Şimdi Ara

Şahin Sucuklar Gelmeye Başladı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
1.724
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şahin sucuk Kampanya Yapmıştı ama Konusu Neden Silindi bilemiyorum. 1 Kilo Şahin %100 Dana sarımsaksız ve çemensiz Sucuk 26,90 TL fiyat süperdi 1 Kilo Almıştım ürün geldi teşekkürler Donanımhaber Sıcak fırsatlar...

Şahin Sucuklar Gelmeye Başladı Şahin Sucuklar Gelmeye Başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanim -- 13 Ocak 2016; 10:53:41 >

• Şahin sucuk, sucuklarında kanatlı eti çıktıktan sonra böyle kampanyalar yapmaya başladı. Koruncuk Kızılay falan da yardımcı oyuncular.. Marka adını temize çıkarmaya çalışıyor.

http://www.memurlar.net/haber/443536/

1kg etin 35-40 lira olduğu bir yerde bu fiyatlar nasıl oluyor acaba :)
  • sürekli takip ettiğim bi marka.zaten gayseriliyim :) migrosta falan 55 ten aşağı düşmedi.internet sitesinde 48 tl.ne ara bu fiyata sattılar kaçırmışım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Yarbay

Şahin sucuk, sucuklarında kanatlı eti çıktıktan sonra böyle kampanyalar yapmaya başladı. Koruncuk Kızılay falan da yardımcı oyuncular.. Marka adını temize çıkarmaya çalışıyor.

http://www.memurlar.net/haber/443536/

1kg etin 35-40 lira olduğu bir yerde bu fiyatlar nasıl oluyor acaba :)

Yanlışlıkla bu fiyata sattı. Bende alamadım ama alan birçok kişi oldu, ürünler yeni gelmeye başladı. Yani normalde yine ucuz değildi ama dediğim gibi yanlış fiyatlandırmadan oldu bu durum.

• 4 kg geldi tşkler şahin
  • 2 Kg. almıştım, az önce teslim oldu. Keşke biraz daha fazla alsaymışım. Hem sucuğun tadı güzel, hem de fiyat çok uygun.
  • afiyetle yiyin biz kaçırdık :(
  • Merhaba.
    Dün 2kg bugün de 2kg olmak üzere toplam 4kg siparişim soruınsuz teslim edildi.
    Sucuklar lokum gibi, çiğ yenilebilecek kalitede.
  • Selam 3. Konuda kapandı bu 4. Konu birşey diyeceğim ama 10 yıllık üyeliğim ban yemek istemiyorum...
    Bu arada dün benim 1kg verdiğim sucuk eline ulaştı...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hadi öncekileri firma adı kötü,leniyor vs diye firma kapattırdı dendi, e firma göndemriş ürünü yanlış ta olsa gönderdik diye reklam yağmak varken ne diye böyle saçma işlere girişiyorlar ?
  • 2 kilo da ben sipariş vermiştim. Bugün geldi fakat kutudan sadece sucuklar çıktı .bulunduğum şehir Trabzon.hava 7 8 derece ve soğutma sağlayacak herhangi bi şey yoktu,sanki bu paraya bu çok dercesine gibi geldi.tabi önyargılı da düşünüyor olabilirim.

• Bugün kapıda ödemeli 2kg siparişim geldi. 4kg sipariş etmediğime pişmanım. Hiç yoktan iyidir Allah bereket versin, güzel fırsat oldu.

• B.kunu çıkardılar artık. Ne diye konu kapatılıyor sebepsiz yere.Amaç nedir?

Bu arada 2 kg siparişim geldi. Hoşuma gitti. Haber veren arkadaşa teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    Konuyu hiç bir açıklama yapmadan kapatıyorlar...
    Kural dışı MESAJ diye siliyorlar...

• Yönetici Merhaba, bir mesajınız 'Kural Dışı Konu' nedeniyle silindi. Bu özel mesaj sadece bilgilendirme amaçlıdır.

Silinen mesajınızın adı: "isim vermeden etten yapilan fermente sarımsak olmayan", içeriği aşağıdadır:

quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

Beyler marka ismi verince kapatıp duruyorlar.
    Marka ismi vermeden bu başlık altında devam edelim...

ARKADAŞLAR KAMPANYA SONA ERDİ ÜRÜNLERİ BEKLİYORUZ. SORAN ARKADAŞLAR OLUYOR...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yirthan -- 15 Ocak 2016; 8:16:39 >
  • benim siparişimde tam geldi firmayı tebrik ediyorum , aslında mesajlar hep olumlu sitede gerekeni yapıp ürünlerimizi eksiksiz göndermiş konular neden kapatılıyor? burada şahin sucuk adına olumlu gelişmeler oluyor bunun bir fiyat hatası olduğu biliniyor ama şahin bu kalitede sucuklarına kampanya yaparsa alırız
  • Merhaba.
    Sabah kahvaltısını çiğ sucuk ve taze kaşarla yaptım, iyi oluyor.
  • daha önce sarımsaksız sucuk yememiştim. sabah okula gitmeden kahvaltıda yedim. serviste okulda herkes yanımdan kaçtı. nefesimi içime attım.. size gelenlerde bu kadar sarımsaksız ama kokulumuydu? birşey anlamadım ama Allah kabul etsin, dikkat etmek lazım..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.