DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Şahin kaç beygir?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
65
Cevap
1
Favori
22.641
Tıklama
Giriş
      3652 Mesaj
      16 Ocak 2005 18:33:45
      Arkadaşlar bu Şahin'ler kaç beygir, güçleri falan nedir, ABS, TCS falan neyi vardır ki bu kadar ısrarla millet bunlara tampon falan yapar, sis farlarını yakar her bir yerde "borrr" diye gaz basar anlamadım ben yaa. Nerden aklıma geldi, gelirken böyle bir Şahin habire bir sağ bir sol girip çıkıyor yaw deli etti beni önümde, sakin sakin gidiyorum cırt sağa dalıyor, tam yanından geçecem hop sol yapıyor, hava da yağmurlu bugün İzmir'de. Lanet olsun dedim, çektim vitesi sportta vınnnn, sonra düşündüm ben niye sporta alıyorum diye vitesi?

Ford Focus TDCi güncel ortalama yakıt tüketimim :

• Yüzbaşı
      251 Mesaj
      16 Ocak 2005 19:40:27
      Birader takma kafana böylelerini. Bunlar arabanın adıyla, arabanın gerçeğini karıştırıyorlar.
      Zaten avrup birliğine falan girince bunların tüylerini yolacaklar.

• Yarbay
      11000 Mesaj
      16 Ocak 2005 20:01:40
      şahin 1.6 i.e 86 beygir eski tempra motoru

böle adamları takma yol ver geçsin uğraşırsan onun tuzağına düşersin bırak kendince uğraşsın senin yapman gerekn uzaklaşmak

• Yüzbaşı
      931 Mesaj
      16 Ocak 2005 20:14:12

O Şimdi İZMİR GAZİEMİR'de Kısa Dönem Asker
    • Yarbay
      6587 Mesaj
      16 Ocak 2005 20:33:46
      şahinin kendisi beygir 1 beygir yaneee

Zamanını dolu işlere harcamazsan, boş işler zamanını harcar. (deep)
    • Yarbay
      3652 Mesaj
      Hakkaten yaw, şu trafik rezaleti bitsin artık. Bazen düşünüyorum ne oluyor böyle yapınca diye? Benzinciden yola çıkıyorsun, çıktığın trafik de sıkışık, yol vermiyorlar önünde duruyorlar, sonra sol el kapıya yaslanıp çeneye götürülüyor sağ el de arabanın teybine uzanıyor görmedim seni hesabı, ne yani nolacak yol versen, görmüyorsan koca arabayı çıkma trafiğe kaza yaparsın?

Işık yeşil mesela giriyor kavşağa bir tıkanıyor trafik kalıyor öyle, dört yol ağzı tıkanıyor herkes seni bekliyor, yine aynı mod, teybe uzanıyor sağ eller ne yapayım doğal birşey, trafik tıkandı benim suçum ne hesabı! Girmesene trafik akmadan yeşil yansa da kavşağa!

Nerden nereye işte çok acayip, akıl sır erdirilmez işler, neyi paylaşamıyorsak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRCaPiTaL -- 17 Ocak 2005, 1:29:03 >

• Yarbay
      3982 Mesaj
      zaman... herkes gideceği yere biran önce varmak istiyor. Kimse kimseyi düşünmüyo...

"charcot-marie-tooth"
    • Yarbay
      6587 Mesaj
      gideceğin yere hızlı gitmekten ziyade dikkat çok önemli

geçen gün kazaya ramak kaldı

kavşağa girdim yukarıdan aşağıya sağa baktım sola baktığımda geç kalmıştım

tabii biraz yavaş gitmede özellikle dikkatli olmada büyük fayda var

Zamanını dolu işlere harcamazsan, boş işler zamanını harcar. (deep)
    • Yarbay
      3652 Mesaj
      quote:

Orjinalden alıntı: nemesis

zaman... herkes gideceği yere biran önce varmak istiyor. Kimse kimseyi düşünmüyo...

