Şimdi Ara

Sahtekar Vatan Bilgisayar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
66
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 19.05.2020 tarihinde Vatan Bilgisayar web sitesi üzerinden evga 1650 super ekran kartı sipariş verdim. Ürün bugün 23.05.2020 tarihinde elime ulaştı. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo kutusundan ürünün kutusunu çıkardım baktığımda orijinal kutusunun üzerindeki etiket sökülmüş açıktı. Ürünü kutudan çıkardım tekrar şaşırdım dış ambalajı daha önce açılmış ve ürünün alt tarafındaki koruma yarısı dışarıdaydı. Ürün üzerinde 2 tane koruma plastiği olması lazım bir tanesi vardı sadece diğeri yoktu. Ürünün arka tarafına baktığımda daha da çok şaşırdım arka tarafındaki metal korumada 1660 super yazıyor. Benim satın aldığım ürün 1650 super arka koruma backplate farklı. Acaba dedim bana 1660 super mi gönderdiler sisteme taktım kontrol ettim 1650 super görünüyor zaten güç pin girişi 6 pin 1660 super' in 8 pin. Bu rezilliklerini her yerde paylaşacağım. Benim satın aldığım ürün sıfır nasıl böyle bir şey olabilir?

Sahtekar Vatan BilgisayarSahtekar Vatan BilgisayarSahtekar Vatan BilgisayarSahtekar Vatan BilgisayarSahtekar Vatan Bilgisayar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-53C37E784 -- 23 Mayıs 2020; 23:41:41 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.