Şimdi Ara

ŞAHSİYET - Cansu Dere & Haluk Bilginer - Puhu TV (İlk bölüm bu akşam)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ŞAHSİYET - Cansu Dere & Haluk Bilginer - Puhu TV (İlk bölüm bu akşam)

Yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Onur Saylak’ın, senaristliğini Hakan Günday’ın; başrollerini ise Haluk Bilginer, Cansu Dere, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu, Necip Memili, Hüseyin Avni Danyal, Müjde Ar, İbrahim Selim ve Fırat Topkorur’un üstlendiği yapımın merakla beklenen ilk bölümü, bu akşam izleyiciyle buluşacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk bölümünü biraz önce bitirdim.Kamera açıları,çekim kalitesi muazzam olmuş.Pilot bölümü olarak çok iyi anlatmışlar.İlk bölümünü beğendim.Haluk Bilginer her zamanki gibi mükemmel oynamış.Cansu Dere'nin oyunculuğunu biraz beğendim.Oyunculuğu bile iyi olan Onur Saylak ilk yönetmen performansı oldukça çok başarılı olmuş.Adam ilk defa dizide yönetmen oldu ama yönetmenliği de oyunculuğu kadar başarılı olduğunu kanıtlamış oldu. Ve İlk bölümünü çok beğendim,resmen HBO kalitesinde dizi olmuş diyebilirim.Zaten jeneriği bile mükemmeldi ve dizi ilk bölümü ile beni hayran bıraktı.
  • ilk bolum biraz agir geldi ortalarinda biraktim. yarin sabah devam edicem. insallah diger bolumler de boyle degildir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.