Şimdi Ara

sahibindencom arabamcom vs ilanları paralı olmalı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
1
Favori
5.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sadece araç sahibi ilan verebilmeli, her ilanda tuvturk km sorgusu, detaylı hasar sorgusu yer almalı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vollkan59 kullanıcısına yanıt
    Trafik kazaları oluyor diye trafiğe çıkmayı da yasaklayalım... Sarı site ile ne ilgisi var durumun, site kendi mi ilan koyuyor?

• ermanerz kullanıcısına yanıt
    Valla yanlış olmasın fiyat üç beş oynayabilir, ama 2016 Eylül'de 3 adet 59 binden aldık şirkete. Linea'nın son demleriydi o da 54 falandı.

Ama anlamadığım o dönem benzinli ile dizel arasında çok büyük makas yoktu, şu anda çok fark ediyor. Acaba vergi diliminden falan mı kaynaklanıyor onu bilemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arif

Trafik kazaları oluyor diye trafiğe çıkmayı da yasaklayalım... Sarı site ile ne ilgisi var durumun, site kendi mi ilan koyuyor?
    Çok alakası var.

Adam oturduğu yerden iki fotoğraf çekip atıyor oltayı. Sazanın biri gelir mi diye. Sonra 500 lira indirmeler falan oluyor favoriye ekleyenlere bildirim gitsin diye.

Ciddi satacak olan bu tip işlere girmez zaten, oturur ederine bakar. Yazar tüm özelliklerini eksiğini gediğini.

Fakat bazı aymaz tipler nasılsa yol parası falan kendisinden çıkmıyor diye yazmıyor bilerek. Ekspertizde falan çıkarsa ben de bilmiyordum diyor. İşin içinden sıyrılmaya çalışıyor.
  • deserthawk D kullanıcısına yanıt
    Bunun bir internet sitesi ile ilgisi nedir? Bizim bozuk, yozlaşmış, ahlaksızlığı dolandırıcılığı yol etmiş insanımızı düzeltmedikten sonra site sarı olmuş kırmızı olmuş... Zihniyet bozuk, site değil. Dünyanın her yerinde satışlar bu şekilde oluyor.

• Fiyatların böyle olma sebebi :
    Kur
    Ötv

Bunlar düzgün yapılırsa fiyatlar normal seviyede gider.
  • haklı davanda destekliyorum fakat çözüm mercii burası değil.
    Geçenlerde devlet fiyatlara müdahale edecek diye bir söylenti çıktı. Beğeni oranına göre başta gelen yorumlardan bir tanesi aynen şöyleydi '' 100 bin TL'lik arabaya 150 bin TL verenin parası ne olacak peki '' araba fiyatını yükselten zihniyette aynen böyle işte. Bunlarla karşı karşıyasınız.
  • Ne yazık ki arzın talebi karşılayamadığı bir dönem bu, sonucu da bu fırsatçılar oluyor. Arabanız var ise değiştirmek yerine bakımını yapıp kullanmaya bakın. Arabanız yoksa, ya erteleyin ya da elzemse pahalı da olsa zararına birşey alın gitsin. Bu piyasa ancak üretim artınca düzelir. Devletin doğrudan etkisi sadece vergi indirimleri ile olabilir, o da biraz zor.

500 liralık ekmek yapma makinesi internette 4500 lira olmuş. Ben on beş yıldır evde ekmek yaparım, böyle bir şey görmedim. Bu salgın bitecek ve altı ay sonra bakın ikinci el ekmek makinesi satanlara, o verdikleri korkunç parayı çıkarmak için kıvrananlara... Böyledir serbest piyasa, ilginç ve eğlenceli.

Siz asıl devlet müdahalesinden korkun. Ne kötü birşey o bilseniz...

K.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Al satçıların bu işi yapabilmesi için önce bu işe uygun ortam olması lazım.Bu ortam nasıl oluştu ? Kur bu noktaya nasıl geldi ? Vergiler bu noktaya nasıl geldi ? Bu sıfır araç fiyatları nasıl böyle oldu ?
    Mesela sıfır 3 serisi alacaksınız ve ABD deki gibi 30-32 bin birim fiyatı var.Bu arabanın ikinci eli ne kadar olabilir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: korayesque

Ne yazık ki arzın talebi karşılayamadığı bir dönem bu, sonucu da bu fırsatçılar oluyor. Arabanız var ise değiştirmek yerine bakımını yapıp kullanmaya bakın. Arabanız yoksa, ya erteleyin ya da elzemse pahalı da olsa zararına birşey alın gitsin. Bu piyasa ancak üretim artınca düzelir. Devletin doğrudan etkisi sadece vergi indirimleri ile olabilir, o da biraz zor.

500 liralık ekmek yapma makinesi internette 4500 lira olmuş. Ben on beş yıldır evde ekmek yaparım, böyle bir şey görmedim. Bu salgın bitecek ve altı ay sonra bakın ikinci el ekmek makinesi satanlara, o verdikleri korkunç parayı çıkarmak için kıvrananlara... Böyledir serbest piyasa, ilginç ve eğlenceli.

Siz asıl devlet müdahalesinden korkun. Ne kötü birşey o bilseniz...

K.
    Makinaya gerek yok hocam sen istersen yaz bana ben sana yardımcı olur işin püf noktalarını anlatırım

• ya arkadaşlar sizin bu kadar kafa yorduğunuz kadar ülkeyi idare edenler de çözüm için hiç düşünüyorlar mı acaba?
  • 1-zaten ücretli
    2-almayın arkadaş, zorla mı satıyorlar. almayın mecburen fiyatlar düşecek
  • Japonictenmi geldin

• Zaten 1 yılda 1 ücretsiz araç ilanı verebiliyorsunuz. Ondan sonra her ilan için para ödüyorsunuz. 3 basamaklı sayılar..
  • bu post x'e opsiyonlanmıştır. Hayırlı olsun.
  • Herkes dişini sıksa ve bu fiyatlardan almasa zaten düşecek. Ev ve konut bu ülkede hayal oldu resmen. Sahibinden.com'a girince bunalıma girip çıkıyorum artık. Ekonomi ortada , alım gücümüz ortada. Yıllardır çalış biriktir ev hayali kur emeklerinin yarısı TL devaluasyonuyla diğer yarısı şerefsiz inşaatçilerin sürekli fiyatları arttırmasıyla yok olsun. Yetti artık ya. Maaşıma zam da alamadım işten de çıktım. Bu böyle gitmez.
  • ben bayadır ücretsiz bir şey yayınlamadım.
  • Bence sahibinden .commm yuzunden piyasa bu halde al satcilar araba alip 5 bin tl ustune koyup satiyolar piyasa patliyo toyota auris bakiyodum 1 ay oncesinde 110 115 arasi fiatlardi suan 130?civari bukadarda olmaz buna bi care bulunmali artik

• Merak ediyorum bu fiatlara satabiliyomular araclari

• Ciddi satıcı olduğu sürece hemen satılıyor araçlar emin olun. Daha 2 gün önce inşaat aşamasında olan %80'i bitmiş bir binanın en üst katında ki daireye bakmaya bir aile geldi mercedes araçları vardı modelini bilmiyorum adam o arabayı 1 gün de satmış parasını almış bile düşünün 1 günde satıyor arabayı ama böyle sazan bekleyeyim de birine kakalarım kafasındakiler de anca ilanı günceller günceller durur.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.