Şimdi Ara

Şahin kaç beygir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
43.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu Şahin'ler kaç beygir, güçleri falan nedir, ABS, TCS falan neyi vardır ki bu kadar ısrarla millet bunlara tampon falan yapar, sis farlarını yakar her bir yerde "borrr" diye gaz basar anlamadım ben yaa. Nerden aklıma geldi, gelirken böyle bir Şahin habire bir sağ bir sol girip çıkıyor yaw deli etti beni önümde, sakin sakin gidiyorum cırt sağa dalıyor, tam yanından geçecem hop sol yapıyor, hava da yağmurlu bugün İzmir'de. Lanet olsun dedim, çektim vitesi sportta vınnnn, sonra düşündüm ben niye sporta alıyorum diye vitesi?

• Birader takma kafana böylelerini. Bunlar arabanın adıyla, arabanın gerçeğini karıştırıyorlar.
    Zaten avrup birliğine falan girince bunların tüylerini yolacaklar.
  • şahin 1.6 i.e 86 beygir eski tempra motoru

böle adamları takma yol ver geçsin uğraşırsan onun tuzağına düşersin bırak kendince uğraşsın senin yapman gerekn uzaklaşmak
  • şahinin kendisi beygir 1 beygir yaneee
  • Hakkaten yaw, şu trafik rezaleti bitsin artık. Bazen düşünüyorum ne oluyor böyle yapınca diye? Benzinciden yola çıkıyorsun, çıktığın trafik de sıkışık, yol vermiyorlar önünde duruyorlar, sonra sol el kapıya yaslanıp çeneye götürülüyor sağ el de arabanın teybine uzanıyor görmedim seni hesabı, ne yani nolacak yol versen, görmüyorsan koca arabayı çıkma trafiğe kaza yaparsın?

Işık yeşil mesela giriyor kavşağa bir tıkanıyor trafik kalıyor öyle, dört yol ağzı tıkanıyor herkes seni bekliyor, yine aynı mod, teybe uzanıyor sağ eller ne yapayım doğal birşey, trafik tıkandı benim suçum ne hesabı! Girmesene trafik akmadan yeşil yansa da kavşağa!

Nerden nereye işte çok acayip, akıl sır erdirilmez işler, neyi paylaşamıyorsak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRCaPiTaL -- 17 Ocak 2005, 1:29:03 >
  • zaman... herkes gideceği yere biran önce varmak istiyor. Kimse kimseyi düşünmüyo...
  • gideceğin yere hızlı gitmekten ziyade dikkat çok önemli

geçen gün kazaya ramak kaldı

kavşağa girdim yukarıdan aşağıya sağa baktım sola baktığımda geç kalmıştım

tabii biraz yavaş gitmede özellikle dikkatli olmada büyük fayda var
  • quote:

Orjinalden alıntı: nemesis

zaman... herkes gideceği yere biran önce varmak istiyor. Kimse kimseyi düşünmüyo...

Haklısın ama o zamanı kazandığımızı sanıyoruz, bence o zamanı kazanmak isteyen ambulans ya da itfaiye değilse kazanacağı bir kaç dakika hiçbir şeye yaramaz. Şehir içi bir yolda da zaten ne kadar hızlı gidilirse gidilsin 2-3 dakikadan fazla kazanmak çok zor.
  • YENİLERİ 86 ESKİLERİ BELLİ DEĞİL
  • 68 BG 1600 KARBURATÖRLÜ OLANLAR......
  • Tofaslarin sanirim sasi ve iskelet yapisi cok dandik. Ben her kazada tofas arabalari kagit gibi büzülmüs goruyorum. Yani tofas ile bi kaza yaptim mi baskalarinin yardimi olmadan icinden cikmak cok zor gibi geliyor bana... Tabi itfaiye gelip kesiciler ile kapilari falan kesip cikartana kadar kan kaybindan olmezse iyidir...
  • çok kötü araba herşeyi dandik yedek parçası ucuz diye çok tutuluyo ama 50 defa arıza yapıyo çabuk dağılıyo normalden daha pahlıya geliyo yedek parçası
  • quote:

Orijinalden alıntı: lagaluga

quote:

Orjinalden alıntı: nemesis

quote:

Orjinalden alıntı: Deep Impact

şahinin kendisi beygir 1 beygir yaneee

sürücüsüyle beraber 2 beygir puhahah

koptuuuuumm

• 5 senelik konuyu hortlatmışsınız.Tebrikler
  • peki egzantriksiz yani düz motorlu şahin (eski kasalar) kaç beygir ?

• Arkadaşımda kartal var karbüratörlü 68 beygir(arkadaşımla beraber 69 :) )
  • Bu arabaların arkadan itişli olması hepimiz için felaket oldu. Tofaş şunları önden çekiş imal etseydi iyi olacaktı...

Ek: Bir anlamda ben bu çocukları destekliyorum. Umarım daha fazla sayıda Atelyeci Şahinci-Doğancı görürüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalavun -- 4 Ocak 2012; 21:21:56 >
  • bir doğan sahibi olarak bende anlam vermiş değilim. bağırdıkları kadar gitmiyor bu araçlar. ama içine binenin havası değişiyor.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.