Şimdi Ara

Sahte iş ilanlarıyla genç kızlara tuzak kuruyorlar, korkusuz genç kız yazışmaları ifşa etti (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
5
Favori
11.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
96 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ülkenin yasadigi ahlaki cöküntünün geldigi nokta !

• Öncelikle bilinmesi gereken olay şu; Yanında çalışan bayana sulanan ahlaksızlar, sizler gerçek manasıyla O.Ç. sunuz, Analarınız sizi babalarınızdan değil, bakkal,manav yada sokağınızdaki müteahit amcandan peydahlamıştır. O sebeple ORJİNAL O.Ç.sunuz.

Bu milletin içinde çok az da olsa siz gibi itler vardır, Analarınız, Karılarınız yarında Kızlarınız siz gibi O.Ç. denk gelmemesi için ADAM OLUN,İNSAN OLUN..Yoksa senin zannettiğin oğluN bile yan taraftaki bakkaldan,manavdan olması muhtemeldir.

Çalma kapıyı, ÇALARLAR KAPINI.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daytone1 -- 31 Ağustos 2020; 9:27:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surpentor

Firma zaten sahte yorum yapmadan önce okumuyor musun?  

firma imajını düzeltmek için sahte konusunu açmışlar.

Ama biraz zor düzeltirler.

öyle diyorlar

• Gece saat 12:00 de başlayan ve saat 3 ' e kadar süren iş ilanı konulu yazışmalar. 35 Yaşındayım yaklaşık 13 yıldır özel sektörde çalışıyorum şahsen ilk kez mesai saatleri dışında işe alımla ilgili bir konuşma yapıldığını görüyorum ve konuşma 3 saat sürüyor.

İçinde boydan resim at. Samimiyet ve güven isterim gibi bildiğin s... ci tabirde cümleler geçiyor.

• yuh ya hayvan. bizi bi salın artık. şeref ve namusumuzla çalışmak istiyoruz. neden bu kadar iğrençsiniz.

• Bu tarz elemanlara karşı tek caydırıcılık sosyal medya olmaması gerekiyor, kaldı ki bazıları korkmuyor çekinmiyor.

Mevzuyla paralel bir şey söylemek istiyorum, bizim ülkemizde ofiste çalışan kadınlara, kadın sekreterlere, kadın asistanlara karşı televizyonlarda kötü algılar, önyargılar oluşturuldu. Ben çok fazla dizide, filmde çalışan kadınların amacı sanki patronun metresliğini yapmakmış gibi lanse edildiğini çokça gördüm. Bu durum sanki işin doğasında varmış gibi gösterildi.

En popüler örneği söyleyeyim; "Çocuklar duymasın" dizisinde İsmail adındaki karakter evli olmasına rağmen, iş ortamında sekreterine sarkıyordu, tacizde bulunuyordu. Bu dizi genel izleyiciye hitap eden 10 yaşındaki çocuktan 70 yaşındaki insana kadar herkesin rahatça izlediği bir dizi, şimdi bu tarz dizi, filmlerle büyüyen toplum ne oluyor ? Çalışan kadına taciz, tecavüz normalmiş gibi algılıyor bazıları...

• quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Bu tarz elemanlara karşı tek caydırıcılık sosyal medya olmaması gerekiyor, kaldı ki bazıları korkmuyor çekinmiyor.

Mevzuyla paralel bir şey söylemek istiyorum, bizim ülkemizde ofiste çalışan kadınlara, kadın sekreterlere, kadın asistanlara karşı televizyonlarda kötü algılar, önyargılar oluşturuldu. Ben çok fazla dizide, filmde çalışan kadınların amacı sanki patronun metresliğini yapmakmış gibi lanse edildiğini çokça gördüm. Bu durum sanki işin doğasında varmış gibi gösterildi.

En popüler örneği söyleyeyim; "Çocuklar duymasın" dizisinde İsmail adındaki karakter evli olmasına rağmen, iş ortamında sekreterine sarkıyordu, tacizde bulunuyordu. Bu dizi genel izleyiciye hitap eden 10 yaşındaki çocuktan 70 yaşındaki insana kadar herkesin rahatça izlediği bir dizi, şimdi bu tarz dizi, filmlerle büyüyen toplum ne oluyor ? Çalışan kadına taciz, tecavüz normalmiş gibi algılıyor bazıları...

Arada istisnası durumlarda var çünkü birebir şahit oldum. Set ekibi şefinin yanına kızlar gidip kendini gösterme derdindeydiler. Bildiğin içlerine düşecekler. Amaçları belli. Metres hayatı yaşamayı isteyen kadınlar ve kızlarda var ülkemizde.

Yönetmen veya set ekibi şefinin altına yatayım köşeyi döneyim derdinde olan kızlarda çok setlerde. Hatta uyduruk oyuncu diye geçinen bir şişman ve oyunculuğu alt tabaka olan bir ergenin yanına rus kız yapıştı devamlı peşindeydi. Bunlar hep köşeyi dönme çabaları.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sayko RGB

Arada istisnası durumlarda var çünkü birebir şahit oldum. Set ekibi şefinin yanına kızlar gidip kendini gösterme derdindeydiler. Bildiğin içlerine düşecekler. Amaçları belli. Metres hayatı yaşamayı isteyen kadınlar ve kızlarda var ülkemizde.

Yönetmen veya set ekibi şefinin altına yatayım köşeyi döneyim derdinde olan kızlarda çok setlerde. Hatta uyduruk oyuncu diye geçinen bir şişman ve oyunculuğu alt tabaka olan bir ergenin yanına rus kız yapıştı devamlı peşindeydi. Bunlar hep köşeyi dönme çabaları.

Alıntıları Göster

Para diyorsun.  

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.