Şimdi Ara

Sahte Monster Beats kulaklıklarına dikkat!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
42.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 65
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 gün 4 saat 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • tylan (7 mesaj) ozzycarpe (7 mesaj) berkaysoner (7 mesaj) pea. (6 mesaj) ceycey84x (6 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (25 mesaj) Mobil (4 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    873 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar, özellikle GG veya Sahibinden gibi sitelerde satılan ucuz Monster Beats by Dr. Dre Tour kulaklıkları sakın almayın. Bu adamlara para kazandırmayın. Maliyeti 10 dolar olan çin malı bu uyduruk aletleri burada 100-150 liraya orjinal diye satıyor uyanıklar. Ben kandım aldım ve iki gün sonra alet elimde kaldı. Adama mesaj atıyorum cevap vermiyor, GG bu konuda kesinlikle tüketici dostu bir site değil zaten. Siz kendinizi koruyun başkası korumuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inzu -- 16 Mayıs 2011; 14:00:24 >

|
    |
  • Binbaşı
    1662 Mesaj
    Geçmiş olsun. İnternette 5 dk araştırma yapsaydınız anlardınız sahte olduğunu. Neyse bu konuyu görenler daha dikkatli olur umarım.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    873 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: hitmachine16

Geçmiş olsun. İnternette 5 dk araştırma yapsaydınız anlardınız sahte olduğunu. Neyse bu konuyu görenler daha dikkatli olur umarım.

Ben o 5 dakika araştırmayı salak gibi siparişi verdikten sonra yaptım sonra ürün geldi baktım hoşuma gitti sesi falan neyse dedim uğraşmayım ama önce üzerindeki yazılar falan silindi sonra da kulaklığın birinden ses gelmemeye başladı.
    |
    |
  • Otomobil Uzmanı
    4673 Mesaj
    Büyük geçmiş olsun. Umarım zararınızı karşılarsınız. GG bu yönden çok tehlikeli bir site zaten. Orjinal ürün satan kişiler de var fakat ne yazık ki çok azınlıktalar.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    873 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    http://urun.gittigidiyor.com/Monster-Beats-by-Dr-Dre-Tour-Kulakici-Kulaklik_W0QQidZZ38862739

bakın mesela bi de utanamdan orjinaldir yazmış, kendisine mail attım eğer orjinalse kutusunun açılmış halde fotosunu çek yolla diye yollayamadı... sakın kanmayın!
  • Yarbay
    4575 Mesaj
    quote:

Siz ödemeyi yaptıktan hemen sonra satın aldığınız bu ürün adresinize Yurtdışındaki ofisimizden gönderilecektir.

"Yurtdışındaki ofis" dediği de dealextreme ya da focalprice oluyor sanırım.Dropshipping çıkınca bunlar iyice coştu.
    İyi para ama
    |
    |
  • Yüzbaşı
    873 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    http://urun.gittigidiyor.com/MONSTER-TOUR-MIKROFON-KULAKLIK-BEDAVA-KARGO_W0QQidZZ39463414

örnek iki

adam açıp kutunun (dikkat: sahte olanların kutularında kapak tek parça olarak açılır, orjinallerde ise kapak iki parça halinde açılır) resmini koymuş bi de... :)

bi de iki saat edebiyat parçalamış... GG'ye defalarca yazı yazdım bu konu için uyardım ama umurlarında bile değil...
    |
    |
  • Teğmen
    135 Mesaj
    Hepsi sahte Arkadaşlar... Adamlar harbi harbi orjinalde yazıyorlar ya ... Bu ürünün türkiye'deki fiyatı 350-400 olması lazım .. hatta fazlada olabilir.. bi ara bakmıştım .. Kulaklık çok güzel görünüyor bayılmıştım ama ses karekteri neye benzer onu bilemeyeceğim ... Bi ara sahibinden.com da ikinci elini (ki hayatta ikinci kulaklık almam) 100 liraya satacaktı biri, yurtdışından getirdim dedi.. Salla tabiki .... Hem farketmiyor ki yurt dışında da çakmalar satılıyor buradaki gibi ...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    407 Mesaj
    linkteki satıcının adı da bi değişik eny avm- heralde enayi olarak görüyo milleti.. şimdi bi de diğer ürünlere ve yorumlara baktım her ürün mevcut göğüs penis heryerimizi büyütelim forumcak
    quote:

Orijinalden alıntı: inzu

http://urun.gittigidiyor.com/MONSTER-TOUR-MIKROFON-KULAKLIK-BEDAVA-KARGO_W0QQidZZ39463414

