Şimdi Ara

Şahsiyet - Haluk Bilginer & Cansu Dere (PuhuTv) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil2 Android
5 sn
284
Cevap
4
Favori
17.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açıkçası lafı hiç evirip çevirmeden yazacağım ilk 3 bölüm itibari ile beğenmedim. Çok ağır ve sıkıcı, ayrıca konusu bana göre şu an için çok dar. Yani sürekli bir alzheimer hastasının cinayetlerini, tuhaf hareketlerini izlemekten sıkıldım.

Tamam Türkiye standartlarına göre çok iyi olabilir ama beğenmedim yani açık açık. Bakalım 2-3 bölüm daha düzelmezse bırakabilirim.

• Henüz tam olarak göstermediler ama anladım kadarıyla eğer farklı birşey olmucaksa gazete küpürlerini kesmişti çünkü Agah Polisle oynamak için onları oyalamak için yapıyor diye zannediyorum.

Dizi 3 bölüm itibari ile dört dörtlük olmuş senaryo müzikler yönetmen ve en önemlisi oyunculuklar şahane ufak tefek eksikleri v.s var tabiki ama standartların üzerinde bir dizi ama tabi en önemli olan şey bu tür cinayetli katilli dizileri sevmekle alakalı olan bir durum.
  • Henüz İlk bölümü izledim kötü diyemem kesinlikle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her hafta cumartesi çıkacak di mi? Fragman filan yok 4.bölümden. 3 bölümü bi anda atıp da devamı için aylarca bekletmezler herhalde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Behzatç bence emrah serbes'in dizisindeki karakterlerin hepsi çok daha orijinal tiplerdi. hakan günday'ın karakterleri şimdilik sınıfta kalmış gözüküyor. agah'ı bi üst paragrafta açıkladım zaten. nevra, şu ana kadar baştan aşağı klişe bir tip. hem de, amerikan be abi!

emnıyet amiri tip için de henüz olmuş diyemiyorum maalesef. bu tipin daha psikopat olmasını bekliyor insan. muhtemelen dizi ilerledikçe rolü azalacak. ama şu an elinde fırsat varken - dizide bu kadar rolü varken yani- karakterin oyunculuğuyla kendini parlatması, hayat verdiği karakteri coşturması lazım. otur da heat filminde bi al pacino'ya bak mesela be abi, nası rol kesmiş. ya da behzat ç.deki karakterlerin arızalarına falan bak biraz.

• iyi bir dizi izleyeceğiz diye bir şey demek istemiyorum ama sevgili hakan günday, bizde seri katil diye bir olgu yok, biliyosun di mi?.. hani bizim toplumumuzla ilgili anlatacak hiç mi ilgi çekici bir hikaye bulamadın da, ecnebi bir mesele ithal ediyorsun diye sorarlar adama...

bakın, çukur'un sadece ilk bölümünün 20 dk'sını izleyin... nefis bir serim yapmışlar! 20 dk.da o kadar güzel özetlemişler ki birçok şeyi, anlatamam. ve işte bahsettiğim "bizden bir hikaye" bu! bir "baba" (hem aile babası hem mafya) ama pazarcı. kurduğu mahalle, mahalle yaşantısı, oğulları, gördüğü itibar, bi saygısızlıkla karşılaşırsa nası tepki verdiği gibi gibi birçok şeyi sığdırmışlar... çukur'un bir hayat tarzı olarak benimsendiğini duvar yazılarından hemen içselleştirebiliyorsunuz. karakterler hep bizden. şahsiyet'teki gibi avrupai ya da amerikan mı yoksa bizden mi ikilemi yok hiçbirinde.

ayrıca oyunculuk oyunculuk diye haluk bilginer'i yere göğe sığdıramayanlar, çukur'da Ercan kesal idris'in kızı taksiye bindirdikten sonra kendisine posta koyan gençlerin yanına gitmek için arkasını döndüğü andaki yüzünde değişen ifadeyi görün! benim için iyi oyunculuk işte o değişen yüz ifadesidir. hiçbir abartı yok. çok sahici!.. ya da gazeteci kızla yürürken duvarda "çukur yuvamız, idris babamız!" yazılamasını gördüklerinde, idris'in yüzünde oluşan o vakur gülümseme. işte bu oyunculuk benim tüylerimi diken diken ediyor!

• quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

iyi bir dizi izleyeceğiz diye bir şey demek istemiyorum ama sevgili hakan günday, bizde seri katil diye bir olgu yok, biliyosun di mi?.. hani bizim toplumumuzla ilgili anlatacak hiç mi ilgi çekici bir hikaye bulamadın da, ecnebi bir mesele ithal ediyorsun diye sorarlar adama...

bakın, çukur'un sadece ilk bölümünün 20 dk'sını izleyin... nefis bir serim yapmışlar! 20 dk.da o kadar güzel özetlemişler ki birçok şeyi, anlatamam. ve işte bahsettiğim "bizden bir hikaye" bu! bir "baba" (hem aile babası hem mafya) ama pazarcı. kurduğu mahalle, mahalle yaşantısı, oğulları, gördüğü itibar, bi saygısızlıkla karşılaşırsa nası tepki verdiği gibi gibi birçok şeyi sığdırmışlar... çukur'un bir hayat tarzı olarak benimsendiğini duvar yazılarından hemen içselleştirebiliyorsunuz. karakterler hep bizden. şahsiyet'teki gibi avrupai ya da amerikan mı yoksa bizden mi ikilemi yok hiçbirinde.

