Şimdi Ara

Sahte iş ilanlarıyla genç kızlara tuzak kuruyorlar, korkusuz genç kız yazışmaları ifşa etti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
5
Favori
11.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
96 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-596C9B846

1.70 ler çıldırıyor

Alıntıları Göster
    Yanıldın 1.86 yım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-596C9B846

Bu tür sapıkları kadınım diyerek kandıracaksın sonra da dayak atacaksın ki adam olsunlar. Benim gibi 191 boyunda 102 kg bir adama denk gelirse o zaman olacak olan olur.

Sonra 3. sayfa haberlerine düşme.

Boş arazide baygın şekilde buluna el-Gazzali hastanede tedavi altına alındı..

• Ülkede rezaletin bini bin para. Al sana açık seçik örneği. Çalışan değil kullanacak kadın/kız arıyor namussuz herifler. İki kelimelik küfürü etseymiş kız bu seferde karşı taraf hakaret davası açar haklıyken haksız duruma düşecek başvuran kişi. Olayın özeti; bu iki kelimelik küfürün çıkış sebebi bu namuzsuz ırz düşmanları.

• Allah muhafaza, hasbelkader böyle bir yere masum, çekingen, sesini çıkaramayan birisi girse 1-2 ay sonra tecavüz haberi düşecek ortaya. Belki hayatını kaybedecek. Yazık günah. Eğitimsiz, ahlaksız, dünya görüşü kıt insanların eline para geçince Türkiye işveren profili oluşuyor işte.

• bu kadar da olmaz ki !

• kimse kendini kandırmasın özelde iş ilanların cogunluğu böyle

• Wassap ..........   

• 9-5 calisacaksin diyor, 3500 diyor, illa resim diye tutturmus, daha ne desin bu ? Yani bir genc kiz burada bir ofsayt oldugunu anlayamiyor mu, ya ne kadar iyi niyetli bir adam kara kasima, kara gozume, 9-5 mesai yaptirarak 3500 lira verecek, kim yer lan bunu ?

Mesai farkli...

• quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

kimse kendini kandırmasın özelde iş ilanların cogunluğu böyle

Erkeklere de 10 bin maasla, gemi elemani olun diye dolandirma ilanlari var malum bok cukuru sitede, o siteyi yonetenler bunlarin ne ayak olduklarini bilmiyorlar mi, biliyorlar...

Hayat boyle buralarda... Alisin... Durustluk mumla aranir... Bulunmasi neredeyse imkansizdir, hele is hayatinda...

• Zavallı aç köpeğin teki, bunlarla karı düşürebileceğini sanıyor, bunlar bişeyde düşüremez, oraya gelen uyanık kızlar tarafından kazıklanırda para kaptırırlar  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sight -- 28 Ağustos 2020; 20:1:15 >
  • Kanka geçen açtığım adam dövme konumu bi oku ordaki arkadaşlarda 185-190 civarın da rahat 100kilo vardılar en son birisinin sırtında sopayla X işareti yapmaya çalışıyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XxTRUCKxX

Kanka geçen açtığım adam dövme konumu bi oku ordaki arkadaşlarda 185-190 civarın da rahat 100kilo vardılar en son birisinin sırtında sopayla X işareti yapmaya çalışıyordum

Ben ergen değilim fantazilerini dh konu dışı ergenler grubunda kur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-596C9B846 -- 28 Ağustos 2020; 22:32:54 >
  • Sonra ne olacak biyormusun reis o adam girl şikayet edecek.

Sonra bizi tutuklayıp onu serbest bırakacaklar

• Kendi anaları bacıları yok herhalde ki bu haldeler. Empati yoksunu insanlar

• Adam daha yazmayı bilmiyor.

• Karşımızdaki de Ergen değildi.

• bir travesti fotosu atacaksın üstü kadın altı erkek..

• Bu kız mal, gidip bu ilanı bulması 1. hatası.

Konuşmayı uzatması Whatsapp'a taşıması 2. Hatası.

Ne olduğu baştan belli.

• "Dayalı döşeli evime bayan ev arkadaşı arıyorum. Kira 100 lira verse yeter"

• Asistanıma benden başka kimse iş veremiyecek! Senin ben elinin ayarına tokam! Mağaradan yeni çıkmış belli ki ... oğlu!

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.