Şimdi Ara

Sahte taciz bildiren feminist Seda Yelkenci'ye ömür boyu hapis verilmeli.Her şey ortaya çıktı. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
3
Favori
11.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cross Thread

Sürekli tecavüz haberi paylaşan da tecavüzcü mü oluyor bu mantığa göre.Sen sahte tecavüz bildiren kızı savunuyorsun bu yorumunla.Bu da erkek düşmanı biri olduğunu gösteriyor.İğrenç,nefret dolu bir yorum yapmışsın.Senin erkek düşmanı bir feminist olduğunu ve sürekli manipülasyon yapıp erkek düşmanlığı yaptığını zaten biliyorum.Ben kadınları seviyorum, erkek-kadın eşitliğini savunan biriyim.Sadece sen ve senin gibi feminist(erkek düşmanlarını) sevmiyorum. Tedavi görmekden bahsetmişsin.Ad hominem yapmışsın.Çok şükür sağlıklıyım. Ama hastalıklı bir erkek düşmanlığına sahip olan sensin.Seni banladım şimdi.Daha da yorum yapma benim konularıma.Bu arada bu konuya bu yorumu yapıyorsan bu demektir ki sen sahte taciz,sahte tecavüz destekçisi bir kızsın demektir.
    Düşündüğümden de fenaymışsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: RevengeRain

Keşke bu duyarlılığı sürekli erkeklere nefret kusan feministlere de gösterseniz.
    Adam feminizm adı altında yapılan hakızlıklara karşı çıkmış, kadınlar okumasın ya da erkekler kadınlardan üstündür tarzı hiçbir şey dememiş ama direk yapıştırmışsın kadın düşmanı yaftasını.

Alıntıları Göster
    Ben konuyu açan kişinin her hafta açtığı nefret dolu konulara görerek yorum yapıyorum. Sen ise, benim tek bir yorumumdan yola çıkıyorsun.

Okumayı sevmeyen, bilgisi olmadan fikri olan insanlara örneksin.

• quote:

Orijinalden alıntı: webbie

Ben konuyu açan kişinin her hafta açtığı nefret dolu konulara görerek yorum yapıyorum. Sen ise, benim tek bir yorumumdan yola çıkıyorsun.

Okumayı sevmeyen, bilgisi olmadan fikri olan insanlara örneksin.

Alıntıları Göster
    Dediğin sıfata sen uyuyorsun.
    Daha önce açtığı konulardan bazılarını görmüştüm.
    Hiçbirinde de kadınları aşağıladığını görmedim.
    Feminizme karşı olmayı kadın düşmanlığı sanıyorsan bu da senin sığlığın.
  • Aslında bu tür haberlere en büyük en ağır tepkiyi kadınların vermesi gerekiyor hep onlar zarar görmesin diye onlara tanınan imtiyazlar yüzünden oluyor bunlar

bu tür olaylar kadınları iyice sömürür benden demesi
  • quote:

Açtığın konulara baktım hep LOL oyunu konuları açmışsın, ygs ye giren birisin.Hukukla adaletle ve insan hakları ilgili hiçbir şey bilmeyen birisin.Boşa böyle konulara yorum yapma.Git lol oyna Ygs ye çalış sen.

Lut kavminin kaderini paylaşmaya ne dersin genç adam.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ülkücüadam -- 14 Mayıs 2018; 0:17:40 >
  • ülkücüadam kullanıcısına yanıt
    Dostum ben seni severim hatta konuna yorum bile yapmıştım,sohbet etmiştik.Şimdi kalbimi kırdın.
  • La hem deli gibi erkeklerle sevişiyorsunuz hem erkek düşmanısınız bu feministleri bir analyamadım gitti.

• quote:

Dostum ben seni severim hatta konuna yorum bile yapmıştım,sohbet etmiştik.Şimdi kalbimi kırdın.
    Bir yerden tanıdık geliyorsunuz ama çıkaramadım.

Ama böyle hassas bir konuya gelipte insanlara hukuk okumuyorsun git lol oyna derseniz eleştiri oklarını üzerinize çekersiniz hocam yaptığınız hareket yanlıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur89tr

La hem deli gibi erkeklerle sevişiyorsunuz hem erkek düşmanısınız bu feministleri bir analyamadım gitti.

• Edit: Feministleri Allaha havale ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bursaspor. -- 14 Mayıs 2018; 1:37:24 >
  • şükrediyorum karı kızla uğraşmadığıma . şu rezilliğe bak
  • ülkücüadam kullanıcısına yanıt
    Destek çıkmadı, daha ilk yorumda negatif konuştu diye yazdım.Yoksa normal bir yorum yazsa öyle bir şey yazmazdım hocam.Belki önemsemeden cevap vermeden geçebilirdim,ama ilk yorum olduğu için ve negatif yorum attığı için öyle yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cross Thread -- 14 Mayıs 2018; 2:53:32 >
  • Valla iyiki bu konudan haberim oldu bir daha icki ictigim kadinlara dikkat edecegim her an 2 3 gun yada 2 3 sene sonra bu iftiraya maruz kalabilirim

Herkesin basina gelecek seyler bununla ilgili bir haber vardi hakjm sen haketmissin demisti

Adam gel bize icelim diyor sevgilisi ola ola hemen kabjl ediyor sonra cikip tacizci diyor valla guzel tiyatro

• quote:

Orijinalden alıntı: RevesAtelier

Bu mesaj silindi.
    Işte kıytırık ösym sistemi hak edeni değil de böyle gereksizleri yerleştiriyor önemli fakültelere..

