Şimdi Ara

Sahibindende atarlı satıcılar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sahibindendeki bazı satıcılar sadece insan çıldırtmaya çalışıyorlar

kocaelideyim elden alabilirim diyorum yolunuz düşerse yada tanıdğınız varsa diye adam kocaelide ne işim var diyo sonra hayırlı satışlar o zaman diyorum almıcaksan niye yazdın diyip engelliyo çıldırıcam ya

• kocaelide olman adam için bişey ifade etmiyosa napsın, ya parayı gönderirsin kargolar yada hangi şehirdeysen o şehirdeki ilanlara bakar elden alırsın aga böyle saçma cümle olmaz satış jargonuna da ters

Napcak akrabasına vercek kocaeliye göndercek ohooo ölme eşşeğim ölme

Bana göre de sen haksızsın

• sen daha hiç bir şey görmemişsin

öyle adamlar var ki genelde şikayet edenlerde dahil

bazen uzaydan geldiler de bizim mi haberimiz yok diyorum

ki

adamın kocaeli de ne işi var

oksijen aynı oksijen çünkü

bilmem anlatabildim mi

şikayet var da yazanlar hep baş şüpheli kendi olanlar çünküsü

suç sende

adam acaip şaşırmıştır.

fıkra olur bundan

ta da aklıma geldi

gerçi bunun yılmaz erdoğanlısı daha komik ama youtube a koymamışlar hemen koyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 21 Haziran 2022; 1:47:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-91EE1B1DA -- 30 Temmuz 2022; 3:33:57 >
  • akp kazanacak 

• kocaelide olman adam için bişey ifade etmiyosa napsın, ya parayı gönderirsin kargolar yada hangi şehirdeysen o şehirdeki ilanlara bakar elden alırsın aga böyle saçma cümle olmaz satış jargonuna da ters

Napcak akrabasına vercek kocaeliye göndercek ohooo ölme eşşeğim ölme

Bana göre de sen haksızsın

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Genelde alıcı olan satıcının yanına gider. Malımı satmak için niye başka bir yere gideyim.

• Kendinizi metalastirmayin. Burada madalyonun diger yuzu gorundugu gibi degil.

Sari sitede zamaninda urun sattim,bu sitede cok uru sattim ve yakin zamanda da sattim. Alicilar da ruh hastasi arkadasim. Ben ticaret yapan biri degilim yani sattigim sey uzerinden para kazanmiyorum, karsi taraf sana 50 yillik esnafmissin gibi yaklasiyor sanki elinde 100 tane varda surumden kazanicaksin. 5000 liralik urunde 10 lira indirim kovalayip sonra vazgeceni var. Kesin aliyorum diyip 5 gun bekletip cayan var. Bu arada saticilar da ruh hastasi, genelleme yapmiyorum ama cidden cok degisik insanlar var. Adam 400 liraya kulaklik satiyordu, ay sonuydu bu arada bu olay yakin zamanda oldu,neyse tam parayi denklestiremedim, dedim ki yarisini hemen kapora olarak odeyeyim sen bekle gondermene gerek yok, kalani oderim 1-2 gun icinde bana rezerve et. Herif tek kelime yazmadi ya, adam yerine koymadi. 2 kere mesaj attimBir gun sonra parayi denklestirdim gondermek icin tamamini odeyecegim yani,gordu cevap bile vermedi 2 hafta sonra baskasina satti. O yuzden komple bu ulkenin bir tatile gitmesi lazim. Herkes ruh hastasi.

• Adam haklı. Kocaelide ne işi var adamın ? Parayı gönderirsin kargolar, güvenemiyorsan gidersin yanına elden alırsın. Alıcı gider satıcı gitmez.

• Gel kocaeliye demedim ki adama direkt atar yaptı adama kocaeliden alabilirim dedim sadece değerlendirmedi bile kardeşim şöyle yaparız bile demedi atar yaptı bende cevap vermedim hayırlı satışlar dedim engelledi bide üstüne

• Ben de çok ürün sattım psikopatlar var

Almayacağı ürüne şu kadar olmazmı diyen var

bana ayır diyen var satma kesin alıcam sonra almaz

5 lira pazarlık yapmaya çalışanlar var

Alıcılarda satıcılar da sorunlu ondan artık sinirlendim zaten bu olay denk geldi sadece

bissürü şey gördüm de benim alışverişlerimde benle sorun yaşayan bulamazsın ben öyle değilim

• Sen de sorunlusun demedim hocam, alicisi da saticisi da sorunlu. Simdi senin mesajin sadece saticiyi iğneliyor. Musteri her zaman haklidir gibi duruyor ya metalastirmayindan kastettigim oydu. Herkes agresif ve pamuk ipligine bagli.

• Tamam

Sadece bilgi veriyorum satıcıya alma niyetim var burdayım diye adam direkt laf ediyor ona bozuldum

bu agresif alıcı ve satıcılar artık çok yaygınlaşıyor

• Kırmızı sitede bir ilan açmıştım, birisi "hala satılık mı?" yazdı, evet dedim sonra cevap yazmadı, birkaç gün sonra başkasına ürünü sattım bu sefer de niye sattın, ben alacaktım diye yazmış... El deliye biz akıllıya hasret kaldık.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.