Şimdi Ara

Sahte bomba saldırısı [IRAK]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Orijinal liveLeak... Iraqis made fake video for car suicide bombing ( stage )

CCTV camera debunked what Shiite militias said that there was a suicide attack in Residential area ( Baghdad ).
    Due time 30 October 2016. (33TV) LOL ; )

Yer Irak Bağdat.

Adamlar lag'a yakalanmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmuMaster -- 5 Kasım 2016; 12:39:6 >

• şii lerin daha önce de böyle yalan videolar, fotolar kullandığını gördük
  • ikiz kuleleri kendi patlatan ayda diye yutturup stüdyo çekimi yapan Amerika para harcamadan 2 zıt tarafı tahrik edip videolarla algı mühendisliği yapıyor.

Medyaya ve basına hiç inanmayın aynı şeyler türkiyedede dönüyor. Bir taraftan dini inancı olan kesimi gıdıklayıp gaza getirlerken diğer taraftan kürtleri laik kesimi tahrik edip gaza gıdıklıyolar ki yeri gelince ikiside birbiriyle çatışsın bizde sigaramızı yakıp izliyelim diye hayal kuruyor Amerika.

Işid kafa kesme videolarının çoğunu hatırlayın full hd ve profesyonel kameralar efektler geçişler zannedersinki adamlar terörist değil film dizi ekibi anasını satıyim.Elbette kafa kesenler vardır fakat çoğu sütüdyoda hazırlanıyor tıpkı astronotların 1969 da aya adım atması gibi.

Arap baharı mısır libya tunus ayaklanmaları hep sosyal medya üzerinden ağlayan kadın çocuklar duygu sömürüsü üzerinden başlatılmıştır.

Hatta ilk arap baharı olayı bir seyyar satıcının zabıtadan tokat yiyip intahar etmesiyle başlamıştı tıpkı bizdeki tatlıcı abi nin zabıtaların arabasını parçalaması olayı gibi

Adamlar her yerde uyanık olalım sorgulayıp doğrulamadan zaman geçmeden herşeye balıklama zıplama elimizde tuzla atlamıyalım devir fitne devri

Günümüzde algı oyunları önemli algıyı yönetirseniz kitleleride yönetirsiniz.

Cia in iki taraftada adamları var önce a grubu mazlum gösteriyor sonra b grubundaki adamlarıyla a grubuna saldırtıyor.

Başkanlık sistemi gibi iktidarıda muhalefetide kendi içlerine yetiştirdiği adamlarla istediği gibi yönetiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kemalist Türkiye

Şiide Sünnide bizdendir. Mezhep savaşları ancak batının işine gelir. Bizim saf müslümanlar herzamanki gibi oyuna geliyor. Bugün Iraktaki şii ve sünniler birleşse büyük değişimler olur. Ama ikiside birbirini tekfir ediyor esas düşman olarak birbirini görüyorlar. Oysa onları bu hale getiren adamları yani esas düşmanları dost olarak görüyorlar. Akıl tutulması.

Kim inancı ne olursa olsun hesabı kendinindir yaratan yargılar.

Amerika kutuplaşma yapıp birbirine kırdırıp sonra demokrasi getirme peşinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kemalist Türkiye

Şiide Sünnide bizdendir. Mezhep savaşları ancak batının işine gelir. Bizim saf müslümanlar herzamanki gibi oyuna geliyor. Bugün Iraktaki şii ve sünniler birleşse büyük değişimler olur. Ama ikiside birbirini tekfir ediyor esas düşman olarak birbirini görüyorlar. Oysa onları bu hale getiren adamları yani esas düşmanları dost olarak görüyorlar. Akıl tutulması.

Mezhep savaşları ancak Erdoğan'ın işine gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Yetersiz_Bakiye

ikiz kuleleri kendi patlatan ayda diye yutturup stüdyo çekimi yapan Amerika para harcamadan 2 zıt tarafı tahrik edip videolarla algı mühendisliği yapıyor.

