Şimdi Ara

Şahin & Maserati kazası.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şahin aracın sahibi ölse daha iyi herhalde, maseratiye arkadan çarpmış.

Kaynak:

Ankara Trafik Radartwitter
    “Çayyolu güven hastanesi kavşağı , Şahin Maseratiye arkadan çarpmış çok geçmiş olsun https://t.co/ObCVbWhpgP”
    https://twitter.com/ankara_cevirme/status/1415800357683347456?s=20

• Bu Şahinciler eski kasa Civicçiler falan hızlı araba görünce hemen gaza geliyor. Ben şerit değiştiriyorum yine geliyor maksat bana gaz verecek kapışacağız. Kaçıyorum bunlardan çünkü biliyorum ki lastikleri kabak, frenler tutmayacak. Ben her türlü freni yapar dururum olmadı ABS ile şerit değiştirir kaçarım bu gelecek kızaklayıp vuracak.

Anlamıyorlar da hala ısrarla yakın takip.

• Maseratide allahtan çok bişey yok sigorta ödemesi + aracı verse iş çözülür gibi. Yine ucuz atlatmış şahinci kardeşim.

• 43 bin sigorta 43 bin minimum teminattan kasko ödese 86 bin eder, maserati’nin hasarı 86 binden fazla değildir insallah. Benim kasko imm 250 bin yine de pahalı araç önüme geçince şerit değiştiriyorum Şahin kardeş de keşke düşünseymiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Şahinciler eski kasa Civicçiler falan hızlı araba görünce hemen gaza geliyor. Ben şerit değiştiriyorum yine geliyor maksat bana gaz verecek kapışacağız. Kaçıyorum bunlardan çünkü biliyorum ki lastikleri kabak, frenler tutmayacak. Ben her türlü freni yapar dururum olmadı ABS ile şerit değiştirir kaçarım bu gelecek kızaklayıp vuracak.

• Sınırsız imm şart artık, hatta tek önceliğim bu.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Bu Şahinciler eski kasa Civicçiler falan hızlı araba görünce hemen gaza geliyor. Ben şerit değiştiriyorum yine geliyor maksat bana gaz verecek kapışacağız. Kaçıyorum bunlardan çünkü biliyorum ki lastikleri kabak, frenler tutmayacak. Ben her türlü freni yapar dururum olmadı ABS ile şerit değiştirir kaçarım bu gelecek kızaklayıp vuracak.

Hocam sormayın bu dertten bende muzdaribim, adam çakmış ön tarafa sislere farlara ne kadar çakma led göz alan varsa altında 1.4 atmosferik kağnı 206 sını apaçi modifiye etmiş şehir içindeyiz girmiş tamponumun dibine. Gazı bi koydum bununda motorunun bağırma sesini duydum duymama rağmen mesafeyi açtım yaklaşamadı uzadım gitti. Umarım akıllanmıştır gerçi bu kafalar akıllanacak tipler değil ama olsun. Ufakta olsa adama mazot yaktırıyolar.

Hayır tepkisizde kalabilsem eyvallah sinirli asabi bi yapım var. Öyle olmasa sağ şeride atlar bulaşmam. altındaki arabayı bil kafa tutmaya çalıştığın arabayı bi bil neyi gazlamaya yarışmaya çalışıyorsun ne tahrik ediyosun adamı dimi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• F355 Challenge F kullanıcısına yanıt
    Bu şahinde kasko olduğunu hiç sanmam, trafik sigortası bile olmayabilir. Ankara'da çoğu sigortasız muayenesiz geziyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • millete güvenemediğimden 500 bin imm ekletiyorum genişletilmiş kasko ve trafik poliçesi zaten var

• Maseratinin sandığınız kadar az bir masrafı yok, hele air falan bozulduysa fatura akıllara zarar olacaktır.

• Kaskoyu bırak sigorta olup olmadığı meçhul.Çoğu tofaş grubu kaza durumunda kaçıyor.

Maseratinin en az 10-15 bin euro masrafı var.Bagaj-tampon-geri görüş kamera-park sensörü-stop lambaları-sağ lastik jant vs görünen hasarlar.

• Sigorta teminatları artık orta sınıf araçların masrafını bile karşılayamayacak seviyede kaldı. Burada da acil bir matrah düzenlemesi ihtiyacı mevcut.

• Şahin sürücüsü ömrü boyunca Maserati sahibine köle olabilir :)

Bu devirde kaskosuz araca binmek büyük risk. Böyle bir şahin gelip vursa perte çıksa aracımız yıllarca uğraş dur parayı alabilmek için.

Tersini düşünelim bir de. Kendi hatam ile bir kazaya sebep olsam ve karşıdaki araç perte çıksa ben uğraşacağım.

Kaskoyu sadece kendi aracımız için düşünmememiz gerekiyor. Son 2 yıldır 500bin imm ile yeniliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fractal design -- 7 Ağustos 2021; 18:24:51 >
  • Şahinde bırak kaskoyu trafik sigortası hatta muayenesi bile yoktur adama ömür boyu köle olursa belki borcunu ödeyebilir

• Eskiden trafik sigortasında imm yukseltmek gibi bir seçenek vardı, kendi aracın kötü ise kaskosuz kullanılabiliyordu, şu an yapan kalmadı.

• En az 100binden baslar hasari, gecmis olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: fractal design

Şahin sürücüsü ömrü boyunca Maserati sahibine köle olabilir :)

Bu devirde kaskosuz araca binmek büyük risk. Böyle bir şahin gelip vursa perte çıksa aracımız yıllarca uğraş dur parayı alabilmek için.

Tersini düşünelim bir de. Kendi hatam ile bir kazaya sebep olsam ve karşıdaki araç perte çıksa ben uğraşacağım.

Kaskoyu sadece kendi aracımız için düşünmememiz gerekiyor. Son 2 yıldır 500bin imm ile yeniliyorum.

onu da kaskon düşünsün hocam.

• Nedir bu tofaş düşmanlığı görende sanacak hepsi ana karnından mercedesle beraber doğdu bende tofaş sahibiyim lastiklerim kabak değil sigortam da var efendi efendi sağ şeritten gidiyorum hatta geçen haftalarda öve öve bitiremediğiniz lüks araçlardan biri aracıma arkadan çarptı.

• Hasarla bitse iyi deger kaybi davasi durumu da var.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.