Şimdi Ara

Sahininden/Tertemiz/Garantili/Gaming Laptop G315 i5 8GB 1TB+128GB GTX1050

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Cihaz Tipi #Dizüstü Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Sahininden/Tertemiz/Garantili/Gaming Laptop G315 i5 8GB 1TB+128GB GTX1050
    Merhaba,
    Şirketim üst seviye gaming laptop aldığı için 2018 Aralık ayında Hepsiburada’dan aldığım Dell marka laptopumu satıyorum.

Dell Gaming G315 Intel Core i5 8300H 8GB 1TB 128GB SSD GTX1050 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar

- Garantisi devam etmektedir.(Aralık 2020-6ay)
    - Herhangi bir sorunu yoktur. Kozmetik olarak 9.9/10'dur.
    - Kutusu,kitapçık ve faturası duruyor. Alacak kişiye verilecektir.
    - Klavyesini hiç kullanmadım, sabit pc olarak evimde harici klavye ile kullanıyordum.
    - CSGO, Valorant, LOL gibi oyunları sorunsuz ve rahatça oynatmaktadır. Aktif CSGO ve Valorant oyuncusuyum.
    - Oyun dışında Photoshop, Lightroom gibi programları rahatlıkla kullanabiliyorum.

Sahibinden link:https://www.sahibinden.com/830043953/ Fotoğraflar burada mevcut.

Herhangi bi sorunuzda özel mesaj gönderebilirsiniz.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 4999 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 7 Ocak 2021 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• şu benzer özelliklerdeki sıfır 8000 liralık laptopları alan var mı acaba?
  • benzer özellik 8000 lik cihazı merak ettim.
  • HB'de yığınla var 7000-8000 TL arasında benzer laptoplar. İsteyen bakabilir. Burada polemiğe girmeyeceğim.
  • https://www.gittigidiyor.com/dizustu-laptop-notebook-bilgisayar/monster-abra-a7-v121_spp_783368?id=558212766

MONSTER ABRA A7 V12.1 i5-10300H, 8GB, 250GB, 4GB GTX1650, 17'',120HZ FULL HD

Kazananlar Kulübüne 6850 TL. Ben tam bilmiyorum bu daha kötü heralde :)
  • Yani gördüğün gibi 7000 TL :) Benim dediğime geliyorsun.
    Sen alacaksan sana 150 TL indirim yaparım :) Sonuçta sen Gittigidiyorda Kazananlar Kulübü'ne üyesin.
  • JAGD kullanıcısına yanıt
    Sizin sattığınız cihazla o 7000 liralık cihaz birbirine denk öyle mi? Benchmark sonuçlarına bakmak 5dk almaz. Siz kendi cihazınıza sıfırı 8000 TL demişsiniz daha iyisinin sıfırı 7000 TL gördüğünüz gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nck06 kullanıcısına yanıt
    Yorma hocam kendini , sen hala siz diye hitap ederken yazdığı mesajın seviyesizliği ortada.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nck06 kullanıcısına yanıt
    Bir an gaza gelip alacaktım bu cihazı ama Monster dan dolayı vazgeçtim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benzer demek aynısı demek değildir. Ben aynı laptop 8000 TL demedim, benzer özelliklerdeki laptopların piyasası bu kadar dedim. Sen ise illa şunu dememi bekliyorsun: "GAMING LAPTOPUN BENZERI TAM TAMINA 6bin 800yüz 28TL 50 Kuruş".

Sen MONSTER laptop atıyorsun. Mesela sen bu sitede Casper marka ile MSI'ı bir tutuyor musun? Tutamazsın. Mantıken yanlış. MONSTER "gaming laptop üreticisi" diye her şeyde iyi mi olması gerekiyor? Hayır. MONSTER marka laptop evime sokmam ben. Tercihler değişkendir.

Bu tarz yorumlar yapacağınıza biraz ar-ge yapıp başka konularda kendinizi hobileriniz vs. gibi başka konularda eğitmenizi tavsiye ederim. Zira almayacağınız bir ilana da salça olup burda gereksiz aksiyona girmeyin. Çünkü günün sonunda sizin dediğiniz olmuyor. Sen o yorumu yaptın diye bu ürün burda satılmayacak sanıyorsun ama yapılan boş yorumlarla kalıyorsunuz. Özelden kaç kişiye konuşuyorum, ilgilenen pazarlık yapan soru soran.

• JAGD kullanıcısına yanıt
    Sizin tavsiyeniz üzerine i5 8300 vs i5 10300, gtx 1050 vs gtx 1650 yazıp araştırıp geliştireceğim :) Benim gün sonunda istediğim olsun gibi bir gayretim yok benim istediğim birşey de yok zaten, ama sizin gayretinizin ne olduğunu tahmin etmek zor değil :) Söylediğinizin tam tersine gün sonunda asıl sizin istediğiniz olmuyor bu saygısız tavırlarınızın sebebi de bu zaten, olsaydı bu ilan günlerdir bu fiyattan burda beklemezdi, ayrıca gün sonunda sizin istediğiniz oluyorsa alıcı olmayan bize cevap verme gayretiniz neden? Madem sizin istediğiniz oluyor, e ilanda yoruma açık bizde yorumluyoruz, siz satışınızı yapın problem ne? Gerçek alıcılar uyanacak diye mi tedirgin oluyorsunuz yoksa Siz monster beğenmiyor olabilirisiniz ancak ispatlanabilir gerçekleri değiştiremezsiniz bende mercedes beğenmiyorum ama renault daha iyidir de demiyorum :) Bende paramı riske atıp ikinci el 6000 liralık notebooku evime sokmam :)

• https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/dell-g315-fb30d128f81c6-i5-9300h-16gb-1tb256ssd-gtx1050-156-fh-P404609997?gclid=Cj0KCQjwlN32BRCCARIsADZ-J4vPF3oAujLBGNWqGVj5-tYTvraNU5cxZDuXQef7nlKfqNxT0kCE_wsaAjH-EALw_wcB&gclsrc=aw.ds

16 GB - 256 SSD - sıfır - aynı marka - aynı seri - aynı kasa - aynı ekran kartı - daha güncel işlemci - 6250 TL, kuponudur bonusudur kargosudur 2.elinden ucuza alınabilir.

• 01dead kullanıcısına yanıt
    Son dönemlerin alışveriş sloganını yazalım o zaman “DAHA UYGUNA ALMAK İSTİYORSAN SIFIR ALACAKSIN”

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.