Şimdi Ara

Sahilde Kızın Fotoğrafını Çeken Dayıya Atar Yaptım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Memlekete geldik tatile. Göle yüzmeye giriyoz. Baktım sahilde 1 tane genç bayan var 18-23 yaşları arasında. Yanında bi çocuk ile yüzüyor. Etrafını 6 tane keko sarmış. Kız yüzdükten sonra çıktı kurulandı, güneşlenmek için uzandı yere. Adamın teki elinde telefonla sahilde yürüyormuş gibi yapıp kızın fotolarını çekiyordu. Orda onun yaptığı çok zoruma gitti. Ben 18 Yaşındayım , Boy Pos Kalıp herşey var bende. Fotoğrafları çeken adamda 30-40 yaşları arasında bişey. herşeyi göze alarak Gittim yanına. Dialog Aynen böyle

+ : BEN
    - : SAPIK ADAM

+ Dayı senin yaptığın ayıp değilmi
    - hayırdır noldu
    + gitmişin orda kızın gizli gizli fotoğraflarını çekiyorsun.
    - yok çekmedim.
    + ya hadi dayı, gördüm orda telefonla çekiyon kabak gibi belli .
    - yok valla billa çekmedim
    - Çekmedim ya..(yavaş yavaş uzaklaşmaya başladı.)
    + yaşını başını almışsın ayıp senin bu yaptığın.

Aslında beni ilgilendirmeyen bir konu ama benimde bi kız kardeşim var. Birileri bunların yaptıklarını bişey demesi lazım. Düşündümde orda kız kardeşim olsaydı. O adamı hiç sorgulamaksızın ağzını burnunu dağıtırdım. Yanlış anlamayın övünmek için yazmadım. Sadece bilinçli bir toplum olalım. Yanlışlara dur demek lazım. Yarın birgün korkupte uyaramadığınız o adamlar sizin karınızın kızınızında fotoğraflarını çekebilir

• Csb değilse Helal Olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hll qnq

• iyi utanmıştır
  • sonra gidip kızı yaladın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Escherich -- 30 Temmuz 2014; 20:21:49 >
  • Göl kenarına sahil mi deniyormuş?
  • Keşke dövseymişsin

• quote:

Orijinalden alıntı: mawoix

Csb değilse Helal Olsun

yok csb değil kesinlikle. Orda herşeyi göze aldım en fazla dayak yerdim. Ama onun utanması gerekliydi benim için
  • Emin ol gram utanmamıştır , utanabilmek için insan olmak , onurlu olmak lazım bu adamda ikiside yok.
  • lafım sadece sana değil yanlış anlama ama..

böyle yiğitlik yapan adamlar, akşam evde kızarana kadar otuzbir çekmeyide iyi biliyor ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kedici_Playboy

lafım sadece sana değil yanlış anlama ama..

böyle yiğitlik yapan adamlar, akşam evde kızarana kadar otuzbir çekmeyide iyi biliyor ama.

yok yanlış anlamam. He o konuya gelirsek. Tabi o her erkeğin ihtiyacı ONA BİŞEY DİYEMESSİN.. Bu İşler için sex sanatçıları varken ben niye kendi ırkımdan kendi dinimden olan birinin fotoğraflarını çekeyim ? Bu resmen rezillik ahlaksızlık terbiyesizlik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eml Öğrencisi

quote:

Orijinalden alıntı: Kedici_Playboy

lafım sadece sana değil yanlış anlama ama..

yok yanlış anlamam. He o konuya gelirsek. Tabi o her erkeğin ihtiyacı ONA BİŞEY DİYEMESSİN.. Bu İşler için sex sanatçıları varken ben niye kendi ırkımdan kendi dinimden olan birinin fotoğraflarını çekeyim ? Bu resmen rezillik ahlaksızlık terbiyesizlik

yanii. internette kendi rızasıyla fotoğrafı çekilmiş videosu çekilmiş kadınlar var. git onlara bak. niye milletin karısına kızına asılıyorsun?
  • Nick mesaj uyumu
  • Bi yumruk caksaydin keske okurken sinirlendim namussuz gvt

• quote:

Orijinalden alıntı: rainlovem06

Bi yumruk caksaydin keske okurken sinirlendim namussuz gvt

Orda kavga etsem olay büyüyecekti. Benimde grubum vardı. O adamında takıldığı grup vardı. Kızdada suç var aslında biraz gitmiş kekoların arasına uzanıyor. O Yüzden bu seferlik utanması benim için yeterliydi

Ayrıca Ordaki kız bi yakınım olsaydı adama bişey demezdim.

SORGUSUZ SUALSİZ ÖLDÜRÜRDÜM.
  • Bide gelmiş konu açmış. Ben orda doğanın resmini çekiyordum hırpo . De sixtir lo

• quote:

Orijinalden alıntı: Nick degisimi

Bide gelmiş konu açmış. Ben orda doğanın resmini çekiyordum hırpo . De sixtir lo

Az atar yapsan 5 parmak dağlarınıda çekecektin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eml Öğrencisi

quote:

Orijinalden alıntı: Nick degisimi

Bide gelmiş konu açmış. Ben orda doğanın resmini çekiyordum hırpo . De sixtir lo

Az atar yapsan 5 parmak dağlarınıda çekecektin

Lö meslek liseli hırpo sen ne diyorsende benim özgürlügüme karşiyorsen?

• Vicdanının sesini dinlemişsin helal olsun
  • Helal olsun dostum herkez senin gibi duyarlı olsa keşke benzeride benim başıma geldi adam yanında bi bayanla yürüyo 20-30 yaş arasında bi keko bunun sevgilisin arkadan bu ne gider be şöyle yapacan böyle yapacan sonrada telefonla fotoğrafını çekti ben bişey demiyim dedim ilk sonra arkadaş gidek söyleyek felan diyince gittik dedik böyle böyle bu adam bu hanfendinin fotoğraflarını çekiyo eminmisiniz dedi bizde evet abi kesin dedik sonra adam çıldırdı zaten ızbandut gibi biraz dövdü küfretti utanmıyonmu dedi telefondaki fotoları sildirdi gitti
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.