Şimdi Ara

SAHTEKAR HEPSİBURADA!!!!!!!!!!!!!!!!!! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
3
Favori
8.465
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Artık ne kopartırsam kardır mantığı ile devam ediyorlar. çok yazık gerçekten, geçmiş olsun hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öne çıkardım, geçmiş olsun.

• Bir hediye verecekler onu da verememisler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Amazon dururken bu sahtekarlardan alışveriş yaparsanız e bunlarla karşılaşma ihtimaliniz her an var demektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sâwyer

Amazon dururken bu sahtekarlardan alışveriş yaparsanız e bunlarla karşılaşma ihtimaliniz her an var demektir

Güvendim. Yıllardır alışveriş yapardım. Tabi böyle şeyler olacağını düşünmedim. Parmaklarım kırılsaydı da Hepsiburada'dan satın al a tıklamasaydım

• yıllardır hiçbir şey almam bunlardan.

gittigidiyor a özenmesi yüzünden neydüğü belirsiz satıcıları da doldurması ile iyice gözümden düştü.

satıcının profiline performansına da bakılamıyor. adam bakkal market mi firma mı belli değil

• hb zorunlu olmadıkça kullanmıyorum

• Bizde yüzde 40 indirimli diye dolap aldık. 6 parça halinde Aras kargoya verileceğini yazmışlar. 3 parçasini MNG kargoya vermişler. MNG kargoya gittik ürünü vermediler. Eksik urunler teslim edilmiyormus. 3 parça daha gelmesi gerekiyormuş. Tabiki kalan 3 parça gelmedi ve mng ürün iade yaptı. Hepsiburadayi arayıp durumu anlattım 1 aydır ses seda yok. Trendyol veya Amazon dan alışveriş yapmaya başladım. Hepsiburada iyice bozdu. Ürün iadesi için tekrar arayacağım.

• Hepsiburadayı boykot etmemiz lazim çok şimardılar cok terbiyesizler ve ahlaki olmayan satış stratrjisi izliyorlar..

Artik bunlara muhtaç değiliz eskiden tek eldi kabul ama şimdi alternatifi çok hele birde Amazon var ki takdire şayan..

• Benimde bir olayim var konu açacaktır ekran görüntüsüyle ama.ugrasamadim. hepsijet ile Hepsiburada nin birbirinden haberi yok. Kargom 7sinde teslim.olacakti yanlış yere göndermişler bugün 9 daha doğru teslim.subesine gelemedi iki şube arasında 16km var. Hepsiburada ya soruyorum diyor ki satıcıya teslim edilecek paranızı iade alacaksınız.. hepsijet diyor ki teslim şubesine yonlendirdik en kısa sürede size teslim edilecek. Birbirlerine görüntüyü atiyorum... Hepsiburada temsilcisi ben kargo firmasından alıyorum bilgiyi.. ben nerden alıyorum ? Neyse Hepsiburada bitmiştir 30-40 fazla veririm amazon dan alırım en azından sorun olmuyor

• Şu ekran kartı kutusuna tahta konma hadisesinden sonra sadece sıvı deterjan alıyorum o siteden daha kutuda tahta gelmedi herhalde gelmez diye ümit ediyorum. Hb çok fena bozdu öyle böyle değil

• Benim de paramı iade etmiyorlar ikidir. 1 ay uğraşıyorum, kayıt açıyorlar sonra kendi kendilerine kapatıyorlar. Para bir türlü iade olmuyor. Tövbe ettim bunlardan bir daha alışveriş yapmam.

• Bunların bu çakallığına bizim akılımız fikirimiz ermez.

• samsungta aynı fiyata sattıyor neden direkt satıcıdan değil de hbden aldınız ki ? yatmıslar üzerine büyük ihtimalle parayla satarlar 1aya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomv

Halen burdan alışveriş yapan varmış hiç mi dünyadan haberiniz yok

sende amma saçmalamışsın halen buradan alışveriş yapan var mı derken türkiyenin yarısından fazlası yapıyor sanki 100 kişi yağıyor diye gereksiz bir yorum olmuş.

• hepsiburada n11 gibi sitelerdeki uyeliklerimi iptal ettim 3 5 tl fazla olsun amazondan olsun. arada trendyol da kullanirim

• bu hepsibura ve n11 neden ceza almıyor? yalandan fiyat yükseltip, yüksek indirim gösterip dolandırıcılık yapıyorlar. Ben kanunende bunu suç zannediyordum. Yalan beyan ile bir şey satarak kar ederek nasıl ceza almıyorlar?

• bu arada hepsijet'in adrese 2 defa uğrama zorunluluğu var. bunu da dipnot olarak bütün forumdaki arkadaşların bilgisine sunayım. hani eve geldik yoktuk diyemezler. aynı gün gelip dönmüş kargo, mutlaka sistem üzerinden talep olmuştur hepsiburada tarafından

• Amazondan pc alsam herhangi bir problem çıksa cimere şikayet etmem işe yarar mı? Trde sorumlu bir kurumları vs var mı. Ayrıyeten sizce kargo vs bilgisayar için sağlam bi şekilde gelir mi bana. Diyelim ki ölü piksel çıktı iade veya değişim alırlar mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.