Şimdi Ara

Şahin'ime Komple Bagaj Kaplama Yaptım...resımler guncellendi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
13.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün yine dayanamadım, para cebimi deldi:)
    hani öyle derler ya...

Uzun zamandır aklımda olan bırseyı yapmak ıcın ıse koyuldum
    Komple Bagaj Kaplama....

Önce gittim çarşıya sor sor sor bulamıyorum,sona buldum KIRMIZI ınce kaplama halıfleksi..ıkı bucuk metre aldım Zar zor 25 tl saydı...

Sonra gittim bi marangoza bagaja göre Lpg tankı falanda varya...ona göre komple alt tarafa uygun kalın medefe kestırdım.Ikı tanede saga ve sola dıkdortgen seklınde medefe...

Montajını yaptım kaplamaya geldı sıra Bally bıttı aksam 5ı gecıyordu bulamadım ıs yarım kaldı...
    Parca Parca degıl komple kaplıyorum yenı nesıl araclarda kı gıbı....Cok ıstıyorum ve yaptım hos daha bıtmedı ama
    Yarın bı dosemecıye gıdecegım gorustum o zımbalama doseme ısınıde ehlıyle yapacak bakalım o kac para alacak

Sımdılık malıyetı
    25 tl Kaplaması
    25tl Medefesi
    Simdilik 3kutu bally gıttı 5tl ama ıse yaramadı Yarın dosemecıye gıdecegım...
    Dosemecıde 20 25 alırsa oh ne ala,ÜStüne cıkarsa kotu olur ben bu ıs ıcın 100 tl kadar gozden cıkarmıstım zaten sımdılık gıden 55 bakalım yarın dosemecı ıle kesın rakamı sızlere soylerım

Ama super olacak yaa...Uc bes resım cektım
    Buyrun arkadaslar resımlerı upload ettım
    bakalım begenecek mısınız?
    DEVAMI YARIN bıtınce artık...
     Şahin'ime Komple Bagaj Kaplama Yaptım...resımler guncellendi Şahin'ime Komple Bagaj Kaplama Yaptım...resımler guncellendi Şahin'ime Komple Bagaj Kaplama Yaptım...resımler guncellendi Şahin'ime Komple Bagaj Kaplama Yaptım...resımler guncellendi Şahin'ime Komple Bagaj Kaplama Yaptım...resımler guncellendi Şahin'ime Komple Bagaj Kaplama Yaptım...resımler guncellendi Şahin'ime Komple Bagaj Kaplama Yaptım...resımler guncellendi Şahin'ime Komple Bagaj Kaplama Yaptım...resımler guncellendi Şahin'ime Komple Bagaj Kaplama Yaptım...resımler guncellendi Şahin'ime Komple Bagaj Kaplama Yaptım...resımler guncellendi Şahin'ime Komple Bagaj Kaplama Yaptım...resımler guncellendi Şahin'ime Komple Bagaj Kaplama Yaptım...resımler guncellendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kralmatematikci01 -- 11 Mart 2010; 23:42:39 >

• bagajı hallettikden sonraki resimleride bekleriz kolay gelsin.
  •  Şahin'ime Komple Bagaj Kaplama Yaptım...resımler guncellendi Şahin'ime Komple Bagaj Kaplama Yaptım...resımler guncellendi Şahin'ime Komple Bagaj Kaplama Yaptım...resımler guncellendi Şahin'ime Komple Bagaj Kaplama Yaptım...resımler guncellendi Şahin'ime Komple Bagaj Kaplama Yaptım...resımler guncellendi Şahin'ime Komple Bagaj Kaplama Yaptım...resımler guncellendi Şahin'ime Komple Bagaj Kaplama Yaptım...resımler guncellendi Şahin'ime Komple Bagaj Kaplama Yaptım...resımler guncellendi

• Güzel olmuş :)
  • temiz ve düzenli bi görünüm sağlamış ama yedek lastiğe ulaşmak zorlaşmıştır herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasaluyari -- 12 Mart 2010; 12:53:02 >
  • Kırmızı beyaz olmuş ortaya türk bayraklı bir şey yada ay yıldız birşey koyabilrsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasaluyari

temiz ve düzenli bi görünüm sağlamış ama yedek lastiğe ulaşmak zorlaşmıştır herhalde

yok onuda dusunduk tabıkı...Dıkkat edersenız resımlerı orası tak cıkar kare seklınde orta yere bakın....Tam stepnenın ustu:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

Kırmızı beyaz olmuş ortaya türk bayraklı bir şey yada ay yıldız birşey koyabilrsin.

Benım eskı resımlerı dh grubunda gorebılırsınız arka camda kocaman ay yıldız vardı...Polıslerden caze yedım sokmek zorunda kaldım:S
  • eline sağlık ustam güzel olmuş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.