• quote:

Orijinalden alıntı: kickergls

Valla iyiki bu konudan haberim oldu bir daha icki ictigim kadinlara dikkat edecegim her an 2 3 gun yada 2 3 sene sonra bu iftiraya maruz kalabilirim

Herkesin basina gelecek seyler bununla ilgili bir haber vardi hakjm sen haketmissin demisti

Adam gel bize icelim diyor sevgilisi ola ola hemen kabjl ediyor sonra cikip tacizci diyor valla guzel tiyatro
    Konuyu acan adamin asil amaci insanlari bilgilendirmek ! Kadin milleti kildan tuyden sebeplerle erkeklere o kadar kolay iftira atip hukuk onunde eziyor ki anlatmasi mumkun degil ! Kizin birine otobuste ters bak bu bana tecavuz etmeye calisiyor dese basina gelecekleri sen tahmin et ! artik birilerinin bu duruma dur demesi lazim !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X_S!nS! -- 14 Mayıs 2018; 4:8:48 >
  • quote:

Sadece iftiracı kız suçlu. Manipülasyon yapma.
    Senin sevgiline arkadaşım dediğin adam vursun manipülasyon dersin o zaman da
  • Kardeşim bu ülkede cinsellik söz konusu olunca kadına ceza verilir mi sanıyorsun?

Bak bu kadın öğretmen 17 yaşındaki öğrencisiyle sevişti ama ne oldu? Boşayan kocası haklılığını ispatladı, kadına da idari yaptırım gelmiştir kendi kurumundan. Peki, adli boyut? Sıfır.

Bunu erkek öğretmen ile aynı yaştaki kız için düşünün. Şu anda haberiniz olurdu değil mi? Dahası, adama senelerce hapis verirlerdi değil mi?

Bakın bu linkte, ilk sırada videosu var. Altındaki sıralarda da amerika'da bunu yapan öğretmene verilen cezadan bahsediyor. Kadın tutuklanmış. Bu da linki:https://www.cnnturk.com/haber/yasam/diger/kocasini-ogrencisiyle-aldatti

Dahası, siz, evet bu konuyu açanlar da okuyup yazanlar da bu konuya tepki vermezsiniz değil mi? Peki ama niçin? Ya da tamam tepki vermezsiniz, kendiniz bilir, peki öğretmen erkek öğrenci kız olunca niçin kıyametleri kopartıyorsunuz?

Almamız gereken çok mesafe var çooook. İlk işimiz samimiyet.

• quote:

Orijinalden alıntı: maliyeci18

Kardeşim bu ülkede cinsellik söz konusu olunca kadına ceza verilir mi sanıyorsun?

Bak bu kadın öğretmen 17 yaşındaki öğrencisiyle sevişti ama ne oldu? Boşayan kocası haklılığını ispatladı, kadına da idari yaptırım gelmiştir kendi kurumundan. Peki, adli boyut? Sıfır.

Bunu erkek öğretmen ile aynı yaştaki kız için düşünün. Şu anda haberiniz olurdu değil mi? Dahası, adama senelerce hapis verirlerdi değil mi?

Bakın bu linkte, ilk sırada videosu var. Altındaki sıralarda da amerika'da bunu yapan öğretmene verilen cezadan bahsediyor. Kadın tutuklanmış. Bu da linki:https://www.cnnturk.com/haber/yasam/diger/kocasini-ogrencisiyle-aldatti

Dahası, siz, evet bu konuyu açanlar da okuyup yazanlar da bu konuya tepki vermezsiniz değil mi? Peki ama niçin? Ya da tamam tepki vermezsiniz, kendiniz bilir, peki öğretmen erkek öğrenci kız olunca niçin kıyametleri kopartıyorsunuz?

Almamız gereken çok mesafe var çooook. İlk işimiz samimiyet.
    su yazdiklarina cevap verebilecek kisi cikarmi bilmiyorum

• Bir yandan "kadın beyanı esastır" rezilliğine karşı çıkıyorum bir yandanda bu kadar şerefsiz görgüsüzlük ve sekse aç bastırılmış toplum içinde çoğu anlatılan olay taciz beyanları doğru diye düşünüyorum.

• Bu konuda herkes duyarlı olmalı ve adalet gereken en ağır cezayı vermeli.

Bunun sonu nereye varacak eski sevgiliniz,eşiniz iş yerinde sorun yaşadınız kadın iş arkadaşınız tartıştığınız üst komşunuzun eşi her sıkıştığında sizi böyle ifşa etse ortada bir şey yokken neler yaşarsınız bir düşünün.Benim aklım çıkıyor her toplu taşımaya bindiğimde.Kollarımla demirlere öyle sıkı tutunuyorum ki etrafımda bir kadın varsa fren yapınca çarpsam ve sapık dese kimse dinlemez.Herkes bir güzel döver sonra polis gelir bir de üstüne sosyal medyada ifşa olurum.Bu baskıyı hak etmiyoruz.Evet aramızda pislik adi sapıklar var ama %99'u böyle olmayan erkekleri %1 için sürekli bu tedirginlikle yaşatıyorlar.

KADININ BEYANI FALAN ESAS DEĞİLDİR.TEK ESAS ALINMASI GEREKEN DELİLLERDİR.

O yüzden yarın bir kadın bana taciz etti dediğinde toplumun gazına gelip insanları linç etmeyin tamam adamı kadından uzak tutun ve polisi arayın.Hakim değilsiniz cezayı siz veremezsiniz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.