Şimdi Ara

Şahsi araçta 3 kişiden sonrası ceza yazılacakmış??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sabah böyle bir haber okudum önde 1 şoför arkada ise cam kenarlarında olması şartıyla 2 toplamda maksimum 3 kişi seyehat edebiliyormuşuz. Aksi takdirde 395 TL cezası varmış bunun bi doğruluğu var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lana-Del-Rey -- 3 Nisan 2020; 13:41:58 >

• Böyle bir şey doğru olsa sence haber kanalları, siteleri vb. haberleştirmez miydi?
  • Ana akım medyadan bahsediyorum, ne idüğü belirsiz internet gazetesinden değil.
  • Sosyal medyada sıklıkla gördüğüm bi haber.Sanırım doğruluğu var.Yanyana oturmak ve yürümekte yasakmış
  • Virüsün ciddiyetini anlamayanlara az bile. Hadi kendini düşünmüyosun, etrafındaki insanların vebaline niye giriyosun. 395 tl az.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • peki bende arkada iki adet çocuk oto koltuğu var ve araya oturulamıyor.
    yanıma kimse oturamayacak mı?
    bagaja minder mi atalım?
    radar geliri kesilince ne yapacaklarını şaşırdılar.
  • Yahu ben işe gidip geliyorum eşim arabada yanıma değil de arka köşede otursa kapmayacak mı? Her eşyayı ortak kullanıyorsun istediğin kadar eve girince duş al, ayakkabıları dışarıda tut, tuttuğun yerleri sil eninde sonunda ben kapınca o da kapacak bunun bir sonu yok.
  • Söylenti olarak var ama ben bir genelge göremedim. Resmi bir şey yok gibi gözüküyor. Ayrıca o kadar kapalı ve dar bir ortamda taşıyıcı varsa maske takmadıkça aradaki mesafeyi uzatsanda pek faydası yok...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • öyle bir şey yok sosyal medya uydurması
  • bazi seyleri gercekten abartmislar. arabada yanimda oturan ile arkamda oturan arasinda ki fark ne? yan yana yurumekte yasakmis yuh artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.