Şimdi Ara

Şahin, Kartal, Doğan ve Serçe'nin fiyatları uçtu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

metni:
    Döviz kuru ile birlikte araba fiyatları da artmaya devam ediyor. Sıfır otombil almakta zorlanan yurttaşlar ikinci ele yönelirken ikinci araba fiyatları da yükelişini sürdürüyor.İkinci el otomobil almak isteyen yurattaşlar tarafından kullanılan otomobil ilanlarının bulunduğu online bir sitede 1980 yılında üretilmiş 'Murat 131' model bir aracın fiyatı 195 bin TL. Tofaş grubundan 'Şahin' model olarak bilinen 30 yıllık bir aracın fiyatı ise 145 bin TL.
    Şahin, Kartal, Doğan ve Serçe'nin fiyatları uçtuwww.cumhuriyet.com.tr
    Şahin, Kartal, Doğan ve Serçe'nin fiyatları uçtu!
    https://www.cumhuriyet.com.tr/galeri/ekonomi-kotu-kuslar-ucuyor-1935685/2

• Şahin, Kartal, Doğan ve Serçe'nin fiyatları uçtu

Haydi halaya.

• Şahin, Kartal, Doğan ve Serçe'nin fiyatları uçtu
  • bunlar artık antika koleksiyoncu arabası, pahalı olacak tabi Şahin, Kartal, Doğan ve Serçe'nin fiyatları uçtu 

haberde abartı fiyatla satılanları almışlar, bu tekerlekli tenekeler 35-40' a satılıyor

• madem boş ilanları haber yapıyorsunuz milyonluk doğanı niye yazmadınız?

• Bizim 91 sw toros 100b TL acele eden kazanır.

• 95 sonrasi neslin arabasi olmayacak

Teşekkürler oy verenler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zamanında aniden 6 bin kredi çekip orjinal memurdan dogan l almıştım bayada binildi...sonra piyasa hareketlenmeden önce yakın zamanda 15 bine sattık...

arabası olan kişiye piyasa yine aynı... mesela senin arabaya 30 bin zam geldiyse alacagın arabayada zam geliyor...arabalar eşit şekilde orantılı bir şekilde zamlanıyor

yani ben tofaşı satmsaydımda 40 bine satsaydım 40 bine alacagın araba eski tarifeyle yine aynı oluyor ...ben 6 bine tofaş aldıgım zamanda bmw'nin hayalini kuruyorduk 13 binlik bmw'yi alamıyorduk...

s2000 70 bin civarıydı herkes alamıyordu çünki eskiden para degerliydi...herkesde 70 bin yoktu...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.