Şimdi Ara

Sahte taciz bildiren feminist Seda Yelkenci'ye ömür boyu hapis verilmeli.Her şey ortaya çıktı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
3
Favori
11.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Feminist bir kizin baslattigi linc girisimi ;
    https://mobile.twitter.com/sed_oli/status/987478988334489600

Linke tıklayın yorumları okuyun.Her şey ortaya çıktı, kızlar bile anladı kızın sahte taciz bildirdiğini.Ve herkes şu an feminist Seda'nın bildirdiği taciz iftirasına karşı mücadele veriyor.

Bu da hakkında iftira atılan masum erkek.https://mobile.twitter.com/siyabendan/

İki linkteki de tüm yorumları okuyun.

Erkekle kendi iradesiyle birlikte olup sonra da pişman olduğu için sahte taciz/sahte tecavüz bildirmek bir insanlık suçudur.Pişmanlık bir tecavüz değildir. Erkekler oyuncak değildir.

SAHTE TACİZ VE SAHTE TECAVÜZE BERAAT DEĞİL, ÖMÜR BOYU HAPİS CEZASI VERİLMESİNİ İSTİYORUZ.

Bir gazetenin olaya ilişkin paylaşmış olduğu haber:https://www.blokhaber.com/haber-tacizci-diye-iftira-atip-teror-estirdiler-ozel-haber/354232

EDİT: Bu haberi her yerde, sosyal medya hesaplarınızda, gruplarda paylaşın.Kamuoyu oluşturun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cross Thread -- 15 Mayıs 2018; 22:59:34 >

• İftira suçunun cezası belli duruma özel hukuku bükemeyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açtığın konulara baktım hep LOL oyunu konuları açmışsın, ygs ye giren birisin.Hukukla adaletle ve insan hakları ilgili hiçbir şey bilmeyen birisin.Boşa böyle konulara yorum yapma.Git lol oyna Ygs ye çalış sen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cross Thread -- 11 Mayıs 2018; 13:45:4 >
  • Şimdi konudaki adam gerçekten tecavüz etse hangi cezayı alması gerekirdi ?
    Müebbet.Ki doğrusu da bu.
    Peki birisine müebbet hapis almasını sağlayacak derecede büyük bir iftira atacak kadar alçak ve haysiyetsizler ne kadar ceza almalı ?
    Aynısından.Müebbeti bunlar da hakkediyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cross Thread

Açtığın konulara baktım hep LOL oyunu konuları açmışsın, ygs ye giren birisin.Hukukla adaletle ve insan hakları ilgili hiçbir şey bilmeyen birisin.Boşa böyle konulara yorum yapma.Git lol oyna Ygs ye çalış sen.
    Diğer konularıma da baksaydın. 28 mesaj <3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilk100aslanı -- 11 Mayıs 2018; 13:53:20 >
  • Katiliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cross Thread

Açtığın konulara baktım hep LOL oyunu konuları açmışsın, ygs ye giren birisin.Hukukla adaletle ve insan hakları ilgili hiçbir şey bilmeyen birisin.Boşa böyle konulara yorum yapma.Git lol oyna Ygs ye çalış sen.
    Adamı oynadığı video oyunuyla aşağılayanını ilk kez görüyorum. Sana mı soracak nereye yorum yazacağını?
  • https://twitter.com/sed_oli/status/976423536821768192

dağ kadrolarına şikayet etsinler, dağda birbirlerine atladıları zaman bir entrika, bayıra indiklerinde yine ayrı bir entrika

bsg
  • Bunlar hukuk okuyor üstüne
  • Forumdaki bu gibi kadın düşmanı tipler yüzünden yorum yazamıyoruz. Şimdi bu olaydaki kadını eleştiricem, benide yukardaki oluşumla bir tutacaklar diye korkuyorum :)

Neyse iftiranın cezası kanunda olduğu gibi, bunun açık uluorta olması, dallanıp budaklanması, cezayı zaten kat kat arttıran durumlar. Yapılan diğer hukukdışı eylemlerinde ayrı ayrı cezaları var. Devletin vereceği ceza haricinde, kazanılmış davanın sonucu ile ayrıca tazminat davaları da açılabiliyor. Bu tazminatın miktarını yine olayın durumu belirliyor ki burda çok yüksek olacağı kesin.

Ülkede ve dünyada kadınlar genel olarak erkekler tarafından ezilip, hakları bile elinden alınırken, onlara karşı tanınan haklar ve pozitif ayrımcılığı kötüye kullanmak, herhalde bu kadınlara ve feminizm hareketine yapılacak en kötü şeydir. Heleki ortada kadın düşmanları, kadınlara tanınan haklara karşı olan tipler varken. Bu kadını da en büyük zararı bu şekilde verdi.