Medyaya ve basına hiç inanmayın aynı şeyler türkiyedede dönüyor. Bir taraftan dini inancı olan kesimi gıdıklayıp gaza getirlerken diğer taraftan kürtleri laik kesimi tahrik edip gaza gıdıklıyolar ki yeri gelince ikiside birbiriyle çatışsın bizde sigaramızı yakıp izliyelim diye hayal kuruyor Amerika.

Işid kafa kesme videolarının çoğunu hatırlayın full hd ve profesyonel kameralar efektler geçişler zannedersinki adamlar terörist değil film dizi ekibi anasını satıyim.Elbette kafa kesenler vardır fakat çoğu sütüdyoda hazırlanıyor tıpkı astronotların 1969 da aya adım atması gibi.

Arap baharı mısır libya tunus ayaklanmaları hep sosyal medya üzerinden ağlayan kadın çocuklar duygu sömürüsü üzerinden başlatılmıştır.

Hatta ilk arap baharı olayı bir seyyar satıcının zabıtadan tokat yiyip intahar etmesiyle başlamıştı tıpkı bizdeki tatlıcı abi nin zabıtaların arabasını parçalaması olayı gibi

Adamlar her yerde uyanık olalım sorgulayıp doğrulamadan zaman geçmeden herşeye balıklama zıplama elimizde tuzla atlamıyalım devir fitne devri

Günümüzde algı oyunları önemli algıyı yönetirseniz kitleleride yönetirsiniz.

Cia in iki taraftada adamları var önce a grubu mazlum gösteriyor sonra b grubundaki adamlarıyla a grubuna saldırtıyor.

Başkanlık sistemi gibi iktidarıda muhalefetide kendi içlerine yetiştirdiği adamlarla istediği gibi yönetiyor.

İlginç bir kafa yaşıyorsun sen. Yediğin tavukların genleri hücrelerine geçer dediğinden beri mesajların gözüme çarpıyor. Ara sıra mantıklı yorumların olsa da komplo teorisi işini mantıklı yürütemiyorsun. Forumda senin gibi biri daha var, o da muzların içine şırıngayla aids basıyorlar muz yemeyin diyordu.

Hadi 11 eylüle girmeyelim de, Amerika Ay'a gitti. Gitmese SSCB ortalığı yıkardı çünkü adım adım tüm yolculuğu takip ettiler. Ay'a bir kere de gidilmedi, 6 kere ayak basıldı. Bir sürü deney yapıldı, taş getirildi, bilimsel veri ölçen aletler konuldu. Japonlar da, Avrupalılar da, Çinliler de Ay'a araç yolladı ve hepsi (senin kadar zeki değiller demek ki) Amerika'nın Ay'a gittiğini doğruladı. Buraya koymakla uğraşamam, mobildeyim ama çok merak ediyorsan Japonlar fotoğraflarını çekmişlerdi Apollo iniş sahalarının, hatta bayrak direğinin gölgesi bile görünüyordu.

Işid'in hd video çekmesi de gayet doğal. İslamcı teröristlerin yöneticileri eğitimli, kültürlü adamlardır. En basitinden Bin Ladin inşaat mühendisiydi. Mağara adamı sananlar utansın.

• Bunu geçenlerde gördüm ben, anlam veremedim açıkçası. Irak'ta patlatılan bombaların haddi hesabı yok, bildiğin gerçek bombalar bunlar. Aynı sitede bununla ilgili videolara ulaşabilirsiniz. Bu tarz bir tiyatroyu kim ne diye sergiler bilemiyorum.
  • Lews Therin Telamon kullanıcısına yanıt
    Gen olayını yalnış anlamışsın direk bireye etki etmez gdo lu ürünü yiyen kişilerin çocuğuna geçer. Hibrit tohum denmesinin sebebi budur. Adamlar senin benim peşimde değil zaten sonraki nesilin peşinde.

Buraya uydurup kafamdan yazmıyorum araştırma yapıyorum futbol dizi televizyon izlemiyorum boş vakitlerimde araştırma yapıyorum zevkler tartışılmaz. Ha elbette komplo tarafı var fakat komploların 10 da biri gerçekse vay halimize birde onu düşün.

