Şimdi Ara

Şahsiyet - Haluk Bilginer & Cansu Dere (PuhuTv) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
285
Cevap
4
Favori
17.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konusuyla,müzikleriyle ve sahne çekimleri ile oldukça güzel bir dizi.Uzun zamandır tv dizileri izlemiyordum.Haluk Bilginer'in oyunculuğuna diyecek bir sey yok.Bence son zamanların en iyi dizilerinden biri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haluk Bilginer olmasa diziyi kimse izlemezdi. Diziyi izlemenin tek sebebi yok tirt..

• diziyi yeni bitirdim çok beğendim ben ağır ilerliyor ama izlettiriyor kendini 12 bölüm değil de 8 bölüm olsa daha iyi olabilirmiş bi de şu ergen salaklar olmasaydı yine daha güzel olurmuş bunlar haricinde baya güzel dizi olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: taııbuv

diziyi yeni bitirdim çok beğendim ben ağır ilerliyor ama izlettiriyor kendini 12 bölüm değil de 8 bölüm olsa daha iyi olabilirmiş bi de şu ergen salaklar olmasaydı yine daha güzel olurmuş bunlar haricinde baya güzel dizi olmuş

o ergen kekoların olayını bende anlamadım,hep boş muhabbetler döndürüp yapmacık diyaloglarla oynuyorlardı.

tam zaman israfı sahneleri vardı hikayenin akışını da etkilemiyordu zaten adam akıllı.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

o ergen kekoların olayını bende anlamadım,hep boş muhabbetler döndürüp yapmacık diyaloglarla oynuyorlardı.

tam zaman israfı sahneleri vardı hikayenin akışını da etkilemiyordu zaten adam akıllı.

Alıntıları Göster
    çok irite olmuş o ergen veletler ya sinir ettiler beni ama dizi çok güzel aylardır başladığım bütün dizileri 1. en geç 2. bölüm de kapatırken 1 günde 12 bölümünü bitirdim aldı götürdü çok sardı çoğu yabancı diziden kat kat kaliteli bi dizi olmuş

• Diziyi sonunda bölük pörçük anca bitirebildim. İş hayatının temposunda şu diziyi yarım saat izleyerek günlük dertleri unutturması bile ne kadar kaliteli yapım olduğunu kanıtladı benim gözümde. Dizinin eleştirilebilecek her yönüyle harikaydı. İzleyin izlettirin.
  • olmamış aga.vermek istedikleri mesaj güzel eyvallahda çekimler,sahneler,senaryo yok olmamış.

dizideki karakterlerin zaten hepsi uçuk tipler.

tek tek her karaktere tespit yazmak isterim ama gerek yok izleyenlerde zaten görür zaten.

ileride dur bir daha izleyeyim denilebilecek veya youtubede boş boş gezerken sahneleri izlenilecek bir dizi bile değil gözümde.
  • Ülkemiz dizi sektörüne bakınca ayrı bir noktada tutulması gereken bir dizi olmuş. Bu tarz dizileri de gömersek iyice saçma sapan dizilerin hakimiyetinde yürüyen bir sektöre dönüşür. Televizyon tarafında zaten bu tarz işler yok, elbette eleştirilecek yerleri var fakat genel olarak tatmin edici...

İzlerken Amerikan vari bir tarzda olayları ele almalarından korktum, fakat ülkemizden ve yapısından çokta uzaklaşmamışlar. Seri katil mevzusu ülkemizde yok fakat bu durumda ilgi çekici olmasını sağlıyor.

Haluk Bilginer başlı başına ayrı bir olay, ülkemizde bu adamın seviyesinde çok az oyuncu var. Tek sıkıntı o da yaşlanıyor, verilecek roller artık kısıtlanıyor.

Böyle işler olsun, bizlerde izleyelim. Saçma sapan diziler yerine bunlar önplana çıksın, yapımcıları senaristleri yönetmenleri heveslendirsin. Bu işler olmazsa daha iyileri asla gelmez.
  • Puhu TV'nin sevilen dizisi Şahsiyet; yeryüzündeki tüm ülkelerin ve tüm dönemlerin sinema ve televizyon filmleri, film yıldızları ve dizileri hakkında bilgiler barındıran çevrimiçi veri tabanı IMDb'de yer alan 'tüm zamanların en iyi dizileri listesi' 38. sıradan girmeyi başardı.

Şahsiyet - Haluk Bilginer & Cansu Dere (PuhuTv)

• Ağah reis özlendin be..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyları türkler mi vermiş yoksa yabancılar mı? Puhutv'de Ingilizce altyazı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05C9F9077 -- 5 Şubat 2019; 15:48:50 >
  • Bugün bitti dizi 3 günde felan bitirdim. Dizinin konusu süper. Alzheimer bir seri katili anlatiyor. Ama bana göre 10/10 bi dizi degil. Mesela daha cok insan öldürebilirdi. Not olayi halika olmus. O notlari neden biraktigini ögrendigimde etkilenmistim. Ama cok boş karakterler vardi. Mesela deva ve annesi. Bunlae olmasa daha iyi olurdu sanki. Sonra cemili cok abartilar. Onuda degisik cözebilirlerdi.

• Imdb de gereksiz abartilan bir dizi iyi ama kesinlikle 9.2 yi haketmiyor. En fazla 8.2

• quote:

Orijinalden alıntı: AlienPickless9

Imdb de gereksiz abartilan bir dizi iyi ama kesinlikle 9.2 yi haketmiyor. En fazla 8.2
    rick and morty adlı leş dizinin 9.2 aldığı yerde 10/10'u hakediyor :D
  • Onuda bilmem ama bence bu imdb puanlari cok abartiliyor verilirken

• quote:

Orijinalden alıntı: Jreetizmir

Puhu TV'nin sevilen dizisi Şahsiyet; yeryüzündeki tüm ülkelerin ve tüm dönemlerin sinema ve televizyon filmleri, film yıldızları ve dizileri hakkında bilgiler barındıran çevrimiçi veri tabanı IMDb'de yer alan 'tüm zamanların en iyi dizileri listesi' 38. sıradan girmeyi başardı.

Dizi algoritması top 250 ile aynı değil bildiğim kadarıyla. Gelmiş geçmiş en iyiler sıralaması oraya bakarak yapılamaz, yabancıların da türk dizilerini izleyip oyladığını düşünmüyorum.

• Bir milli maç olur, herkes herşeyi unutur. Efsane diziydi. Bence izlemeyen çok şey kaybeder. Bölüm sayısı az, süreleri de kısa. Haluk Bilginer gibi bir efsane oynuyor. İzlemeyen varsa izlemeli. Atmosfer, çekimler, senaryo.. Hepsi iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 9 Mayıs 2019; 12:31:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taııbuv

rick and morty adlı leş dizinin 9.2 aldığı yerde 10/10'u hakediyor :D

Alıntıları Göster
    Leş mi? Alah günah yazar reis ne diyon sen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Finali psikolojimi çökertti,hiç beklemiyordum.Şahsen izlediğim en iyi diziler arasında yerini aldı.

Edit:Senaristin kitaplarını da okumaya karar verdim.
    https://www.kitapyurdu.com/yazar/hakan-gunday/13032.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 21 Mayıs 2019; 11:19:36 >
  • 2 gün kadar önce başladım 7.bölümdeyim etkilemeyi başardı beni. uzun zamandır kaliteli bir türk dizisi izlemek istiyordum. tv'deki çukur vs. dizilerin çok çok üstünde. merak ettiğim bir konu var dizi 12. bölümde tamamen final mi yapıyor yoksa sezon finali mi?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.