Şimdi Ara

Sahil boş kaldı, çırılçıplak denize girdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • "Corona virüsü tedbirleri kapsamında 17 Mayıs'a kadar sürecek olan sokağa çıkma kısıtlamasında Didim'de bulunan dünyaca ünlü Altınkum plajı boş kaldı. 3 kilometrelik plaj adeta eski günlerini ararken, kısıtlamadan muaf olan yabancı bir turist kadın çırılçıplak denize girdi. "

Turiste hak verdim sahilde Türk kimse olmayınca ne gereği var giyinik girmenin  Ayrıca videoyu çeken kişiyi de bulup cezalandırmaları lazım özel hayatın gizliliğine saldırı var  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenekekutu -- 3 Mayıs 2021; 21:6:7 >

• Ülkenin en büyük sorunu artık denize girenler ve giremeyenler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tepe tepe kullan
  • takdir ettim
    bodrum da ben de Yapmıştım harika olyo

• yüzmeyi bilmediğimden beni ilgilendirmeyen bir durum

• Görüntü alınması yanlış bence

• Yasak zaten bildiğim kadarı ile. Bu turist dava açsa kazanır. Ayrıca plaja bilgilendirici levha koyulmadıktan sonra ben bilemem diyebilirim yine.

@lvl99

• Dideme mi gitsek
  • çıplak denize girdimi.

covid vücuda bulaşmıyormuş. muhafazakar olmasam denerdim. 

• abla teroide olmasada pratikte deniz senin. tepe tepe kullan

• Nude beachler hayırlı olsun  

• Sansürsüz yokmu lan

• işte cehape zihniyeti sonunda bunuda yaptı önce camilere biber gazı ile basıp en sonunda ise Sayelerinde %99.00 Müslüman olan bir ülkede nude beachler ortaya çıkmaya başladı ey kılıçdaroğlu bu ne rezilliktir ey cehape

• Oyşş
    Benim çıplak yüzen turist bacımı dikizlediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4020D9D24 -- 4 Mayıs 2021; 0:59:12 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • -Alo 155 mi? Burda çıbıldak denize giriyiler. Gorona var biz giremiyik amma bunlar giriyi çıbıldak hemiside. Gelün alün bünü yoksa adlayacağam üsdüne

• Ne güzel. Bence doğalı bu. Deniz için kıyafet üretilmesi çok manasız cıbıl cıbıl girmek gerek.

• Ben böyle bir rezalet görmedim... videonun tamamının linki paylaşılmamış hala :D

• Japon sanırım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.