Haklısın ama o zamanı kazandığımızı sanıyoruz, bence o zamanı kazanmak isteyen ambulans ya da itfaiye değilse kazanacağı bir kaç dakika hiçbir şeye yaramaz. Şehir içi bir yolda da zaten ne kadar hızlı gidilirse gidilsin 2-3 dakikadan fazla kazanmak çok zor.

• Yüzbaşı
      325 Mesaj
      YENİLERİ 86 ESKİLERİ BELLİ DEĞİL

• Teğmen
      163 Mesaj
      19 Ocak 2005 19:59:10
      68 BG 1600 KARBURATÖRLÜ OLANLAR......

• Yüzbaşı
      478 Mesaj
      19 Ocak 2005 21:32:54
      Tofaslarin sanirim sasi ve iskelet yapisi cok dandik. Ben her kazada tofas arabalari kagit gibi büzülmüs goruyorum. Yani tofas ile bi kaza yaptim mi baskalarinin yardimi olmadan icinden cikmak cok zor gibi geliyor bana... Tabi itfaiye gelip kesiciler ile kapilari falan kesip cikartana kadar kan kaybindan olmezse iyidir...

• Teğmen
      207 Mesaj
      23 Ocak 2005 18:49:34
      çok kötü araba herşeyi dandik yedek parçası ucuz diye çok tutuluyo ama 50 defa arıza yapıyo çabuk dağılıyo normalden daha pahlıya geliyo yedek parçası

• Yarbay
      2176 Mesaj
      23 Aralık 2010 13:07:14

quote:

Orijinalden alıntı: lagaluga

Alıntıları Göster

koptuuuuumm

• Yarbay
      2614 Mesaj
      23 Aralık 2010 13:47:04
      5 senelik konuyu hortlatmışsınız.Tebrikler

• Er
      1 Mesaj
      04 Ocak 2012 20:55:43
      peki egzantriksiz yani düz motorlu şahin (eski kasalar) kaç beygir ?

• Yarbay
      17262 Mesaj
      04 Ocak 2012 20:59:38

OyuncuyaHaber™
      ★☽PS4Xbox One┊PC → ☾★

Intel i7 980X ┊ Asus P6T6 Revolution ┊ 12 GB RAM ┊ GeForce GTX 980 ┊ Windows 10
      Samsung 55ES8000 ┊ Samsung 32ES5500 ┊Samsung Gear S2 ┊ General Mobile 4G ┊Playstation 4 ProPlaystation VR┊PS Gold Wireless Headset┊Playstation TV ┊PS4 20. Yıl Özel Sürüm
      2012 Opel Astra ┊Cosmo ┊ 1.4 Turbo 140HP 200NM┊ Flexride Şasi Sistemi ┊NAVI 600 ┊2012 VW Polo ┊ Comfortline ┊1.6 TDI 90HP 230NM┊ DSG┊ 2015 Honda PCX 150
    • Yarbay
      3130 Mesaj
      04 Ocak 2012 21:02:29
      Arkadaşımda kartal var karbüratörlü 68 beygir(arkadaşımla beraber 69 :) )

• Binbaşı
      1921 Mesaj
      04 Ocak 2012 21:14:50
      Bu arabaların arkadan itişli olması hepimiz için felaket oldu. Tofaş şunları önden çekiş imal etseydi iyi olacaktı...

Ek: Bir anlamda ben bu çocukları destekliyorum. Umarım daha fazla sayıda Atelyeci Şahinci-Doğancı görürüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalavun -- 4 Ocak 2012; 21:21:56 >

• Binbaşı
      1075 Mesaj
      04 Ocak 2012 22:07:03
      bir doğan sahibi olarak bende anlam vermiş değilim. bağırdıkları kadar gitmiyor bu araçlar. ama içine binenin havası değişiyor.

...
Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.