örnek iki

adam açıp kutunun (dikkat: sahte olanların kutularında kapak tek parça olarak açılır, orjinallerde ise kapak iki parça halinde açılır) resmini koymuş bi de... :)

bi de iki saat edebiyat parçalamış... GG'ye defalarca yazı yazdım bu konu için uyardım ama umurlarında bile değil...
    |
    |

• Teğmen
    178 Mesaj
    |
    |
  • Yarbay
    4366 Mesaj
    bundan nefret ediyorum ama bizim ülkedede çok biniyor bu tür ürünlere yada hiç gelmiyor bunun sonucuda insanlar bu yola baş wuruyor we coss
    |
    |
  • Yarbay
    8363 Mesaj
    Bir de mahsustan fiyatlarını çok yüksek tutuyorlar ki; millet orjinal satıyor sansın diye, kolpa yapıyorlar.. Geçmiş olsun..
    Monster alacaksanız linkini vereceğim site güvenilirdir.. sadece kayıtlı kargo biraz pahallı 10 dolar.. Ama ürün sağlam elinize ulaşıyor..
    http://www.accessoryjack.com/Categories.bok?$catalog.Oem=Monster&$catalog.OemId=4463
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hitmachine16

Ben o 5 dakika araştırmayı salak gibi siparişi verdikten sonra yaptım sonra ürün geldi baktım hoşuma gitti sesi falan neyse dedim uğraşmayım ama önce üzerindeki yazılar falan silindi sonra da kulaklığın birinden ses gelmemeye başladı.

en azından diğerinden de ses alabilmek için bir televizyon vb tamircisine götürüp ya jakı değiştirerek ya da kablo sürücüye tekrar lehimlenerek bir tamir ettirin.
    verdiğiniz para komple çöpe gitmesin.
    geçmiş olsun bu arada.
    |
    |

• Yüzbaşı
    869 Mesaj
    GG ve Sahibinden sitelerinde satılan ürünlerin %95 i sahtedir. Fiyatlarından da anlaşılacağı gibi. Accessoryjack'ten alın kafanız rahat olsun. Ben aldım Monster Turbine bomba gibi hiç bir sıkıntı yok.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    875 Mesaj
    quote:

örnek iki

Bunu ben de ilanıma yazdıydım iyi mi, kendimden utandım şimdi ya.
    Elin oğlu utanmıyor, biz onlarla aynı kefeye konulmayalım diye kırk kere değiştirdim yazdığım cümleleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Axiaziz -- 5 Temmuz 2011; 0:34:29 >
    |
    |

• Teğmen
    135 Mesaj
    arkadaşlar bu ürünün orjinalliği hakkında ne düşünüyosunuz ..? çok yakında almayı düşünüyorum da...

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-tasinabilir-muzik-monster-beats-by-dr-dre-tour-controltalk-kulakici-kargo-53813736/detay/
  • Yarbay
    4575 Mesaj
    quote:

BU TARZ ÜRÜNLERDE 300 ÜRÜN ÜSTÜ SATIŞ YAPIŞIMLA VE YILLARDIR BU İŞLERLE İLGİLENMEMDEN DOLAYI ELİMDEN GELDİĞİNCE YARDIMCI OLABİLİRİM ;)

quote:

Gerçekleştirdiği 1 adet işlem içerisinde;
    1 adet olumlu 0 adet kararsız 0 adet olumsuz yorum almıştır.
    |
    |
  • Binbaşı
    1384 Mesaj
    Abi adam 300 kişiden hiç olumsuz yorum almamış, haksızlık yapıyosunuz biraz

Ben bu satıcıdan bi ara ie8 alıcakdım, uzun uzun mesajlaştık pek güvenilir bulmadım vazgeçmiştim. Önce parayı ver 15 gün içinde gelicek diyor, çinden sahtesini bile stok yapmıyo adam o derece tehlikeli aman diyim

eny avm de bombaymış, iyi güldüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expander_ -- 9 Temmuz 2011; 21:12:39 >
  • Yarbay
    4575 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: expander_

Abi adam 300 kişiden hiç olumsuz yorum almamış, haksızlık yapıyosunuz biraz

300 satış da yapmamış ki.Adamın tek satışı var işte
    |
    |
  • Yüzbaşı
    869 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ozzycarpe

arkadaşlar bu ürünün orjinalliği hakkında ne düşünüyosunuz ..? çok yakında almayı düşünüyorum da...

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-tasinabilir-muzik-monster-beats-by-dr-dre-tour-controltalk-kulakici-kargo-53813736/detay/

Ürün büyük olasılıkla sahte bence hiç riske girmeyin.
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
bankacılar
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.