Aya gidilmedi demedim ay çekimleri stüdyo dedim orda ne gördülerse ne olduysa hiç bahsedilmedi soğuk savaş için stüdyo çekimleri yaptılar. Hatta sovyet ve abd hala ortak uzay çalışmaları yapıyolar.

Sencede tuhaf değil mi ta 50 sene önce aya gidilmiş ve bir tek stüdyo çekimi var

Işid olayını kendinde itiraf etmişsin zaten herşey komploysa standrat yürüyosa bin ladinin inşaat şirketi olmasıda komplo o zaman ona niye inanıyosun

Giriş gelişme var ama sonuç kısmını kabullenmiyosun ilginç ama saygı duyarım ne diyim

• Hahahaha aynen aynen stüdyoda çektiler görüntüleri koskoca mekiği ateslediler ama aslında uzay boşluğuna

• O değilde adam işidin kafa kesmedigini filan idda ediyor zuhahahabab bugün ortalama br telefon dahi 4 k video çekimi yapabiliyor cahil kardeşim

• quote:

Gen olayını yalnış anlamışsın direk bireye etki etmez gdo lu ürünü yiyen kişilerin çocuğuna geçer. Hibrit tohum denmesinin sebebi budur. Adamlar senin benim peşimde değil zaten sonraki nesilin peşinde.

Buraya uydurup kafamdan yazmıyorum araştırma yapıyorum futbol dizi televizyon izlemiyorum boş vakitlerimde araştırma yapıyorum zevkler tartışılmaz. Ha elbette komplo tarafı var fakat komploların 10 da biri gerçekse vay halimize birde onu düşün.

Aya gidilmedi demedim ay çekimleri stüdyo dedim orda ne gördülerse ne olduysa hiç bahsedilmedi soğuk savaş için stüdyo çekimleri yaptılar. Hatta sovyet ve abd hala ortak uzay çalışmaları yapıyolar.

Sencede tuhaf değil mi ta 50 sene önce aya gidilmiş ve bir tek stüdyo çekimi var

Işid olayını kendinde itiraf etmişsin zaten herşey komploysa standrat yürüyosa bin ladinin inşaat şirketi olmasıda komplo o zaman ona niye inanıyosun

Giriş gelişme var ama sonuç kısmını kabullenmiyosun ilginç ama saygı duyarım ne diyim

Hibrit tohum denmesinin sebebi o değil. Çok araştırmışsın belli. Biyolojik olarak yediğin bir şeyin geni vücudundaki herhangi bir yere geçemez çünkü sindirilirler. Hayır çocuğa geçmesi daha ilginç bilmem farkında mısın.

Basit bir google araması yapıyoruz

Apollo 18 (böyle bir görev planlandı ama bütçe kesintilerinden yapılamadı) dışındakiler ciddi, gerçek videolar. Evet kesinlikle BİR TANE görüyorum ben haklısın. Daha detaylı aramalarla daha ayrıntılı, her apollo görevi için bulabileceğine eminim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lews Therin Telamon

quote:

Hibrit tohum denmesinin sebebi o değil. Çok araştırmışsın belli. Biyolojik olarak yediğin bir şeyin geni vücudundaki herhangi bir yere geçemez çünkü sindirilirler. Hayır çocuğa geçmesi daha ilginç bilmem farkında mısın.

Apollo 18 (böyle bir görev planlandı ama bütçe kesintilerinden yapılamadı) dışındakiler ciddi, gerçek videolar. Evet kesinlikle BİR TANE görüyorum ben haklısın. Daha detaylı aramalarla daha ayrıntılı, her apollo görevi için bulabileceğine eminim.

Hibrit tohum kısır tohumdur bir ekersin üründen bir daha çıkmaz çok zordur ekersin ürün vermez.Farmville oyunundaki gibi her seferinde satıcıdan satın almak zorundasındır buda tıpkı öyle

Şimdi sana desemki merkez bankası tamamı devletin değil hisselidir hadi ordan komplocu der güler geçersin. Halbuki tcmb kendi sitesinde bile hisseli ortakları olduğunu belirtiştir bu yüzden madeni para üzerindeki cumhuriyeti mb yazısıyla kağıt para üzerindeki cumhuriyet mb yazısı farkı burdan gelir. birinde İ harfi vardır diğerinde yoktur.