ayrıca oyunculuk oyunculuk diye haluk bilginer'i yere göğe sığdıramayanlar, çukur'da Ercan kesal idris'in kızı taksiye bindirdikten sonra kendisine posta koyan gençlerin yanına gitmek için arkasını döndüğü andaki yüzünde değişen ifadeyi görün! benim için iyi oyunculuk işte o değişen yüz ifadesidir. hiçbir abartı yok. çok sahici!.. ya da gazeteci kızla yürürken duvarda "çukur yuvamız, idris babamız!" yazılamasını gördüklerinde, idris'in yüzünde oluşan o vakur gülümseme. işte bu oyunculuk benim tüylerimi diken diken ediyor!

Bro sakin.

Agah karakterini Çukur'daki İdris'le karşılaştırmak yanlış olur sonuçta Agah bir seri katil ve İdris gibi değişen duyguları olmaması normal. Seri katil demek soğukkanlılık, donukluk demek. Ama özellikle şu polisler hakkındaki tespitlerin doğru ve çok yapmacık geliyor bana da o karakterler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

iyi bir dizi izleyeceğiz diye bir şey demek istemiyorum ama sevgili hakan günday, bizde seri katil diye bir olgu yok, biliyosun di mi?.. hani bizim toplumumuzla ilgili anlatacak hiç mi ilgi çekici bir hikaye bulamadın da, ecnebi bir mesele ithal ediyorsun diye sorarlar adama...

Şimdi öncelikle o çok övdüğün dizi 2,5 saatlik ağır çekim bakışmalı bir godfather çakması, adamlar onbinyüzmilyonuncu mafya dizisi yerine yeni bir konsept yeni bir konu denemişler. Türkiye'de seri katil yok diye dizisi çekilemez mi yani bu nasıl bir argüman? O zaman The Walking Dead çekilmesin dünyada zombi yok ki?! Ercan Kesal çok iyi oyuncudur ama Haluk Bilginer tek başına bir diziyi alıp götürebilecek bir oyuncudur. Ne olursa olsun ana karakterin kulaklık takıp hoplaya zıplaya oynaya oynaya adam dövdüğü mafyatik dizilerden çok daha iyi bir iş bu. Bunun dışında polislerin gereksiz amerikan oluşuna katılıyorum ben de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fade26 -- 21 Mart 2018; 23:34:40 >
  • Ben beğenmedim sıkıcı ve çok dar Bir konuda ilerliyor senarist işin içinden çıkamamış Hakan günday çok belli. Sürekli alzheimer hastası bir adam cinayet işliyor sürekli arabada yolculuk yapıyor maşallah mobesede yok memlekette elini kolunu sallayarak adam öldürüyor ulan azda olsa mantık olur birşey de.

• Arkdşlr bu ortadaki kız kim acaba tanıyor musunuz ?
    Şahsiyet - Haluk Bilginer & Cansu Dere (PuhuTv)
  • Puhu Tv ücretli mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • capo di capi kullanıcısına yanıt
    Hayır değil ücretsiz.
  • ByCRiMiNaL. kullanıcısına yanıt
    👍

• kunglao K kullanıcısına yanıt
    takip
  • İlk iki bölümü izledim. Muhteşem olmuş. Ağır dizi ama ben seviyorum ağır ilerleyen dizileri. Çekim kalitesi, kamera açıları, atmosfer, müzikler... Hepsi iyi. Haluk Bilginer efsane zaten.

TV'de yayınlanan dizilerin çok üstünde bir dizi. Buram buram kalite kokuyor. Bu dizilerin değerini bilmeliyiz.

Çukur diyen var hala. Biri beni silksin lütfen :)

Zaten bazılarına fazla bu dizi.

• kunglao K kullanıcısına yanıt
    Bende aradım bulamadım :)

• Çoğu kişi eleştirmiş ama ben beğendim dizi merak uyandırıyor tv deki diziler gibi bayıcı sahneleri yok. Yan karakterleri biraz beslerlerse çok güzel bir iş olur. Oyuncular da iyi bence Agah bey için alternatifler bana pek cazip gelmedi Haluk Bilginler bence hakkını veriyor.

• İlk 2 bölümü izledim. Gayet güzel gidiyor, ağır ilerlemesi benim için hiçbir sıkıntı teşkil etmiyor. Haluk Bilginer'i izlemek çok büyük keyif.

Rabia Soytürk.
    Ben de 1x2'de sorgu esnasında annesinin yanında olanı arıyorum, var mı bileniniz
    Edit: Ceren Benderlioğlu sanırım.
    Edit 2: Ceren Uygu Turan imiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 25 Mart 2018; 19:43:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4. Bölüm ne zaman verilecek. Bilgisi ola var mı?

• Kef14 kullanıcısına yanıt
    Hala haber yok. Puhutv çok yanlış strateji yapıyor o konuda. Hala instagramda günde 2 kez ilk 3 bölümü hala izlemediniz mi diye post atıyor yorumlarda sırf 4.bölüm soruluyor ama hala bi cevap vermiyolar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.