Şimdi Ara

Şahsımı ağır şekilde karalayan üyeye neden yeteri kadar ceza verilmiyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=106682859&p=1#106684402
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=106701090&p=2#106706915

Bahsettigim uye
    MalcolM-X-

Şikayet ettim sadece 4 gün ceza aldı bu üye linklerini verdiğim konuda bana ağır iftiralar atarak hakaretler beni rencide ediyor

Ayrıca bu üyenin fake hesabınında olduğunu düşünüyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• www.4gp.tw/ba3e/1436598873860.jpg
    www.4gp.tw/ba3e/1436599470808.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schmerzhaft -- 11 Temmuz 2015; 9:25:12 >
  • Hakaretin cezası 4 gündür.Bu mesaja göre değişkenlik gösterebilir.Ben Verdiğiniz linklerden cezanın yükselmesini gerektirecek bir durum görmedim.Kaldıki ısmarlama ile ceza vermiyoruz.
    Ayrıca linkini Verdiğiniz konuda sizde ayni benzerlikte mesajlar yazmışsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ceza gerektirecek bir durum yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: conjure

Hakaretin cezası 4 gündür.Bu mesaja göre değişkenlik gösterebilir.Ben Verdiğiniz linklerden cezanın yükselmesini gerektirecek bir durum görmedim.Kaldıki ısmarlama ile ceza vermiyoruz.

İşin içinde başka olaylarda var peki yarın birgün birisi bana bu üyenin beni karalaması yüzünden "sen devlet yiyicisi asosyal değilmiydin ? " gibi şeyler dese ne olacak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schmerzhaft -- 11 Temmuz 2015; 16:11:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ziel34

quote:

Orijinalden alıntı: conjure

Hakaretin cezası 4 gündür.Bu mesaja göre değişkenlik gösterebilir.Ben Verdiğiniz linklerden cezanın yükselmesini gerektirecek bir durum görmedim.Kaldıki ısmarlama ile ceza vermiyoruz.

İşin içinde başka olaylarda var peki yarın birgün birisi bana bu üyenin beni karalaması yüzünden "sen devlet yiyicisi asosyal değilmiydin ? " gibi şeyler dese ne olacak ?

İşin içinde ne olduğunu bilmiyorum.Kaldıki forumdaki mesajlar üyeleri ilgilendirir.Ve buna göre uyarı/ceza alırlar.Sıkıntı gördüğünüz mesaj olursa şikayet ediniz.Cezai durum gerekirse verilir zaten.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.