Tabi bunları ne okudun bilmiyorum ama okulda öğretmezler sistemi sorgulama önüne koyulanı ye yavrum derler genelde sende sağlam müşterisisin gibi tavırlar sergiliyosun

Neyse devam et hazır verileni yemeye bende yiyorum gerçi ama at gözlüğü takmıyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lews Therin Telamon

quote:

Hibrit tohum kısır tohumdur bir ekersin üründen bir daha çıkmaz çok zordur ekersin ürün vermez.Farmville oyunundaki gibi her seferinde satıcıdan satın almak zorundasındır buda tıpkı öyle

Şimdi sana desemki merkez bankası tamamı devletin değil hisselidir hadi ordan komplocu der güler geçersin. Halbuki tcmb kendi sitesinde bile hisseli ortakları olduğunu belirtiştir bu yüzden madeni para üzerindeki cumhuriyeti mb yazısıyla kağıt para üzerindeki cumhuriyet mb yazısı farkı burdan gelir. birinde İ harfi vardır diğerinde yoktur.

Tabi bunları ne okudun bilmiyorum ama okulda öğretmezler sistemi sorgulama önüne koyulanı ye yavrum derler genelde sende sağlam müşterisisin gibi tavırlar sergiliyosun

Neyse devam et hazır verileni yemeye bende yiyorum gerçi ama at gözlüğü takmıyorum

Evet merkez bankasından hisse alır bankalar. Ama merkez bankasının ezici çoğunluğu devlete aittir, özel bir kuruluş gibi yönetilir ama özel değildir. Açıklayalım bakalım.

Amerikada bazı bankalar merkez bankasından hisse almak zorundadır ama bu hisseleri almanın koşullarını yasalar belirler. Merkez bankasında hisse sahibi olmak sıradan bir şirkette hisse sahibi olmak gibi değildir çünkü merkez bankası kar amaçlı bir kuruluş değildir. Hatta üye bankalar kapitallerinin belli bir kısmını merkez bankasına yatırmak zorundadır. Merkez bankasından hisse alan bankalar da hisse sahibi olmalarına rağmen merkez bankası üzerinde söz sahibi değildir, yatırdıkları parayı geri alamazlar veya hisselerini satamazlar. Tekrar söylüyorum merkez bankası özel bir kuruluş değildir, Amerika'da Congress tarafından yaratılmıştır ama ne yasama ne de yürütme organına bağlı olduğundan bağımsızdır, sadece Congress denetleyebilir bankayı, yönetemez. Devlet yönetimine bağlı olmadığından özel şirket gibi yönetilir.

Tamam mıdır, biliyor muymuşum? Türkiye sistemini yazmadım komplo teorisyenleri Fed ile ilgilendiği için onu yazdım.

• Lews Therin Telamon kullanıcısına yanıt
    Hergün elimizde tutuğumuz çalıştuğımız uğraştığımız para bile tamamıyla devletin değil kim biliyor bunu çok az kişi hemde göz önünde olmasına rağmen adamlar gizlememiş bile sadece insanlar bilgisiz habersiz bırakılmış

Demek istediğim parayı bile bu şekilde kontrol ediyor ve kimse bilmiyorsa demekki komplo teorileri boşa değilmiş. Ortada bi sıkıntı var bi perde var buna dikkat çekilmeli bence.

Bu arada merkez bankası olayı çerez kalır asıl mevzu kredi ve dijital para balonudur.

Merkez bankasında basılı nakit para 60 milyar tl iken hacim olarak piyasada 700 milyar TL nasıl oluyor

Cevap basit kısmi rezerv sistemi ile. Kim ne yapsın 60 milyar tl yi dijital para onun 10 katı

Tüm bunları söylüyorum para bile hileli seçim sistemi siyaset hileli herşey hilelide gıda mı hilesiz.

Tamam herşeye bir komplo günah keçisi bulalım demiyorum ama polyanacılık oynamanında gereği yok sadece bunu söylüyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.