• DnzIrmk kullanıcısına yanıt
    "Forumdaki bu gibi kadın düşmanı tipler yüzünden yorum yazamıyoruz. " demişsin, Evet erkek haklarını savunmak siz "erkek düşmanlarına" göre kadın düşmanlığı oluyor.Bu sadece bir manipülasyon tekniği. Yani ne yapıyorsan karşı tarafı onla suçla tekniği.Bu sayede gelecek olan eleştirileri bertaraf et tekniği.3. dalga faşist feminizmi faşist Abd'de çıkmış bir ideoloji. Bu ideloji çıkarken psikologlar,sosyolaglar,toplum mühendisleri vs çok fazla gruplarla planlı,programlı bir şekilde çıkardılar.Mesela feminizm cinsiyetçi bir ideoloji ama çok ufak kelimelere takılıp cinsiyetçilikle suçlayan yine kendileri.Erkek düşmanlığı yapıp,kadın düşmanlığıyla suçlayan yine kendileri.
    Tazminat demişsin.Ne tazminatı. Taciz,tecavüze nasıl ki 70-80 yıl hapis veriliyorsa sahte taciz ve sahte tecavüze de 70-80 yıl hapis verilmeli.

"kadın beyanı esastır" bir kadın hakkı değildir, bu erkek düşmanı bir kanundur sadece.Senin içinde bulunduğun ideoloji, desteklediğiniz bu erkek düşmanı kanunlar erkeklere zarar veriyor."fiziksel ve kimyasal hadım işkenceleri" feministlerin savunduğu,propagandasını yaptığı uygulamalardı.Erkek düşmanı feminist akepe de bunları tek tek kanunlaştırdı. Yani siz feministler işkenceci erkek düşmanlarısınız.Masum erkeklerin hapse atılması bir kere olmuş bir şey değil,dünyadaki tüm feministler buna neden oldu.Türkiye'de de dünyada da her gün binlerce masum erkek sahte tacizden ve sahte tecavüzden hapse atılıyor.Her gün bir yeni haber çıkıyor.Çıkmayanlar da masum şekilde hapse girenler.Tüm sorumluluk senin gibi erkek düşmanı feministlerindir. Buraya gelip yalandan yorum atsan ne yazar,atmasan ne yazar. "Kadın beyanı esastır" ı destekleyen,çıkartan,savunanlar feministlerdir, yani sizlersiniz, işte bu olaylara neden olanlar da sizlersiniz. Masum yere hapiste hadım işkenceleri gören erkeklerin sorumluluğu siz feministlersiniz.Feminizm erkek düşmanı cinsiyetçi faşizmdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cross Thread -- 12 Mayıs 2018; 21:55:38 >

• Lanet olsun bunun gibilere utanıyorum bunlardan umarım kız ceza alır
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevengeRain

Şimdi konudaki adam gerçekten tecavüz etse hangi cezayı alması gerekirdi ?
    Müebbet.Ki doğrusu da bu.
    Peki birisine müebbet hapis almasını sağlayacak derecede büyük bir iftira atacak kadar alçak ve haysiyetsizler ne kadar ceza almalı ?
    Aynısından.Müebbeti bunlar da hakkediyorlar.
    Cinsel saldırı suçlarının cezası müebbet değildir. Ağırlaştıran sebepleri var tabii ancak salt müebbet demek yanlış.
  • Dikkatli olun kadınlar yüzünden başınız yanmasın herşeyi yapar sonra pişman olup tecavüz etti der örneklerini çok gördük.
  • Twit geçmişine bakın zaten belli ne olduğu. Pkk lehine eylem yapıp üstüne seviş sonra şehrin ortasında hadi tc kardeşlerim sizin kültürünüzde kadını korumak var linç edelim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İftira var iftira var simdi sen adami tecavuzcu diye tanit bundan buyuk iftirami var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sevgilisi olduğunu bilip yatan adam da suçlu bence olan belki o kızı çok seven kişiye oldu bana olduğu gibi hiçbir insana güvenmeyin böyle karaktersiz haysiyetsiz insanlar hep vardı olacaklar da

• Açıklamanızı takdir ettim.

• cok haklisin. umarim bu iftiralarin onune gecilecek bir duzenleme olur. Bu kadinlardan tiksiniyorum acikcasi.

• Bence kızı yalancı çıkarmamalı vefat eden çocuğun ailesi

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.