar kızlara yönelik bir anime diyenler olsa da birçok erkek izlemiş ve sevmiştir Sailor Moon'u.
    TRT'de yayınlanırken hep izlerdim.

Mars ve Jupiter'i çok seviyorum. Ama müzik olarak Sailor Uranus & Neptune'nin değişim müziği çok güzel

YouTube'da dolanırken şu videoyu buldum. Bütün savaşçıların dönüşümleri var. İzlemek isteyen:

www.youtube.com/watch?v=rPUe1oMrWu0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 2 Eylül 2010; 15:51:06 >

• Temel reis sandım.Eh.
  • Geçenlerde bir manyaklık edip Complete Pack'ini indirdim 200+ bölüm vardı sanırsam, ilk 10 bölümü falan izledim ışıklar çakıyor kafamda hatırlıyorum bazı yerlerini.
  • Ben şahsen Haruka'nın hastasıydım
    Yalnız Pluton güneş sisteminden çıkarılmıştı yanlış hatırlamıyorsam, yazık oldu Setsuna'ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flara

Geçenlerde bir manyaklık edip Complete Pack'ini indirdim 200+ bölüm vardı sanırsam, ilk 10 bölümü falan izledim ışıklar çakıyor kafamda hatırlıyorum bazı yerlerini.

Türkçe değil herhalde, yada en azından Tr altyazılı. Bunları bulan olursa hiç fena olmaz.
  • BakaBT'den çektim, İngilizce altyazılı. Türkçe veya TR altyazılı izlemediğim için bir araştırma yapmadım ama Sailor Moon ülkemizde bayatutmuştu eminim çeviren vardır.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.